Опиянени от любовна магия правим бебета на поразия - 169

  • 29 626
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 191
Йеййййй., честити сини гащи Ани!

Не съм забравила закуската, може би не виждаш снимката, сега ще се опитам да я кача отново... Tired

П.П. Ако и сега не се вижда newsm78 ще си я ям сама ...и без това сте половината на диета  hahaha hahaha hahaha hahaha, просто се считайте за почерпени  Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 10:01 от foxy-the infant prodigy

# 46
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ани сипи ми син прашец по главата, сипи .. хич не ти се сърдя Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 5 193
Фокси, ми не се вижда. Яж си я сама!  Naughty Mr. Green
На мен балерината цяла сутрин ми скача върху пикочния мехур като на трамплин.  Laughing

Хубав ден от мен! babydust7 babydust7 babydust7

# 48
  • София
  • Мнения: 1 227
Пак не се вижда. hahaha Аз не съм на диета, моля, само не публикувай торти или сладкиши. От сутринта подминавам такива "полезни продукти" и въздишам. Embarassed
Мец, да се не окаже после 20% розов, тогава ще се сърдиш ли? Mr. Green Ето и Кашмирчето ме наръси...та не знам. hahaha

# 49
  • София
  • Мнения: 8 131
Ей не оставяте прашец за мен значи.
Аз в понеделник съм на док. 13ти ден ще ми е. Тъкмо ще видим дали има някой хубав фоликул.

# 50
  • Мнения: 161
Фокси, и аз вчера с едни салда на банката се мъчих ли мъчих. Накрая намерих къде не се равня, че накрая ИЗЛЕЗЕ Simple Smile
Скрит текст:
Разликата в радостта на жената и жената - счетоводител била, че едната се радвала, когато и влезе, а другата, когато и излезе. Това е шега на майка ми, също счетоводител.

Хубав ден на всички! Чета ви, радвам се за успехите ви, но аз няма какво да се похваля, никакво развитие при нас! Целувки!   bouquet

# 51
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Ани и на карамбозов се радвам, не го мисли Mr. Green

# 52
  • Мнения: 3 191
Кашмирко, Ани - май ще караме на принципа "Закуската изяж сам, обяда раздели, а вечерята подари"  hahaha Нямам идея защо не се виждат картинките, миналата седмица и в темата за прането качвах и там не се виждаха, явно не правя нещо като хората  newsm78

Весе
- стиснати палци за прегледа имаш  Peace

Пънче
hahaha hahaha hahaha hahaha Майка ти има готин хумор  Joy Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 1 227
Пънче -  hahaha hahaha hahaha hahaha Майка ти има готин хумор  Joy Joy
Фокси, абе не че не нещо, ама..... Пънчето не е писала а ELLE`. Joy hahaha Закуската и прането са само в твойта глава явно. Да не си бременна... Rolling Eyes
На гроба на счетоводителя пише: Приключих. hahaha Joy

# 54
  • Мнения: 888
Добро утро, момичета  Hug

Ани, честити 80% сини гащи  Hug

Аз също не подбирам прашеца, а и на близнаци се радвам... така че си ръсете на воля и синьо, и розово Heart Eyes Hug

Весе, стискам палци за прегледа   Hug


# 55
  • Мнения: 3 048
Ани, честити сини гащи и от мен  Heart Eyes  А 20 % са си 20 % , може да връзваш панделки  Hug

Веси, стискам палци  Hug

Фокси, а дано не ти дойде  Blush  

Агарче, после ние ще помагаме за близнаците  Whistling Те само да дойдат


Диетична закуска за всички  Heart Eyes  Няма само Фокси да хапва  Mr. Green

# 56
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Фокси избираш картинки от някои сайтове, които мамата отхвърля вероятно Peace
За обяд да ви наръся Mr. Green
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 57
  • Мнения: 3 191
Пънче -  hahaha hahaha hahaha hahaha Майка ти има готин хумор  Joy Joy
Фокси, абе не че не нещо, ама..... Пънчето не е писала а ELLE`. Joy hahaha Закуската и прането са само в твойта глава явно. Да не си бременна... Rolling Eyes
На гроба на счетоводителя пише: Приключих. hahaha Joy

уфффффф....извинявай Ел, понеже надничам набързо и по аватара съм се подвела някак си, знам ли иаз  newsm78 newsm78 newsm78

П.П. Опа, на Поспалана прашеца

# 58
  • Смолян
  • Мнения: 214
Добър ден!
Въх, изчетох ви  ooooh! Та дори и ще успея да се разпиша (на 5-та страница!)
Ииииии, събирам си малко розов прашец от Кашмирчето, ако има останал, че за по-нататък ще ми трябва   Mr. Green
Сандре, тихичко честито, лека и безпроблемна до финал!  Heart Eyes
Ако съм пропуснала някой, извинявайте, не съм спала много последните дни  Joy

# 59
  • Мнения: 161
уфффффф....извинявай Ел, понеже надничам набързо и по аватара съм се подвела някак си, знам ли иаз  newsm78 newsm78 newsm78
Никакъв не е проблема  Peace Получи се сладко.

Общи условия

Активация на акаунт