Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 186
  • 705
  •   1
Отговори
# 45
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Съни, а някакъв тест за проходимост на тръбите правили ли са ти? Питам защото доста четох за този Клостил и никак не е безвреден!

# 46
  • Italia
  • Мнения: 134
Прекрасна темичка, СТРАХОТНА !!!
ЗАПИС и от мен. Simple Smile
БЛАГОДАРНОСТИ на Йоли е Лоли. Желая ви да имате същите успешни и СТРАХОТНИ попадения и във вашите индивидуални "теми". Wink EFP preggo smile3504
На щасливките от днешното теглене за двете чертички ТЪПУНГЕРЧЕ и BAD GIRL, честито момичета!  newsm44 Леки и безпроблемни 9 месеца.
Estlar, 13 13 13...това число на е случайно и е късметлийско. Flowers Four Leaf Clover Blush В този месец има даже и петък 13 Wink , това е твоят месец...дерзай!!!
НА ВСИЧКИ НЕ ЧАКАЩИ ...НЕ Е ЧАКАЙТЕ И В СЛЕДВАЩИТЕ 36-37 седмици.  Heart Eyes
На ВСИЧКИ, които се борят да отстранят пречките по пътя си,за да стане бебето..БОРБЕННОСТ И ВЯРА в добрият финал.  Heart Eyes
На ВСИЧКИ които сме в бойна готовност за улавянето на яйчицето/а , ПЪЛЕН НАПРЕДДД   #2gunfire до достигане на ЦЕЛТА   ylinfant smile3504
 Надявам се да успея да се включвам по често, но ви следя и стискам  fingerscrossed
Прегръдки СУПЕР момичета.

# 47
  • Мнения: 91
Не са Йоли! Аз като ми го изписа АГ, ми обясни доста подробно как действа, какво може и какво не да стане в следствие на приема. Когато се прибрах влезнах тук да чета и доста се стреснах точно по повод на това, че не ми е правена цветна снимка за проходимост. След това разпитах обаче и други АГ (не, че нямам доверие на моята, всъщност само на нея имам, два пъти ме е спасявала от некадърни колеги) и се поуспокоих. Първо ми обясниха, че щом имам спонтанно забременяване, не би следвало да има проблем с тръбите, а той наврежда най - вече с това, че ''изхабява'' яйчниците при по - продължителен прием. Данни за физиологичен проблем при мен няма, нито генетичен, нито хормонален - пускаха ми хиляди изследвания за тази една година, по - скоро е в главата ми, заради преживяното. Лошото при мен е, че след ужаса ме е страх много да се случи отново нещо подобно, а в същото време го искам толкова много. Пак се отплеснах  hahaha

# 48
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Съни, сега кой ден от МЦ ти е? Мериш ли БТ и следиш ли с тестове кога е била О? В месец в който се пие Клостил, би трябвало да следиш изкъсо всичко! Тестовете показват ли каква инфекция няма - стара нова? Стерилна урина ли изследва? Щом са следи от белтък, може да се е появил от някъде, може да имаш цистит, а не нещо гинекологично? Знам ли, рано е да се диагностицира Б, та по-скоро мисля, че има грешка в начина на изследване, а не че е признак за Б!
В крайна сметка дано си, но е много рано да се определи  Praynig
За проходимостта не мога да се съглася, ти може да си забременяла с Я от ляво, а дясната тръба да има запушване и сега да овулира точно този яйчник и да стимулирате напразно! Това е пример, че все пак трябва да се проверят тръбите, без значение дали си забременявала и колко пъти! Това е прекалено голям риск!

# 49
  • Мнения: 257
Здравейте, най - прекрасни от прекрасните  Hug

Аз набързо да се запиша в тази тъй прекрасна синя близначеста темичка  smile3525
Тъй като преди малко се прибрахме,  стягам багажа, отиваме с ММ на спа за уикенда, и нямам време да ви изчета - опасявам се, че за тези два дни ще изпишете и новата тема   #Crazy

Иначе разбрах, тихичко честито, тъпунгерчето и лошото момиче, лека и прекрасна ви  желая   до термин   bouquet
Естлар, няма да обяснявам, палците ми за теб са от преди да почна да пиша в темата.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Дано 13 да ти донесе късмет и  EFP
Скрит текст:
Мелче, много благодаря за информациатя, сега ще пробвам.Незнам защо, но аз не виждам подписите ви, под коментарите ти не ми излиза силует, трябва ли да правя нещо в настройки или ? newsm78
Кофеинче, наминавай  newsm51 smile3525
Йоли,, благодаря мила  Hug
Сивкова, дорбе дошла и да не се застояваш, взимай пример от тъпунчо и лошата   bouquet
МишлетоHug
Съни, съжалявам за случилото ти се  Hug
Шикерче, замалко да забравя, честито ти сакче, в началото на март и туп туп  Hug

Рансън, Лисичка, Мамаса, Пчеличке, Бананака, Лоли, Александрова, момичета сигурно някоя пропускам всички се чувствайте много нагушкани от мен  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 240
Привет, момичета. Не смятах да се записвам в темата, защото не съм активно бебеправеща, но след две подканяния да слезем от балкона клюкарките  book  ще си кажа и аз мнението по казуса на Йоли: тромбофилия. От личен опит
Скрит текст:
споделям - осем спонтанни аборти, от тях една мола, другите не се знае защо. Деветата бременност е първата ми дъщеря- от 5г.с. дуфастон, последните 4 месеца в патология с 2 до 4см разкритие, на магнерич и гинипрал ( от който миналата година й правихме катетаризация на дупка между предсърдието, тук го наричат фисима, но това е друга тема). Следват още два аборта и номер 12 е втората ми дъщеря, бременността е следена тук и след обстоен разпит за картона и чудене защо съм без изследване по проблема ми предложиха терапия с фракси. Изкарах си деветте месеца без да разбера, подсилихме само шийката с прогестерон вагинално ( щото няма как да стиска горката след толкова кюртажи). За сравнение първото бебе е родено в 37г.с. ( лекарката ми каза устискай до 32г.с. и има шанс бебето) 2550г/ 45см, а второто с планувано секцио заради седалищно ( поза лотус) предлежание в 38г.с.- 3015г/ 52см , мисля че терапията ми помогна да запазя бременността, и да родя по- голяма бебка. Подарявам фракси, останаха ми.
Чета ви от август вече седми месец, но не пиша, защото ММ каза: "тъкмо слязохме от въртележката, ЧЕКАЙ ЧЕКАЙ малко" - та съм от бебеискащите само, никой нищо не ми прави Embarassed
Радвам се за всяка от вас, която успя, стискам палци редовно, подсмърчам и цивря и аз, но не съм и помисляла да се откажа от идеята за третото ми съкровище - да не сте посмели и вие.
Рансън и Рейнбоу, чакам да публикувате снимки на вашите чертички другата седмица.
Естлар .... малееее, на тоя урожай трябва да сгащиш поне две ица.
Лека ви вечер, много трудно пиша от таблета, прави ми се на умен с редактора си.

# 51
  • Мнения: 91
18-ти ден от цикъла, температура не меря, откакто родих много ясно усещам кога е овулацията (дано не звучи глупаво). Урината не беше стерилна, а и беше след прегледа при АГ с вагинален ехограф, за това и не се впрягам толкова, цистит нямам, в това съм сигурна, толкова проблеми съм имала с цистити и бъбреци едно време, че симптомите не мога да сбъркам  Embarassed, знам ли? всичко е възможно. Така или иначе в Понеделник ще пусна още веднъж изследвания, на своя глава, в друга лаборатория за сравнение. Колкото до останалото - много си права Йоли, не се бях замисляла за това! Трябва да се провери, един път попитах, но ми казаха, че е болезнена процедура и за момента не е наложителна и аз го приех на сляпо доверие. Просто за определен период от време толкова бях бърникана,преглеждана,изследвана, че след това не ми се стъпваше в лек. кабинет, но определено трябва да се замисля за тази възможност и  определено няма да пия повече нищо, преди да знам със сигурност.Сега осъзнавам, че сме стреляли в тъмното този месец, което е лекомислено. Благодаря ти!!! Момичета страхотни сте!  bouquet  bouquet  bouquet
,

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 02:22 от sunny_88

# 52
  • Мнения: 1 679
Добро утро,
малка зачаклива закуска

Съни, дано си имала късмет и не се е случило нищо непоправимо Praynig
Мале, Венци- какви премеждия- 12!!! бременности и не сте се отказали, а и имате намерение още дечица. Дано стане както сте го намислили.
Пожелавам ви прекрасен ден и весел уикенд  bouquet

# 53
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добро утро,
днес кафето е от мен, а закуската явно от Кремка (дето ме изпревари):

venci_03, много съжалявам за това което си преживяла. Генетични правихте ли? Каква е причината за толкова аборти? Момичето за което писах, не е имала кюртаж, а сама се чисти, това е един от проблемите, никой не е констатирал Б до този момент и тя няма документ.
Оххх да са ти живи и здрави слънцата! Другото, ще се нареди все някак! Благодаря ти че сподели и много ще се радвам, ако останеш и пишеш, нищо че за сега си само от бебеискащите. То май и аз за сега съм само от бебеискащите  Mr. Green
sunny_88, толкова е рано, че нищо, ама нищо не може да гарантира Б. Стискам палци по щастлива случайност, да нямаш запушвания и стимулацията да има полза. Колкото и да си объркана, винаги се презастраховай, напоследък на такива "чудеса" се нагледах, наслушах и прочетох, че съм на крачка да се метна за второ висше по медицина! Адски се дразня на некомпетентност, твоя случай не е точно такъв, но дори да има дори малка вероятност за издънка, аз бих се застраховала. ЦС е болезнена, но жените сме преживели какво ли не, една снимка ли ще ме уплаши! Аз всеки месец в началото на М се гърча в адски болки, та това ли няма да изтърпя!
Бебо, за да виждаш подписите трябва да си видиш настройките във форума. Някъде там има една "чавка" за отмятане и ще ги виждаш. Ама как ти помогнах само  Mr. Green

Хайде, чакам ви на кафенце  Hug
После  wash hang 1ironing 1dishes  food002 и накрая ще съм така  smile3507,
а този емотикон много ми харесва:  married

# 54
  • Мнения: 1 420
Здравейте и от мен  Simple Smile
Йоли тази жена може и да няма документ, но крувни изследвания не си ли е направила за чхг. И аз не стигнах до доктор за усъановяване на б. Питаха ме как разбрах, че съм била бременна, защото вече нс узи-то не се виждаше нищо, но като казах че имам кръвни, които си го потвърждават, си ме преглеждаха и счетоха за жена преминала спонтанен аборт, а не със закъснял и болезнен цикъл да речем.
Тя и самата жена според мен не е била настоятелна, защото ако си настояваш в наши дни, винаги ще ти пуснат изследвания. Да не говорим и че сама може да си пусне някои неща.
Дано всичко е наред при всички ни и скоро се радваме на хубави бременност и бебчета!

# 55
  • Мнения: 322
добро утро, момичета.. навън е приказка!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 757
Доброоо утро.... и на ми се спи ама съм на работа  ooooh!
Хубав ден на всички

# 57
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Добро утро и запис и от мен  Hug
Добре дошли на новите бъдещи мами и успех, по-бързо да се изнесат.....
Аз не съм писала от седмица, много ангажименти много нещо. Понякога ми и писва и не знам. Нямам много свободно време. Всъщност свободното ми време е през нощта около 4 5 часа и го използвам за сън. ooooh! Сега покрай Свети Валентин дупе да ми е яко. Работя допълнително след работа, към една фирма, която изработва торти и разни такива. Аз правя декорацията и сега имам около 30 Валентински бисквити да нарисувам. Наминах на бързо да ви видя и ще пердашя .....
Шикерче, браво.....честито и спокойна и лека бременност за напред ти желая.
По признаци ми се струва, че О е днес.....но май май няма да успеем да се възползваме от нея  Sad
Цял ден ще съм заета с Валентинките, а на всичко отгоре и моя мъж е решил и гости да покани, нооооо  както и да е-съдба му викам аз  Wink

# 58
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
По м/у другото, Мел......току що свалих твоя Аватар. Много ми хареса. Ще го приложа на някоя бисквитка някой път Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 679
Ии Цвети кви са тия бисквитки , те като торти бе Simple Smile Heart Eyes Тъкмо онзи ден се чудих де си се дянала, аз както тези дни изкъсо следя темичката, а то какво било. Успех Flowers Four Leaf Clover
Йоли - бая домакинска работа ти се е събрала, хайде дано се завъди помощ в лицето на ТМ да не вършиш всичко сама. Кафенцето ти бе уникално (въпреки, че рядко пия).
Облаче права си- то на сегашното време е нужно да имаш малко и медицинска грамотност защото аз лично все се опасявам да не ме "претупат". Все пак и докитата са хора и понякога и те не са на кеф, затова малко скептицизъм и допълнителни изследвания според мен не вредят толкова.
Мел-че лека работа. Сетих се за твоята принцеска- тя сигурно е на 6 годинки вече, какво прави? Не си казвала нищо за нея напоследък

Общи условия

Активация на акаунт