Сладкарничка за книги - тема 31

  • 19 976
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Ми хайде, ето бодро един списък...
"Посланическото градче" - Чайна Миевил
"Последните оцелели: Животът, какъвто го познавахме" - Сюзън Бет Пфефър
"Вестителят на бурята" - Ричард Форд
"Правдата на Торен" - Ан Леки
"Великата китайска зоологическа градина" - Матю Райли
 Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 5 569
Деска, благодаря за новата тема, чудна е!  Hug

Бъбълче, честит празник на ТМ, да е жив и здрав!  bouquet

Много апетитна почерпка.  Heart Eyes

Точенце, може да не я четем, от мен да мине, ама виж на кино бих я изгледала!  Mr. Green

Давайте списъчетата, момичета, че са ми интересни!  Hug Hug Hug

Камиче, отивам да се запозная с анотациите на избраните от теб книжки.  Hug

Хайде, до скоро! Hug

# 17
  • Мнения: 1 198
Брр. Точи, настръхнах като го прочетох това ... Ужас   #Crazy

Аз ти одобрявам графика за играта, супер си го измислила. Сега остава на милостта на Нелката  Heart Eyes  

Само някой трябва да ми каже, имам ли право да участвам или не ... за да си помисля за списък ...  ooooh! Трудна работа ще е Simple Smile  newsm78

# 18
  • Мнения: 10 703
О, интересен списък, Камиче  Thinking

Според моят екселски файл с "Правдата на Торен" трябва да дебитирам Венката ....   tooth
Но по-натам  Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 6 210
Според моят екселски файл с "Правдата на Торен" трябва да дебитирам Венката ....  smile3534
Аз не съм я чела и честно казано не знам дали ще го направя  Embarassed. ММ я започна, обаче му върви трудно. Самата книга е написана по особен начин,  всичко е в женски род (поне в началото). Не знам дали е напреднал, трябва да го питам. Иначе знаете къде да ме търсите за дебити, кредити и кешови книжни дейности  hahaha.

Бъбли, честит празник на ТМ!

# 20
  • Мнения: 1 829
Записвам се и новата тема, Деси страхотна оформление   bouquet

Списък и аз почнах да правя днес, ама ще изчакам да видя какво ще си купя днес или утре и тогава  Blush

 

# 21
  • Мнения: 2 137
Ето и моят списък:

1. Дж.К.Роулинг - Вакантен пост
2. Джойдийп-Рой Батачаря - Разказвачът от Маракеш
3. Владимир Зарев - Разруха
4. Николинка Вълкова - Когато боговете спяха
5. Стивън Кинг - Джойленд

Скрит текст:





Бъбълче, ако зависи от мен - участваш  Hug Но има комисия и правила, те ще си кажат тежката дума  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 6 210
Такааа, нали знаете какво става, когато почнат списъците. Не знаете? Е, сега ще видите  hahaha.

Точи, "Вакантен пост" се намира в ел. вариант, а "Джойленд" тъкмо ми я върнаха и мога да ти я заема за прочит.

# 23
  • Мнения: 1 601
Айййй заваляха списъци , супер  smile3508

# 24
  • София
  • Мнения: 3 277
хахахахахахахахахааа, Венииии   Joy  Joy
обичам да има игра  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
ей, Деска, мерси за темата, много красиви и вълшебни каритини, точно по моя вкус  Party
Бъбълче, че ти към средата на февруари правиш два месеца. Нали това беше правилото?  Flutter Нел, Миж...?

# 25
  • Мнения: 1 729
Деси, чудесна темичка! Благодаря ти за труда!   bouquet И писаната е страхотна! Ама можеше и твоята да накиприш!  Hug

Ей, как ме изпреварихте със списъците! Аз докато се натутам, че все пак съм на работа и трябва да отчитам и някаква дейност.  Simple Smile Ама ви прощавам.

Точи, аз имам Вакантен пост и Джойленд в ел.формат, ако четеш така? Не си спомням да си споменавала.

А за датите си мислех даже до края на тази седмица списъците, ама може и до другата.  Simple Smile Тъкмо да изкушим още момичета. А пък изпращането да е последната седмица на месеца, т.е. от 23.02.

Бъбли, честит празник на момчето ти. Със здраве и гордост да си носи името! Аз съм "за" ти да участваш, ако някой ме пита, де.  Simple Smile

Така, ето го и моят списък:

1.Анна в рокля от кръв-Кендар Блейк

2.Елинор и Парк – Рейнбоу Роуъл

3.Серафина-Рейчъл Хартман

4.Преди да падне нощта-Рейналдо Аренас

5.Моята орис-Паринуш Сании


Ако някой има нещо от списъка, да казва бързо!  Hug

# 26
  • Мнения: 1 198
Много сте мили.  Blush

Мариш, не е точно тъй. Аз се включих края на декември .. смятам, че към края на февруари стават двата месеца .. ако трябва да сме акуратни  Peace

Венка, какво става, когато почнат списъците?  newsm78

Днес Нелка не се е появявала.  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Венка, какво става, когато почнат списъците?  newsm78
Ами всяка от нас започва да казва тази книга я имам, ще ти я дам, другата се намира за четец и така списъците търпят по сто промени, Нели става разногледа и така  Grinning.

# 28
  • Мнения: 1 198
А не се ли включват в списъците книги, които сте сигурни, че искате на хартия? Аз не бих си поръчала някой чиклит, който рано или късно ще прочета на четец ...  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 3 277
Айде и аз  Party
1. Стогодишният старец, който скочи през прозореца и изчезна - Юнас Юнасон
2. Под небето на Тоскана - Франсис Мейс
3. Физика на тъгата - Георги Господинов
4. Един + един - Джоджо Мойс
5. Да се завърнеш на езерото Бътърнът - Мери Макниър
6. Воините на дъгата - Андреа Хирата

Бъбълче, става това, което стана в поста на Вени  Joy , някой пуска списък, а Вени репликира "Това мога да ти го дам, другото го гледах в ел. вариант, третото еди-какво си..."  Grinning След малко ще видиш Точ с променен списък, и така - лудница  Joy  Joy  Joy  Joy

 Flutter

Общи условия

Активация на акаунт