Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 202
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 420
Рансън,това с референтните стойности не трябва да се приема за нещо фиксирано, все пак всеки организъм си е индивидуален. В неделя няма ли да можеш да повторишкръвния?  Hug

# 661
  • Мнения: 2 497
Не, в понеделник ще го повторя, тъй като няма работеща в събота и неделя лаборатория наблизо, пък съм на работа. Не е проблем - 72часа са, калкулатори има, пък и док е добър математик, да си смята... явно иска да изключи извънматочна, та беше много лаконичен откъм приказки за разлика от друг път... ша видим Rolling Eyes

# 662
  • Мнения: 322
Рансън, нали знаеш, че единственото показателно е да пуснеш след 2 дни пак..
точно..  в един и същи ден след овулацията аз имах 500, а моя приятелка 45.. важното е да се удвояват. Не се връщай назад.. вярвай..  Hug

# 663
  • Мнения: 657
Този месец ми харесва особено много!  smile3521

Бебо браво миличка много ти се радвам!Пожелавам ти много радостни мигове и една спокойна и незабравима бременност! preggo  ylinfant smile3541

Анадара успокой се миличка и не си втълпявай лоши мисли!Една контрола след 48-72 ч. и всичко ще е наред сигурна съм!Сега се отпусни "Тома-неверни" и малко се зарадвай на хубавата новина!

На всички нечакащи успех за  EFP гушкам ви!

При мен нищо ново друг път около о. ме болят гърди или зърна сега пък нищо не ме боли!Пък и нали спрях да меря и да следя всичко нямам си и идея кога какво се случва,но пък така ми е по спокойно и не мисля колко градуса ми е б.т. и колко наситени са чертите на теста за о.!
Лека вечер милички   bouquet

# 664
  • Мнения: 481
Бебо,  прекрасни чертички! Честито и от мен! Желая ти лека бременност с най -хубавия финал. Видя ли,че става от първия път!? Браво,момиче,много се радвам за теб! Hug
Блекисбек,   newsm59
Голямо мамче,  честита ти рожденничка
АнелияДи,  добре дошла и скоро желания успех
Билянита,Соулмейт,Евриала и Теичка,  очаквам само ++++ тестове, други не се приемат
Дискавъри,  Hug
Атланта,  скоро успех и на теб,никакво задържане тук (само да ръсиш)
Йоли,  всички палчета за теб за понеделник fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed     и да ни зарадваш с хубави новини
Овчи,   нали съм многоръкия Шива,останаха ми и за теб  fingerscrossed fingerscrossed
Рансън,  нищо не разбирам за съжаление,дано всичко е наред Praynig
Нектаринче,благодаря за почерпката,официално честита ти нова работа  bouquet
Аз afwitch  
Скрит текст:
днес не съм за пред хора af. Яхнала съм метлата от два дни  afwitch ,друса ме яко нервата #2gunfire,главоболие,главозамайване(мин.година го имах),корем цял ден ме боли като за МЦ и нищо (иска да ме подлуди гадината) smile3560,че и гърло ме боли...,само да не ме лепне тукашния вирус,че само той ми трябва сега!Изобщо картината е пълна.
Хубава вечер на всички! Hug
 

# 665
  • Мнения: 421
Рансънче, 2та дена до понеделник ще са зор, но ние ще те разсейваме тук  Mr. Green пък недей да мислиш най-лошото предварително -нека има надежда  hug
mamasa *Soulmate* билянита евриала -хайде момичета-вие сте наред  Mr. Green трябва да се продължи страхотната серия от положителни тестове  Whistling  Flutter
Голди-какво става при теб? извинявай ако съм пропуснала нещо-помня последно за ТМ и СГ.... newsm78
Атланта  Hug и аз съм тук от година и 4-5 месеца, нооо не означава че няма да се преместя някой щастлив ден  Blush
Бее-ние вървим заедно май....поне тест ще правим за 8ми март-празник все пак -дано да ни зарадва и нас  Flutter
софия-вие си правете джиджи-биджи пък все ще уцелите О  Mr. Green

П.С някой да е пил по 2 Clomifene (clomid)  newsm78 болят ме гърдите и ми е малко по-хипер нервно от обикновено -дали това са странични ефекти? А това означава ли че ще има повече яйцеклетки?

Лекичка мацки   bouquet
Прегръдки на всичкииии  Heart Eyes
Мел- Heart Eyes

# 666
  • София
  • Мнения: 1 757
Nektarinka  Heart Eyes никВа идея за тези хапове  newsm78,това добавка ли е или хормон?

# 667
# 668
  • Мнения: 91
Добро утро момичета! Като гледам бая тестове ще се правят днес, ще ме накарате и аз да прибягам до аптеката за един. Аз упорито се стискам до понеделник до прегледа,защото не ми се иска да видя отрицателния тест и да се разочаровам за пореден път  Rolling Eyes . Закъснява ми вече 4-ти ден (след като приключих Дуфастона трябваше да ми дойде в Сряда)
Bebo , честито и безпроблемна бременност до финала Simple Smile
Йоли, късмет в Понеделник.
Рансън , дано всичко е наред и притесненията да са излишни.
Нектаринка , аз пих Клостилбегит, чиято основна съставка е clomid, но не мога да ти кажа за повечето яйцеклетки  newsm78 .Честита нова работа и от мен!
Извинявам се, че пропускам, но ви четох малко по диагонал  Hug за всички и прекрасна Събота!

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 08:15 от sunny_88

# 669
  • Мнения: 257
Честит ви празник, прекрасници прекрасни Simple Smile Много да ни обичат и глезят Wink
На всички тестващи се днес, само положителни Simple Smile
Гушки за всички, гуш гуш

# 670
  • Мнения: 657
Добро утро красавици! Честит празник-който каквото празнува днес!
Желая ви да сте обичани и много щастливи! lovekiss kiss

Аз пия кафенцето и чакам мъжо да се събуди от нощна за да го експлоатирам качествено!
Искам днес да има още толкова положителни тестчета!Успех на тестващите се и ви чакаме с новини! Praynig

# 671
  • Мнения: 327
Честит празник, бъдете обичани и глезени!
Голяма група се очертавахме тия дни за тестове, какво става някой има ли резултати? Аз май имам още ден два та ми е малко рано, а и не съм купила тест, че ми се досвидяха 5 лева  Mr. Green
Сутринта обаче отбелязах спад в БТ така че може и да не съм звангер, но ще видим.
Гонят ме големи мераци обаче, нощес сънувах ММ в еротични сцени, ама спи и ми е жал да го събудя.Вместо това извъртях тесто за мекички и сега втасва,а после ам ам.
Рансун, снимката не излиза, поне при мен, а пък съм любопитна да видя какво има на нея  Blush

# 672
  • Мнения: 657


И на мен не ми излиза и аз искам да видя да не е някое още по наситено двучертиково тестче!Хайде Рансън пусни ни я да оплакнем око!

# 673
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 175
Добро утро, Трифонки и Валентинки

пожелавам ви прекрасен романтичен и опияняващ ден  newsm76 Two Hearts Heart Eyes Wine Glass Drunk

Рансънче, стискам силни палци за понеделник

Аз днес отново съм на работа и едвам скляпам пред компа. Снощи бяхме инцидентно навън, защото на един приятел му се роди детенце, да му е живо и здраво. Съответно дамската част, една родила и една бременна в 9 месец не спряха да нищат разговори за бебета, раждане, зърна и прочие. Отвреме-навреме някой се намираше да каже, айде сега е ваш ред. Ми аз не знаех, че си има ред. Мисля, че даже и на ММ му дойде в повече по едно време.

Не съм ви казала и най-безумното изказване.  На ММ брат му чака дете всеки момент и някой заяви, че трябвало да му купи обувки, иначе нямало да имаме деца.  ooooh! ooooh! ooooh!

Наоплаквах се!   Crossing Arms

# 674
  • Мнения: 657
Лоли миличка не им се връзвай то и на нас все повтарят че е наш ред ама аз ги отрязвам и повече не смеят да питат!Понякога даже съм много рязка но така си спестявам постоянните подмятания!
А за бабините диветини не се бпрягай!На нас ни казаха че трябвало първо брата на мъжо да се ожени и после ние!Е да бе той стана на 40г и е до на майка си полата-аз колко да го чакам?Пък ако трябва и да го чакам дете да има може да раждам и на 60! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт