Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 124 788
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 520
И аз съм на Скинкод в момента и редувам с избелващия на Дюкре меласкрин. Оглеждам се за хидратиращ вече обаче .
Има ли ефект от избелващия?

# 16
  • Мнения: 408
Здравейте! Някой ползвал ли е това
Мисля да го пробвам, но се чудя с какъв хидратиращ крем да го съчетая. Предложения?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Най -добре с крем на ЕЛ. Peace

# 18
  • Мнения: X
Аз в момента ползвам серията 30+ за нормална към суха кожа на Натаура - много съм доволна  Heart Eyes
Редувам с  хидратиращото мляко Интервен на Елизабет Арден,то също ми е любимо  Crazy
Джой ,   bouquet

# 19
  • Мнения: 368
В момента Bioderma Matriciane:
http://cdn1.costatic.com/img/product/750x1000/534c4ad59488d/biod … ne-multi-9166.jpg
Ползвам и масла - шипка, кокосово.
 ДХ3 , не съм Деска, но относно Ducray Melascreen - аз не видях никакъв ефект - нито върху стари, упорити петна, нито върху пресни много леки  Peace
Добра серия за борба с пигментацията е Synchroline Thiospot (крем+ролер), но и нея съм ползвала само като поддържаща терапия към основното лечение.

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 23:10 от Loving...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 295
И аз съм на Скинкод в момента и редувам с избелващия на Дюкре меласкрин. Оглеждам се за хидратиращ вече обаче .
Има ли ефект от избелващия?


Честно казано нямам отзив относно избелването.Просто не съм се вгледала в петънцата си и не ги следя отблизо . Embarassed Иначе като крем ми допада много, пасва ми на сухата кожа . Peace

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 661
Благодаря за новата тема  bouquet
В момента ползвам Гуна Натур 4 , след това мисля да премина към Лиерак Магнифесенс , на 38 год. съм.

# 22
  • Мнения: 9 119
Ironic
взимам го от супермаркет в Гърция

# 23
  • Мнения: 2 838
Ефаклар Дуо +, кожата ми е много проблемна  Sad Сякаш моя пубертет е безкраен (на 24 съм)

# 24
  • Мнения: 22 520
Ефаклар Дуо +, кожата ми е много проблемна  Sad Сякаш моя пубертет е безкраен (на 24 съм)
Това е някакъв вид реакция на имунитета,Опитай с диета-  махни млечните храни за начало,но за поне 3м.

# 25
  • Мнения: 2 838
По скоро имам безкраен проблем с цикъла, явно е и хормонален... та мисля проблема е по-скоро там. Казват ми, че след като родя всичко ще се оправи. Аз нямам намерение скоро да раждам, затова ще си карам така. С хапчета нищо не стана. Много се отклоних от темата, моля да ме извините!   bouquet

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Кожата ми се сработва добре с бялата козметика на Филорга, Ланком, Шанел и Диор  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Отзиви за Ле Лифт на Шанел?
Няма мостри и всяко мнение ще ми е от полза.

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
За мен е уникална серия  серум, околоочен, крем  newsm76

Кремът се предлага в три варианта - фин среден и богат. С нормална кожа съм и ползвах лекия. Средният от няколко тестера -  ОК ми беше  Peace А богатият ми беше много тежък и е за екстремно суха кожа, според мен.

Бих купила отново цялата серия. Ще имам колебания дали кремът да е финият или средният  Peace

# 29
  • Мнения: 41
Здравейте, чувам добри отзиви за Bioderma Sensibio Light и мисля да си го купя, но не виждам за каква възраст е подходящ (аз съм на 21). В описанието не видях обаче да има SPF, та се чудех, ако си взема този http://www.bioderma-bg.com/produkti/produkt/product/product/show … ed-zlatist-cvjat/ и двата ли трябва да използвам или може само втория? Извинявам се за глупавия въпрос  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт