Голямата тема за малките масла - 10

  • 88 111
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 390

Ооо не, това с купуасу никога повече Naughty Това е следващото масло след това с гроздовите семки, което ме потресе с ужасната си миризма Shocked Направо на вкиснало ми миришеше Sick И то толкова силно, че се усещаше по кожата и на другия ден. Да не говоря как ми смърдеше нощницата от него...
Shocked Сигурно е било гранясало и затова така е смърдяло.
Аз много харесвам как действа на косата ми, много!

# 76
  • Мнения: 785

Ооо не, това с купуасу никога повече Naughty Това е следващото масло след това с гроздовите семки, което ме потресе с ужасната си миризма Shocked Направо на вкиснало ми миришеше Sick И то толкова силно, че се усещаше по кожата и на другия ден. Да не говоря как ми смърдеше нощницата от него...
Shocked Сигурно е било гранясало и затова така е смърдяло.
Аз много харесвам как действа на косата ми, много!
Ами уж на външен вид не изглеждаше да му има нещо. Пак от Зоята го бях купила. Ама защо беше такава смрад, идея си нямам ooooh!

# 77
  • Мнения: 65
Момичета , имам следните масла: какао, шеа,арган ,портокал и макадамия . Кажете ми комбинации за коса и лице ?

# 78
  • Мнения: 4 390
bellisssima, нерафинираните върджин масла не ухаят приятно. Laughing И на мен не са ми сред любимите аромати, но това е. Laughing
Такива ги ползвам в "сметаните", кремовете, лосионите, маските и т.н. бъркочи, които си правя и не ги усещам изобщо.
Моето купуасу също не е благоуханно, но в никой случай не вони така ужасяващо, както описа твоето. Twisted Evil
Или пък си с много чувствителен нос? Grinning
Ще тествам утре на домашните как им мирише, да не се окаже сега, че само съм си въобразявала, че моето не е смрад. Mr. Green

linzer, прощавай, но тук не сме силни в гадаенето. Най-добре изчети линковете, предоставени в заглавния постинг, пък си избери комбинацията.

# 79
  • Русе
  • Мнения: 764
Привет дами, аз малко поизпуснах темата.
На съпруга ми му излезе екзема и започнах да го мажа с масло от ему. Каза че успокоявало сърбежа, но се чудя дали да не му взема още някакво масло.  Thinking Имате ли някакви предложения?

# 80
  • Мнения: 639
Благодаря за темата Hug.За нокти от кои масла сте доволни?По цялата нокътната плочка ли втривате или може само около кожичките?
За нокти мн добро е маслото за нокти на Икаров и мн голям ефект,значително намалява разслояването,подхранва и заздравява ноктите,маже се по целия нокът и кожите и се масажира до попиване,изчкава се поне час да попие и се избърсва с кърпа,аз лично го слагам преди лягане тъй като цяла нощ може да си попива и действа.Доволна съм.

# 81
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Фрея,благодаря за темата   bouquet
Връщам се да ви чета  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 3 272
Цитат
От къде я чакаш тази меча мас?
От Мексико.

Чакам отзиви като пробваш.  Hug
Аз се замислям дали да не пробвам да поръчам от alibiz.

# 83
  • Русе
  • Мнения: 621
Имам ужасна афта в устата и много ме боли. Първосигнално се сетих за маслото от чаено дърво, но то може ли да се ползва вътрешно?

# 84
  • Мнения: 4 390
Не, в никой случай, Вики!
На моите деца афтите ги моря с Орофар спрей. И стоматитите с това им лекувам. Peace

# 85
  • Мнения: 52
Момичета, смятате ли, че е възможно да се получи запушване на порите на скалпа от прекалено често ползване на масла?

# 86
  • Мнения: 4 390
Ако се получи такова нещо причината ще е комплексна и вината няма да е в маслата.
Трябва да се грижим редовно за скалпа, за да го поддържаме здрав, а това включва: да го ексфолираме, да го хидратираме, да го подхранваме, да избираме внимателно /и според нуждите/ шампонините и другите продукти за коса. И т.н.

# 87
  • Мнения: 242
Дивиана,кажи за тази вълшебна помада   Blush
От известно време вечер си мажа оклоочния контур и лицето с шипково масло,вечерна иглика,алое вера и малко вит Е ,всичко на око в стъклено шишенце с капкомер,че така ми е най-удобно. Кажете други масла за бръчките около очите освен шипковото.
А за сметаната за тяло ето едно клипче http://www.youtube.com/watch?v=bGRZC-fy3eE&list=SP144595EF33 … eature=plpp_video

Последна редакция: чт, 05 фев 2015, 20:07 от giga b

# 88
  • Мнения: 4 390
1. каква е тази вълшебна помада  Blush

2. Кажете други масла за бръчките около очите освен шипковото.

1. Абе, ще я видя колко е вълшебна. Mr. Green
Съдържа прах /от кората/ и масло от т.н. "дърво на кожата" /както е известно в Мексико/ които потискат действието на хиалуронидаза – ензимът, който разрушава хиалуроновата киселина в кожата. Известно е било още на Маите, които са използвали праха от дървото за лечения на кожата.
Обаче е пълно с ментета /които съдържат минерално масло/, а истинската се намира трудно.

2. Масло от семки на нар, масло от малинови семки, арганово масло, масло от морковени семки, масло от невен...

# 89
  • Мнения: 169
Момичета, поръча;а съм си две лампи за ароматерапия и като за начало мисля да ползвам ЕМ от лавандула. Но искам и за масажи да го използвам, само че се колебая към какво базисно масло да го добавя. Бихте ли ми предложили вариант?  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт