Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 200
  • 705
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 571
Добро утро, прекрасни!   bouquet
Четох по диагонал, признавам си  Embarassed
Анадара
Скрит текст:
Не сме. Защото е магаре. Даже вчера, като му казах за това, което ти си казала за желатина, той рече "Глупости сега!". Все отлага, отлага, все с парите се оправдава и направо нз.  Confused
Йоли, не знам какво да ти кажа. Изключително неприятна ситуация. Confused
Майче, аз си бях тук през цялото време, следях си ви изкъсо, просто нямах какво да кажа. Гушкам те!  Hug
Прегръдки за всички!  Hug


Ох, знаех си, че ще има проблем. Знаех си. Сега се сдухах пак. Давайте съвет как да го изритам да направи тъпата СГ, защото ми писна и накрая ще го наритам наистина!  Confused

# 61
  • София
  • Мнения: 1 757
Голди не знам как да ти помогна,поговори с него,не може така,на нас да не би да ни е лесно само да се чекнем,а при тях даже е кеф.Аз нямам проблем с ММ веднага се съгласи,не е мрънкал изобщо.
Цвети да покажеш после бисквитката ще ми е интересно,радвам се че ти харесва
Креми благодаря добре е,да тя е почти на 6,аз не обичам да говоря тук за нея,мисля че не е мястото,но това си е мое мнение   bouquet Не ми е удобно на фона на всички борещи се да се хваля или оплаквам за детето ми.Моята цел е второ,което искам повече от всичко  Hug

# 62
  • Мнения: 53
Добро утре, момичета. Честито на новата тема. Само , че аз бях между двете темички да не имам и от двата пола :Д. Прочетох , Ви, отгоре ,после ще се задълбоча, че сега съм на работа и утре имам изпит и трябва поне малко да уча Sad . 1 или 2 стр. качих линк от прикачи.ком , за да видите чертичката. Аз още не мога да повярвам честно казано и съм казала само на мъжа ми и на мама. Взехме още един тест на шур чек утре сутринта с първата урина ще направя,
При мен трябваше да ми дойде на 06.02.14 , към 14:08, както си седя нещо вътрешно ме подтиква да си направя едно тестче ( по никое време ) пък честно нямах и закъснение беше точно в деня. Няма да забравя бях написала на ЕСТЛАР лично съобщение тя ми каза да изчакам със сутрешна, но нещо не ми се чакаше. Направих си тест още на 1 2 мин. почна втората чертичка да се появява, но естествено не беше много многооо наситена.
Симптомите незнам дали аз си ги внушавах или наистина бяха така:
-Още като ми мина овулацията почнаха да ме болят циците , но по друг начин не както всеки месец
- Болеше ме главата (, но аз си мислех , че е заради изпитите, че се натоварвам много)
- 2 - 3 дена между овулацията и цикъла ми се гадеше, но не съм повръщала
- Нощта преди да ми дойде (попринцип не спя много) сигурно съм спала 13 14 часа не можех да отлепа.
- 1 ден преди датата на МЦ почна да ме боли кръста и корема и аз викам край ще ми идва (попринцип почваше по - отрано да ме боли кръста и корема)
- Изморявах се много и исках само да лежа и спя нищо да не правя.
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ДА ВИДЯТ 2ТЕ ЧЕРТИЧКИ. АЗ СЛЕД 2РИЯ ИЛИ 3ТИЯ ТЕСТ ЩЕ ПОВЯРВАМ ВСЕ ОЩЕ НЕ МОГА.
ИСКАМ ДА попитам някой от момичетата дали знае - има ли някакъв проблем да ходим на спа , ако съм бременна евентуално 5 - 6 седмица, защото отдавна направихме резервация и незнам дали има някакъв проблем да ходим.
Другият ми въпрос е кога най - дано мога да ходя на лекар , след колко дена закъснение?
Благодаря за отговорите предварително целувам ви :*

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 10:21 от bad_girl12

# 63
  • Мнения: 1 571
Мелче,
Скрит текст:
Той е "уж" съгласен, не е отказал категорично, даже казва, че ще отиде, обаче все отлага, отлага... Нямали сме пари сега, имали сме по- важни неща и т.н.! Направо ще откача, тоя разговор го водим от 6 месеца, нямам идея вече какво да направя.  Sad
Допис:
Скрит текст:
Оня ден му казах, че страшно ме боли от това, че нищо не прави. Имам чувството, че се боря сама. Той пак каза, че говоря глупости. Не знам, той явно си мисли, че от филмиране и нерви не става. Толкова е спокоен, че чак ми иде да го лупна с нещо тежко. Правя всичко възможно, ходя по лекари, по изследвания, пия лекарства, добавки, а той се чеше многоточието! На път съм да изпадна в истерия и имам чувството, че ще взема да направя някоя глупост. Просто не знам как да му го обяснявам вече. Не знам, наистина. Пробвах с разговори, уж е съгласен, пробвах с викове, пак е съгласен, а резултат- 0.  Sad

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 10:11 от Goldengirl

# 64
  • Мнения: 1 679
Голди- Ами не знам доколко са добри идеите ми, но при мен подействаха като че ли: ако искаш обясни му,че не можеш да се успокоиш докато не видиш, че СГ е ок примерно и мира не ти дава, а и резултат няма. Или кажи му ами ако има проблем- колкото по-бързо се открие , толкова по-бързо ще реагирате. То и ММ малко поотложи СГ с 1-2 месеца, което на мен ми се струваше мнооого. То и сега като каза,че ще отиде тази седмица пак не съм 100% сигурна дали няма отново да го върнат  hahaha ПОнякога и обстоятелствата помагат за забавянето.
Лошотийке- много хубаво описание си ни дала за ранни признаци Heart Eyes Хайде дано и от двата пола да хванеш   bouquet

# 65
  • Мнения: 375
Добро утро и от мен !
Лошо момиче аз мисле че 10  дни след закъснението трябва да отидеш ,за да се види със сигурност нещо ! А относно спато , не знам дали сауните и парните бани са подходящи ...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 757
Голденче знам че всичко е свързано с тъпите пари,но има и клиники дето не е толкова висока цената.Ние примерно ще идем във Вита,едно че е най близо до вкъщи а и там цената е 55 лв.разширена,не е като 100,100 и нещо...дали ще ги дам аз за поредния преглед или той все тая.Лека полека трябва да се провери всичко.Замисли се колко пари трябват за преглед при нас,и колко при тях.С тази малка сума от около 50 лв.поне при тах лъсват доста неща.Говори,говори....леко и спокойно с него или му кажи: на следващата заплата ще отделим парите за СГ.да се знае  Hug

# 67
  • Мнения: 656
Да се запиша и аз в новата тема, дано да продължите само с две чертички да я пълните. Пожелавам ви го от сърце. И да ви поръся вече по спокойна, че и резултатите от БХС са добри. babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 и може би е розов прашеца, но не е потвърден на 100%.
Лек ден от мен.

# 68
  • Мнения: 1 943
Цоп в чудесната ни нова тема, нека ни е на късмет   bouquet

Голди, ние я играхме същата, накрая като че ли се предаде и отиде... намилах, намилах, говорех, виках и в някакъв момент явно му писна и отиде. Сега ще видим колко време ще се гоним за конролната. Стискам ви палци  Hug

Моят ден се очертава копие на Йолиния - къщата е като след война, мъжо на работа и на мен ми остава само да яхна метлата и да вилнея, вилнея...

лек ви ден за сега, цун!  Hug

О, попаднах под розовия, чудесно, благодаря Сузими и браво за резултатите Simple Smile

# 69
  • Мнения: 555
Горди, това за желатина го знам от стара андроложка, правила СГ преди аз да разбера що е то сперматозоид. Ако искаш мога да ти изпратя едно ръководство за извършване на спермални анализи и ако е англо-говорящ сам да се убеди. Наистина е несправедливо. Твоите прегледи струват повече от една СГ, аз и преди бях съветвала да ги удряте по портфейла, като не искат - там най-ги боли май Laughing Направи му съпоставката за цените на твоите изследвания и на неговото.

Аз не мисля, че мога да разчитам на резултатите от БТ и т. за О този месец. Не съжалявам, че си играх да ги правя и ще продължа, все пак човек се учи от грешките си и за следващия ще знам. ММ много се стегна, че нещо не ми е наред, като БТ и тестовете не са ясни. Милия, не знам как да му обясня, че не бива от сега да се шашка за хипотези и какво може и какво не може да е наред.
Скрит текст:
Като му казах, че от другия ще започвам да правя тестовете следобед и да меря БТ вагинално, защото е по-точно и направо видях как преглътна тежко. Жал му е, че ги правя тея неща, а не се получава "случайно", "като при другите". Даже реши да се откаже от алкохола, че да не ми било трудно само на мен. Радвам се на това решение, а в същото време се опитвам да му обясня, че не ми е трудно и не трябва да ме съжалява, защото за сега не мисля, че има проблем, ако го констатираме - тогава ще се притесняваме. На мен не ми тежи, като научно лице аз ги приемам като тестове и експерименти, но за него са признаци за проблем... Още, когато започнах тестовете се разбрахме, че няма да му обяснявам, ако му е интересно нещо да ме пита. Знам, че се филмира за такива сериозни неща и не исках да го притеснявам. Е да ама той само пита "Как е теста днес?", дзвери им се като се прибере... Сутрин преди да излезе за работа се връща в спалнята да пита колко е БТ. Усещам, че това го натоварва... Казах му за притесненията си и че не бива да го приема така, предложих да спра и да действаме "както другите", но той беше категоричен, че така шансовете се покачват. Другото, което ми се иска да проумее е че той няма как да знае какво правят другите в спалнята си. Ние казали ли се на някого за опитите?  Не. Еми както не съм казала, после можа да разправям, че е от първия месец след взетото решение за потомство...

# 70
  • Мнения: 3 199
Bad_girl, избягвай джакузита, парни бани и сауни. Обикновен басейн не мисля, че е проблем, но не експериментирай  Peace

# 71
  • Мнения: 322
Голди, а ако го поставиш пред свършен факт? При мен така минават номерата, просто спокойно заявявам, че вече съм направила това или онова /в случая съм записала час за спермограма/, издебвам три дни преди нея да правим секс и готово. Ясно ми е, че е строго индивидуално, но при всеки си има чалъм  Grinning

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Добро утро в този снежен ден и да се запиша и аз на пета страница  Grinning

Bad_girl, честита и лека бременност! Наистина не е препоръчително сауна и джакузи. Басейн - само ако си сигурна, че е чист.
Аз почти се бях навила да резервираме за една събота и неделя за СПА, обаче ме достраша, ако има някакви гадинки в басейна и взема да се накача, и .... накрая се отказах. А така ми се плува, обожавам морета, басейни и въобще да се плацикам...

Естлар, не съм спирала да стискам палци.  fingerscrossed

venci_03, твоята история също е много впечатляваща. В мигове на сломен дух, трябва да си припомняме, че с вяра, упоритост и надежда, всичко е възможно! Simple Smile

Цвети", дано успеете да си откраднете поне 1 час насаме Simple Smile

Goldengirl, наистина е много трудно щом толкова време говорите и нищо, не знам какво да те посъветвам. Явно трябва непрекъснато намилане.

Аз също набирам сили да говоря с моя мъж, защото и на мен ми дотежа само аз да го мисля, да ходя на прегледи, да следя овулация, да вземам добавки и накрая нищо. Той си пие и пуши, не се храни особено здравословно, примерно пие само кафе с две бисквити сутрин, не обядва, и вечеря късно... Не знам какво да го правя, но ако и тоя месец не стане, ще се наложи да го стресна.

# 73
  • Мнения: 1 234
Прекрасна тема...браво на тандема   bouquet
Честито на виделите 2-те хубави чертички и нека всичко е наред до финал  Hug
На останалите много късмет   bouquet
Голди мога да ти дам съвет как накарах ММ
Скрит текст:
Почна разговора с милия тон и обясненията и отново "добре ще я направя" но без никакъв ентусиазум и избягване на точен отговор "кога" ...и на мен ми кипна и се започна "Защо ме лъжеш...като не искаш да правиш нищо поне ми го кажи....рев, сълзи ....и след това почнах с психо нападките ... казах му "Не мисля че е честно аз да правя и изтърпявам толкова неща като ....прегледи и буквално разголване пред сулю и пулю, хиляди изследвания, ходене, чакане, треперене за резултати, пиене на лекарства които не помагат, ограничаване на любими неща, храни, та дори и операция, заеми, пари и мнооого нерви и сълзи и на всичкото отгоре нищо до този момент не действа и не дава положителен резултат, а ти не искаш за 10 минути да си направиш кефа и след това да сме спокойни, че поне ти си здрав и добре?! Мисля че една връзка се изгражда с доверие и взаимни компромиси, а не виждам ти наистина да искаш да се случат нещата....само ме лъжеш ....." и т.н. .... но това с възможно най-спокойният тон ..... И наистина ММ направи СГ същият месец и после сам се шегува като излезе от клиниката че това била най-скъпата ч********* която си е правил  hahaha

# 74
  • Мнения: 1 571
Анадара, надали ще разбере нещо, благодаря ти! Вярвам ти напълно, аз бях почти сигурна, че има проблем. Сега не е лошо да го убедя да направи тъпата СГ и да видим какъв е той.  Hug
Мелче, каква е тая СГ за 55 лв?  Rolling Eyes Ако е толкова, надали ще се дърпа така, ама знам, че е 90 най- малко?  Rolling Eyes
Благодаря на всички за съветите, мисля че ще пробвам метода на Мечтичка. Утре почвам да рева, пък!  Crossing Arms  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт