Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема №5

  • 237 462
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 094
Изтеглящ механизъм, плъзгачи за чекмедже, водачи за чекмедже.  newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 923
по скоро държач за стилажи  Peace

# 62
  • Мнения: 92
Някой да е ползвал подобни рафтове от плат. Удобни ли са? Огъват ли се ако се наредят максимално?
Имам един такъв, но китайски Simple Smile Огъва се, даже в посока напред, въпреки че държа само леки неща... Не съм пробвала по-скъпи варианти.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Гюлчи, с какви механизми са шкафовете под стълбите? И аз замислям подобни, та събирам мнения с какъв механизъм би било най-добре

# 64
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
моят май го купих от ТСМ магазин, толкова съм го тъпкала с годините, че чак ме е срам да напиша
малко се е изтърбушил, предполагам че ако го бях жалила нямаше да е така
за да не се мести наляво надясно на най-долния рафт сложих тежки неща, а зад него бях пъхнала едни декоративни възглавници, тъкмо да не губя място в гардероба

# 65
  • Балчи-Варна
  • Мнения: 419
Плавнозатварящи обикновенни механизми са.

# 66
  • Костинброд
  • Мнения: 105
И в тази темичка да напомня, ако някой случайно попадне на поставки за шкаф метални квадратни като картинката долу да се обажда Simple Smile




Момичета,извинявам се,че така нахлувам в темата,но днес видях такива поставки или каквото е там в Практикер.Има два модела-единия е на три реда,но е заоблен като ъглов/13,99лв/,а другия е на два реда,но е правоъгълен/около 18лв ако не се лъжа/.Надявам се да съм ви била полезна. 

# 67
  • Мнения: 4 239

Т.е варианта е този, обаче как точно се казват металните релси с дупки и държачите, за да знам как да ги търся в магазините за мебелни части?
http://homedesigns.today/wp-content/uploads/Shoe-Organization-Cr … loset-Ideas-5.jpg

           Мисля, че става дума за рафтоносачи. Идеята ти е да можеш да променяш разстоянието между отделните рафтове, според височината на обувките, нали?

# 68
  • Мнения: 3 576
Точно, благодаря!

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 786
И в тази темичка да напомня, ако някой случайно попадне на поставки за шкаф метални квадратни като картинката долу да се обажда Simple Smile




Момичета,извинявам се,че така нахлувам в темата,но днес видях такива поставки или каквото е там в Практикер.Има два модела-единия е на три реда,но е заоблен като ъглов/13,99лв/,а другия е на два реда,но е правоъгълен/около 18лв ако не се лъжа/.Надявам се да съм ви била полезна. 

Благодаря много, аз бях една от интересуващите се.
При първа възможност ще отскоча да видя правоъгълния.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 094
Вътрешни рафтове има и в Икеа.

# 71
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Ходих специално до Практикер, за да издирвам такива поставки, но това което е там няма нищо общо с тези от снимката. При мен търсенето продължава, защото наистина ми пестят място и са ми удобни.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 355
Тези дни гледах в някоя от кампаниите на този сайт такива поставки, или поне подобни.Vivre

# 73
  • у дома
  • Мнения: 1 581
тук http://chrombg.com/aglova-postavka-shkaf-p-543.html попаднах на Ъглова поставка за шкаф и Въртяща поставка за шкаф  http://chrombg.com/vartyashta-postavka-shkaf-p-518.html 

# 74
  • Мнения: 1
Дайте ми идея за шкаф за обувки, който ще си правя в антрето  Praynig

Ще бъде в една ниша и ще е висок от пода до тавана  ......


Може би  само рафтове на стената монтирани на профили . А  самата ниша да е затворена с плъзгащи врати с огледало (ако разбира се разстоянието позволява). На профилите освен рафтове може да се закачат стойки за вратовръзки, закачалки и т.н.т, може по всяко време да се местят според необходомото разстояние.
А с врата с огледало отпада нуждата от огледало на порт мантото.

Общи условия

Активация на акаунт