Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 191
  • 705
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 954
Уф, това са жени, които дори не знаят за съществуването на други двойки с проблеми. Ако нямаш деца и не си бременна значи просто не правиш опити, защото става от първи път. Какво им се връзваш?

# 676
  • Мнения: 1 679
Честит празник, приятно празнуване на който го отбелязва Wine Glass newsm51 Много любов, здраве и щастие и 2чертичкови резултати ОЩЕ  Heart Eyes
Теичка, направи ли теста или се спотайваш? Crazy
Лоли- много излизания напоследък при вас, много бременни в обкръжението ви, нормално е да действа това психиращо. А ти нямаше ли да правиш тест=че скоро  Party
ЕвриалFlowers Four Leaf Clover

# 677
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Естлар, много си права, точно така разсъждават. Двете наистина забременяха от един опит. Не разбирам не им ли минава през акъла, че по този начин могат да обидят или наранят някой. До възпитание ли е, до интелигентност ли, не мога да си го обясня и аз. Ти как си, оставила ли се сега да те поглезят, докато топлиш малките ни приятелчета Simple Smile

Кремика, напоследък верно много ни се събират излизания, но поне така се разсейвам малко или много. За тест ми е рано, чак към 25 евентуално ако на 23 не ме навести лелката.

# 678
  • Мнения: 3 199
Не знам как се свиква с тези коментари! Винаги съм търпяла, но послено време почнах да ги редя една по една и спряха да ни закачат!  #2gunfire Нито приятели, нито родители, никой нищо не казваше нищо последно време  ooooh!
Еми то е просто до акъла, ако една двойка няма деца има два варианта: 1) не иска все още ; 2) има проблем и не става.
И в двата случая въпросите им и подтикванията са излишни, но то е до усещането на човек. При нас една приятелка така се беше загрижила горката, че дори ме пита директно, да не би при нас да не става, защото ММ пие добавки за фитнес и те да вредят  #Crazy

Нямам търпение сега на следващия преглед да видя, че всичко е наред и да кажа на целия свят  smile3508

Весел празник на всички кой какъвто празнува  txtloves Wine Glass

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Честит Ви празник, дами, кой каквото си празнува да му кажа наздраве и да споделя, че моя тест е яко едночертичков. Вече даже ми писна да се сдухвам и рева. Ай, отивам да се нарежа. Стискам на всички други тестващи се палчета и ще се срещнем по подробно в сряда, а до тогава искам поне още 6 положителни теста.

# 680
  • Мнения: 1 420
Ехххх, Соулмейт, много съжалявам  spoko
Знам как се чувстваш, наслади се доколкото е възможно на останалата част от почивката.
Много  Hug на всички.

# 681
  • Мнения: 1 898
Честит празник и от мен момичета  Hug
Нека всички бъдем много обичани , глезени и слушани  Mr. Green

Соулмейт Съжалявам мила  Hug Всички те разбираме прекрасно !
Рансънче Няма да пускаме палците да знаеш ! Ама и ти мисли позитивно  Hug


Много плодотворен месец от към положителни тестчета  Heart Eyes Супер съм доволна  Mr. Green Дано
да продължават да валят хубавите новини  Praynig

А що се отнася до подмятанията .... мисля ,че повечето сме минали през това. При нас започнаха може би година след сватбата... и продължиха до към втората година, и някак си изведнъж всички спряха да ни питат. Една част / много малка/ от приятелите ни знаеха за проблемите ни а другата нямаха и представа , но и те млъкнаха Simple Smile Така , че си мисля , че всичко е до време ! Често казано като не се обръща внимание на въпросните хора , те спират да питат Simple Smile   

# 682
  • Мнения: 1 234
Здравейте момичета   bouquet
Не мога да смогна да ви изчета, камоли да запомня нещо, така че пожелавам само положителни емоции в темата и късмет на всички в каквото се нуждаят  Hug Ръсвам ви с прашец по случай влизането ми в 5-ти месец и хубавите празници днес   bouquet
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 683
  • Мнения: 375
Весел празник момичетаа :*:*:*
Да си събера малко от прашецаа newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 684
  • Мнения: 781
Честит празник! Желая на всички много любов и топлина в семейството, спокойствие в душите и най-вече сбъдване на всички желания😘
Loli, не се ядосвай! Когато не си минал по трънливия път не можеш да разбереш значението на думата трудно!  За тези хора всичко е лесно и не могат да се поставят в друга ситуация. И на мен ми е идвало понякога да стана агресивна след думи от сорта на " хайде де, какво чакате, Сиана е вече голяма" и тн., но в крайна сметка предпочитам да замълча и да гледам напред.
Солумейт, горе главата! Ако не сега, другият месец е твой! Явно бебо предпочита да е стрелче😉
Ransunche, успокой се и не мисли лоши работи. Аз напълно те разбирам защото преживях една загуба и като лудите тичам да следя ЧХГ, следя за признаци и естествено откачам. Сега нито гърди ме болят, нито ми е лошо и съм тотално откачила, даже ММ се е притеснил, че имам някакви отклонения😄
Пусни в понеделник и ако си расте всичко е наред! Знам, че преди 1000 не може да се види нищо на ехографа, така че не си мисли лоши работи😘

# 685
  • Мнения: 4 954
Лоли, не ме глезят особено, но и аз не се държа като бременна. Нямам особени надежди за този опит, пазя леглото до понеделник, след което се връщам към нормалния живот и чакам.

# 686
  • София
  • Мнения: 3 390
Естлар, Рансънче, мисля ви и ви стискам палци!
На другите момичета-прегръдки и пожелания този влюбен месец да ви донесе бленуваните две чертички на теста за бременност!

# 687
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет мацки
Честити ви празници и от мен  Heart Eyes
Соул съжалявам за отр.тест,разбираме те много добре  Tired
Лоли  Hug

# 688
  • Мнения: 1 898
Мечтичка  Hug Да ти е честит 5-тия месец  Heart Eyes Ех колко бързо лети времето Simple Smile
Как сте с бебо? Расте ли коремчето  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 1 234
Нианка
Скрит текст:
Добре сме мила благодаря ти :* То от ентусиазъм съм се объркала....трябва да завърша тази седмица и след това влизам в 5-ти .... ужас  hahaha  Embarassed Иначе за сега сме супер, тумбака расте, пък на мен май ми се оправиха хормоните.....надявам се разбира се.....нали уж това "обещаваха" всички след като забременея.....но да не казвам че съм суеверна  Rolling Eyes А ти как си .....виждам още в началото чак ми е странно......много се радвам за теб......   bouquet Усещаш ли малките промени вече или още не  Hug

Общи условия

Активация на акаунт