Рядкосрещано,неподигравателно,силно и красиво име на момиче или момче

  • 106 070
  • 356
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 493
Някъде в други постове намерих "генератор на имена", или нещо такова беше. задаваш начална буква, начална сричка, или на каква буква да завършва името. Знаете ли, какви чудесии пише там. Без думи останах и половин час след това се смях. Направиха ми впечатление Авлена, Филисия, Ясена, Андриана.

# 151
  • Варна
  • Мнения: 901
Имам познато бебе Андриана с мама Наталия. Родено е в деня, когато празнуват Наталия и Адриана, но му сложиха Н-то, за да е уж на баба си Ани.  ooooh! ooooh! ooooh! За мен си е грехота, макар, че не би трябвало да ми влиза в работата.

# 152
  • Мнения: 569
Моето предложение е  Валериа/я . Много силно и женствено име.

# 153
  • Мнения: 162
Много ми харесват:Моника,Сияна,Карина имаше момиче в училище Флорентина помня и до днес.За моме рядко срещано може би Анатоли.Иначе ми  харесва Борислав,Виктор също сериозно име.Като цяло не знам ако е момче как ще измисля нещо свястно и съкращението да е що годе добро Thinking

# 154
  • Мнения: 493
На приятелят ми много му харесва Елисавета и Пламена. За момче за мен е подходящо Симон, Самуил, Виктор

# 155
  • Мнения: 538
Момче Владимир
Момиче Димана

# 156
  • Мнения: 379
Milena Hristova,
избрахте ли си име за бебчо?

# 157
  • Мнения: 196
Вилян и Паола

# 158
  • Мнения: 1 027
Ростислава

# 159
  • Мнения: 7
Късно се включвам в темата , но искам и аз да кажа едно име,не че го нося толкова години, но винаги е било интересно и с правописни грешки когато трябва някъде да ми го запишат.Незнам от къде произлиза .Казвам се Петромила и май не е срещано много

# 160
  • София
  • Мнения: 5 198
Моето дете се казва Калоян. И се радвам, защото няма умалително: )
Иначе съм влюбена в името Калина / Калин.

# 161
  • София
  • Мнения: 5 198
Аз се казвам Гълъбина, ето едно има,което не се среща често,като малка не го харесвах и ме беше срам, но като пораснах малко осъзнах, че това е просто име. Иначе всички ми казват Габи.

# 162
  • Мнения: 379
на Калоянчо - Коко или Кало им казвам аз.  Peace
 Hug Прегръдка за Габи.

# 163
  • Мнения: 8
За момче: Александър, Николай, Никола, Калоян, Симеон, Даниел

За момиче: Симона, Мия, Лариса, Магдалена, Ивет, Моника, Кристияна, Мария, Зорана(едно прекрасно име също), Наташа и мн.др. за момичета мога да изброявам до край Wink Иначе имахме една Дария в училище и и викаха ДИАРИЯ Crazy Crazy

# 164
  • Мнения: 6 993
За момче: Александър, Николай, Никола, Калоян, Симеон, Даниел

Нещо май не дочете заглавието за рядкосрещано  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт