Февруари две чертички, а Ноември бебенце в ръчички! Бебеправене 2015 - тема103

  • 20 192
  • 705
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 420
Естлааар, защо да нямаш много надежди за този опит. Аз така се надявам чудните съвпадения да продължат и двете да бременеем заедно  Praynig

# 691
  • Italia
  • Мнения: 134
https://www.youtube.com/watch?v=NVYAOZGCemw
Честит Празник на Любовта и Виното. newsm51 Wine Glass
 Hug за всички вас.  txtloves

# 692
  • Мнения: 4 954
Облак, ти на кой етап си от забременяването?
Аз сега съм на заспалия, силно хормонален безкофеинов безалкохолен и безтанцов етап, което може да обясни липсата на настроение.

# 693
  • Мнения: 1 420
Аааа, може да обясни настроението особено безкофеиновата част- ама защо така с лошото, забранено ли ти е да пиеш кафе?
Аз си пия, без него сутрин не мога да се събудя  Simple Smile
По мои сметки ову-то беше на 12.02. Чак се чудя как вече супер ясно усещам по болката в яйчника, почти съм на 100 % сигурна. То кога най-силно боли, може би като се отдели ицето  newsm78
Аз си мисля че след 7 дена ще знам, защото гърдите са ми най-ясния признак. Почнат ли да ме болят - станала ще да е работат.
При теб ако се получи октомври ли ще ти е термина или ноември, ей ако е ноември, ще бременеем заедно ще знаеш, писано е  Grinning

# 694
  • Мнения: 21 299
Добър ден  Hug

# 695
  • Мнения: 4 954
Мда, забранено ми е.... Сега мъча едно безкофеиново, ама е пълна гадост. Иначе ноември ще се ражда - 02.11

# 696
  • Мнения: 436
Естлар, пробвала ли си Цикория (Инка)? Наподобява (малко) кафе, но с вкуса му се свиква, но поне е полезно.

# 697
  • Мнения: 1 898
Естлар Можеш ли да обясниш малко  Blush На теб ли ти е забранено или по принцип е забранено? На мен никой не ми беше казал такова нещо и си пиех по 1-2 кафета след трансфера  newsm78 Даже и в момента пия , но сутрин само по едно Simple Smile

Мечтичка  Hug Да ни навестяваш по честичко Simple Smile
Скрит текст:
Нормални са тези вълнения Simple Smile Много се радвам , че сте добре с бебо и всичко е нормално  Hug Сигурна съм , че така ще е до финала  Praynig.
Благодаря ти  Hug И на мен ми е още странно , но предполагам , че е нормално след толкова чакане  Heart Eyes Иначе за момента съм добре , нямам кой знае какви неразположение ,но може би е рано. Чакам си прегледа мирно и кротко и така.....общо взето емоции много  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 3 199
Лелеее, Мечтичка, кога минаха 5 месеца, как лети времето отстрани, а на теб сигурно ти се струва, че е спряло...Казаха ли какво ще е бебчето? Усещаш ли го?
Соулмейт, съжалявам за отрицателния тест, дано следващия е от положителните  Hug

И аз си пия кафе 1, максимум 2, но не така силни като преди...с по-малко кафе, с мляко или 3в1   food010

# 699
  • Мнения: 1 571
Здрасти, банда!
Аз нямам нет, затова не пиша. Минавам да дам дати:
М- 09.02; О- 23.02; М- 09.03.
Гушкам ви!  Hug

# 700
  • Мнения: 1 420
Ох, аз като бях забременяла октомври, си бях купила цикория ама беше голяма гадост. Има едно с ръж и то е сравнително добро. Ама към него ще се обърна ако видя положителен тест Wink
Това защо са ти го забранили Естлар, да не възпрепятства имплантацията кафето?
Иначе при мен ако, се получат нещата би бил термина 06.11. Е как да не се надява човек да се получат нещата  Simple Smile

# 701
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Момичета, не се хващайте за кафето. Вие си пийте, но когато става въпрос за опит инвитро, човек се старае да направи всичко, за да не се обвинява при неуспех. Нито е забранено да пиеш 1 кафе, или чаша вино, или да танцуваш, но когато си чакал с години и не е ставало, ти се иска да имаш най-голям шанс, затова се отказваш от някои неща, които според лекарите или обществото могат да навредят дори в малки количества.
Весел празник на всички Wink

EDIT: Кофеина усилва честотата на ударите на сърцето. Чрез плацентата лесно попада в плода и съответно учестява и неговия пулс. Има много за и против употребата и вредата на кофеина по време на бременност, но като цяло има известни доказателства за по-нервни деца и преждевременно раждане. Няма доказана пряка връзка с инплантацията. Просто организма се превъзбужда за кратко и това евентуално би попречило на евентуално зачеване и нормално износване на плода. Това според мен не означава че сега трябва да спрете да пиете кафето си сутрин, а по-скоро да не прекалявате с кафетата Wink

Последна редакция: сб, 14 фев 2015, 15:24 от y♥♥li

# 702
  • Мнения: 1 234
Шикерче Нианка  Hug
Скрит текст:
минава и то чак прекалено бързо...иска ми се да мога да усетя всяка секунда и т.н. ...  Flutter Нианка браво че си толкова спокойна....всичко ще е наред ще видиш   bouquet
Аз и до ден днешен си пия по 1 кафе но все пак всеки сам решава .... стига да е сме спокойни всичко ни е позволено   bouquet

# 703
  • Мнения: 327
Току що и аз направих тест, но и моят  е отрицателен.Честно казано нищо не чувствам, хем исках хем не исках да е точно този месец.Като ми дойде, мисля да започна вечерната иглика. ММ може да започне да спортува както и някакви добавки, пък ще видим какво  ще се случва за напред. smile3506
И аз ви гушкам  Hug

# 704
  • Мнения: 2 340
Здравейте, девойки Simple Smile  Hug Честит празник на любовта, на виното или на каквото  го чувствате! Simple Smile

Много съжалявам за едночертичковите тестчета, на адашчето и евриала! Момичета, горе главата, докато не дойде има надежда  Praynig Hug

Аз вчера, като правих теста за О, имах втора бледа чертичка, не знам дали не беше въображаема  newsm78, но имах и ЦС снощи... знам ли, за всеки случай с ММ си  luvbed Днешният го направих 2 часа по-рано от обичайното, понеже към 18ч (когато е обичайното ми време за тест) няма да мога и беше силноизразена една черта, без никакъв дори блед нюанс на втора... Меря БТ.. и ще продължаваме, да меря, да правя тестове и да се обичаме, докато не дойде, докато не стане.. аа писна ми от тия тестове с една черта  #2gunfire


Имаме ли още шушулки, които да трябва да се тестват днес??? Стискам палци, ако има.. не видях списъче..

Гушкам ви и се обичайте с мъжленцата ви с или без повод  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт