Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 183
  • 705
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Да се запиша и аз

Тандемът - Йоли и Лоли - прекрасна тема - отново.

Айдеее, още един положителен тест - нека така да ни върви положително занапред   bouquet

Йоли,
Скрит текст:
за съжаление човек когато е в проблемна ситуация и отиде на лекар и се доверява на 100%. Вярва, че насреща му стои човек, който няма да се възползва от него или пък съветите, които получава (срещу допълнително заплащане или не) са най-достоверните и правилни. За съжаление, аз минах през тази система с моите три операции на гърдата  Tired . Както вие ми вдъхвате надежда и позитивизъм тук, така и докторите, през които минах ме увещаваха, че после всичко ще е наред. Няма да изпадам в ненужни и болезнени спомени, но наистина, ако има начин, дори и само с инфо да помогнеш на тази жена - направи го!

Искам и аз на СПА и твърдо съм решила да последвам примера ви. Отивам да огледам офертите...

Засега много   bouquet за всички

# 31
  • Мнения: 481
Леле,че е хубава и синичка..!Пу и за мен едно!  PraynigДа се запиша и аз.Не знам кога ще ви чета,имам гости,а колко още имам от старата...Ако изгоня гостите по-навреме ви почвам Wink

# 32
  • Мнения: 436
Запис в задръстване. После ще чета :*

# 33
  • Мнения: 207
Цоп и аз  smile3535 Йоли и Лоли прекрасна синя темичка   bouquet
Ето и малко син прашец да е в тон  babydust7 babydust7 babydust7

# 34
  • Мнения: 611
Запис в задръстване. После ще чета :*

 Joy Joy Joy Беее ти ме разби-много  як запис.  Hug Hug Hug

Кофеинче желая ти много успех, и да не ни забравяш. Целувки на малката,и те чакаме скоро пак да се завърнеш.  Heart Eyes

Слънчогледчесмуууук. Хайде мила, не остана много до срещата.

Естлар стискам палци.

Нектаринка  Hug Не мога да наваксам, наистина, страшно много се изписва и не усшявам да изчета всичко, т.е. ще се включвам неподготвена.  Mr. Green При мен никакво развтие.  Tired Но страшно много се радвам за добрия резултат на прогесатерона. Хайде, мисля, че ти е време.  Hug baby_neutral

Лоли и Йоли благодаря ви за прекрасната синя тема.  Blush

Каролина честито за двойните розови гащички.  Mr. Green baby_neutral baby_neutral

Честито на виделите две чертички.   bouquet

# 35
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Ще опитам да помогна с каквото мога! Дано се свърже с мен, защото наистина е много неетично това дето и се случва. Хората след първия спонтанен аборт правят изследвания, а тя 4, направо бях шокирана. Само помолих счетоводителката ми да и предаде контактите ми да ми пише. Тя милата е бременна (проблемна Б) и не искам да я тревожа излишно.
Анадара, понеже вече доста време пиша тук и чета каквото мога да понеса, веднага се сетих за генетични! Нищо няма, дано поне на УЗ са я гледали! Не може да кандидатства и за ЦАР, защото няма документи. Отвратена съм!
Адски се ядосах, и ми кипва само като се сетя, дано успея поне да я насоча към истински специалист!

# 36
  • Мнения: 4 696
Гол запис от мен! Laughing

# 37
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
bananarama кой е гол? Ааа не се приема, гол мъж може, ама гол запис не  Naughty Crazy Mr. Green

# 38
  • Мнения: 91
Леле колко бързо пишете Simple Smile Simple Smile Simple Smile Прекрасна тема! Честито на новите бремелинки, а за нас дано прашеца да помогне по - скоро Simple Smile Аз искам да питам нещо, а ако има някой, който знае да помага  newsm78 . В голяма чуденка съм - този месец с моята гинеколожка решихме, че ще опитаме стимулация с Клостилбегит, защото нямам много време да за опити - ММ ще се качва на кораб  скоро. Вчера бях на преглед, много добре е подействал Клостила, доки каза,че има идеална яйцеклетка и трябва да отида в Понеделник пак да провери какво се случва. Това добре, после обаче ходих при джи пи-то и ми пуснаха ей така изследвания - кръв и урина ,защото преди месец бях болна. Днес излязоха и странно имам следи от белтък и леко завишени левкоцити (11.8 при норма до 10.5), всичко друго е повече от добре, утайката и ЦРП са в норма, а тя каза, че са доста по чувствителни на възпаления от левкоцитите и попита дали не съм бременна, защото друга причина не би имало за тези изменения. Аз съответно изпаднах в шах, защото е прекалено рано за тест (ПРМ - 21.01.), а и вчера се видя яйцеклетка. Какво мислите? Да откачам ли? Разсъждавах много и единственото обяснение ми е ако евентуално е имало още една и тя е била оплодена, ама пак е доста рано, въпреки че заради Клостила овулацията ми е предизвикана по - рано. Май ще се побъркам до Понеделник  #Crazy   Ама че дълго стана  Embarassed

# 39
  • Мнения: 4 954
Това ми звучи като една АГ, която ме преглеждаше - "този месец не си имала О, тънка лигавица, сигурно си с ПКЯ, киста до киста. Кой ден ти е?" "Аз - 40" "А тест за бременност прави ли?"

Не се побъркваш, няма как да си бременна преди овулацията да минала даже, /поне доколкото разбрах, много е объркано/.

# 40
  • Мнения: 2 340
Запис и от мен, на трета страница, но докато се върнааа да изчета...  Simple Smile Прекрасна темаааа, в тази мисля да се възползвам и от прашец, и от синичкото. Нали ви казах, че съм сигурна, че ще имаме момченцеее  Praynig

На късмет да ни е на всички! А за тъпунгерчето и лошото, честито момичета, много сте бързи браво! Успешна, лека бременност и прекрасен финал Simple Smile  Hug

Последна редакция: пт, 06 фев 2015, 21:55 от alexandrova_90

# 41
  • Мнения: 1 487
Облечен запис  Mr. Green
  bouquet за Йоли и Лоли

# 42
  • Мнения: 91
Да знам, че звучи объркано Естлар, и най - вероятно няма нищо, а просто много ми се иска да вярвам, че е станало. А овулацията би трябвало да е минала, защото на листовката на Клостилбегита пише, че с него настъпва от 11 до 15 ден, макар че АГ каза, че не винаги е така. Незнам, още като го написах и осъзнах колко е глупаво

# 43
  • Мнения: 699
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Laughing Все пак имам едни безплатни при това предсказания от една съфорумка   Hug , та ще се повключвам от време на време , както и ще ви чета пак така поне до месеците почващи с буквата "М"  Laughing Laughing
 Да кажа- Браво за новата тема! Най-любим ми е синият цвят! Simple Smile
 Честито на всички видели днес двете черти! Май ги уплашихте с разтичването си към разни СГ, иследвания, проходимисти- след 2-3 месеци опити Simple Smile

# 44
  • Мнения: 284
Супер тема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт