Какъв крем за лице използвате? - тема VII

  • 124 792
  • 741
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 892
Ако не търсиш висок спф, Авен имат хубав дневен крем с 20 фактор в два варианта—  лек и богат.Лекият ще бъде идеален за теб.

# 31
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 123
Аз в момента съм с Mixa
много мека усещам кожата след нанасяне, не ми се изсушава сега в студеното време.
Харесва ми!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 956
По принцип ползвам Филорга - Слийп рикавър, Мезо маск, Мезо+ серум, Тайм филър. Лип стъкчър. От всички тях съм най-доволна, но не са вълшебни... Има още какво да се желае. Но като ги спра и мина на нещо друго и веднага усещам разлика към по-лошо.

Имам и Медик 8 хидра дей и хидра найт,  претокс серум, файър уол серум, околоочен за торбички и кръгове. НЕ ми действат въобще. Нито добре, нито лошо. Слаби са ми, но не дразнят.

Взела съм да пробвам Ду нот ейдж серум и Екстенд йор йот на Др. Брандт. Серумът е като гел, без никакво усещане за мазнинка в него, попива и остава сухота, т.е. не може да се кара само по него. Кремът  не е лош, но откъм хидратация имам какво да желая. Като цяло лисето ми изглежда добре с тях. Но според мен са ми слаби.

# 33
  • Мнения: 756
През деня

Вечер:

И тайното ми оръжие:

# 34
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Пак в търсене на крем

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 967
За мен е уникална серия  серум, околоочен, крем  newsm76

Кремът се предлага в три варианта - фин среден и богат. С нормална кожа съм и ползвах лекия. Средният от няколко тестера -  ОК ми беше  Peace А богатият ми беше много тежък и е за екстремно суха кожа, според мен.

Бих купила отново цялата серия. Ще имам колебания дали кремът да е финият или средният  Peace

   Благодаря ти!Аз пък съм разбрала, че са за мазна,комбинирана и суха кожа.
А има ли наистина лифтинг действие?

# 36
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
На мен кожата ми не беше отпуснала и няма как да потвърдя за такъв ефект  Peace

# 37
  • Мнения: 368
Здравейте, чувам добри отзиви за Bioderma Sensibio Light и мисля да си го купя, но не виждам за каква възраст е подходящ (аз съм на 21). В описанието не видях обаче да има SPF, та се чудех, ако си взема този http://www.bioderma-bg.com/produkti/produkt/product/product/show … ed-zlatist-cvjat/ и двата ли трябва да използвам или може само втория? Извинявам се за глупавия въпрос  Rolling Eyes
Заради пигментни петна целогодишно ползвам фотозащита 50 фактор. Този крем на Биодерма е единственият до момента, който ми харесва като консистенция, не е твърд и труден за нанасяне като повечето, пасва идеално и на сухата ми и много чувствителна кожа. Нанасям върху основния крем. 

# 38
  • Мнения: X
И аз съм в търсене на подходящ крем - за 40 годишна,кожата ми е суха и си личат бръчици.Препоръчайте ми крем -чудех се за крим на Виши или Юсерин.

# 39
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Здравей някой поръчвал ли е крем от рибката

# 40
  • Мнения: 24 124
И аз съм в търсене на подходящ крем - за 40 годишна,кожата ми е суха и си личат бръчици.Препоръчайте ми крем -чудех се за крим на Виши или Юсерин.
Поискай от аптека мостри и си избери крем, който на твоята кожа се отрази добре

# 41
  • София
  • Мнения: 5 409
В момента съм с:

 Доволна съм,хидратира добре и има добра поносимост.За момента го мажа и сутрин и вечер.
 Когато ми имам излизане на вън в студен ден ползвам:

# 42
  • Варна
  • Мнения: 10 445
Дневен крем през студените месеци - Филорга Изо Структур
Заради себореята, която през студа ужасно се засилва, да му се невиди - Биодерма Сенсебио Рич

За изравняване на тена и с фактор, заради пилинг крема - тониран Уриаж

Нощен, който през изминалото лято ползвах за дневен, нощен и околоочен и само за подсечено дупе не съм го ползвала - Гуна 4

Това лято може да вкарам някой друг нощен, едва ли е достатъчно само с колаген да се третирам външно и вътрешно.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 787
missNoir, видя ли някаква полза от Гуната. Между другото има/ше голяма разпродажба на продукти на Гуна на 50%, но нямаше този за лице, в Парадайз мол.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 10 445
Аз съм много доволна от него, много добре се разбира с кожата ми на този етап - много сухо чело и бузи, със себорея, мазен нос и брадичка. За лятото ми е идеален.
Обаче, има и момичета, на които не им попива добре, прави им кир ефект.

Но, аз не очаквам от него чудеса. Не очаквам да ми се заличат бръчките или да ми стегне контура.
Свалих доста килограми и някак изведнъж кожата ми увисна. Ако до преди това не си бях забелязвала бръчките, сега те станаха прекалено видими. Докато се радвах на факта, че най-накрая ги разкарвам тези килограми и целувах кантара, не обръщах грам внимание, че освен, че отслабвам и в лице, то се "срива"  Mr. Green

Доста образно го описвам, за да разбереш какво имам предвид Simple Smile

Та така, в моя случай, не мисля, че който и да е крем ще ми помогне. По-тежка артилерия трябва да вкарам. Обаче, аз съм толкова критична към себе си, че само кусури си намирам  Mr. Green

Затова, не смея да твърдя, че влияе на бръчките видимо.
И все пак ми се струва, че резките в назолабиалните мъничко се изгладиха, но може тук да влияе и колагенът, който започнах да пия.

И още нещо - мисля, че много късно се сетих да полагам по-големи грижи за кожата ми. Трябваше да се осъзная преди повече от 10 години.

С една дума - трудно ми е да препоръчвам който и да е крем, макар че, този, доста пъти съм го хвалила.

Общи условия

Активация на акаунт