За всички АВГУСТ е далече, но бебчетата гъделичкат вече

  • 30 062
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 30
Бързо оздравяване пожелавам на Куинчето и Август мама и добре дошли на всички нови мами.

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Само да уточня, че лекарката каза, че не може да даде 100 процента гаранция:)
Вижда се, че няма пишка, но не съм абсолютно сигурна Peace
Странното е, че като гледам клипчета в ю туб, там като се види нещо - докторът директно честити на родителите ( в същия срок на бременността), а нашите лекари са доста предпазливи...

# 692
  • Мнения: 289
Момичета, благодаря отново за подкрепата! Hug
ММ идва на посещение, но реших, че е по- добре да не води детето. Плачел много за мен, не стоял при никого, не искал да яде, киселеел по цял ден Sad.. Съвсем ми е гадно и криво.
Засега го гледа сестра ми, а тя, горката, е в 8мия месец бременна, гледна една почти тригодишна госпожица, в добавка и с Борис.. хич не й е лесно, ама за момента няма кой друг. Sad

Jblond, честито синьо щъркелче! Hug

Еее, момичета, ама много плевенчанки сме се събрали в темата! Party Hug Жалко, че вече не живеете тук Confused. Аз пък много си го харесвам града - нито е много малък, нито много голям, има всичко, което му трябва на един човек, пък и не е прекалено шумно и мръсно. Simple Smile

Коралче, добре дошла! И благодаря! Hug

И, докато сме на тема имена- ние май сме се спрели вече на име. ММ вече й говори по име на бебка, аз взех също доста де се привързвам към името Rolling Eyes Винаги ми е било странно как така ще му се говори по име на бебето още преди да се е родило, обаче... хах Wink Явно много сме се влюбили в именцето. Heart Eyes

Някой беше питал за свекито - тя живее далече, а и не искам хич и да ми се вясва. Майка ми ще си дойде до края на седмицата, та ще ми помага тя. Иначе вече си имам желаещи да помагат Heart Eyes, та не го мисля това толкова. Имам други хора, на които мога да се доверя.

Това е. Стискайте палци да успея да спя тази нощ, защото вече не зная къде се намирам. Stop

# 693
  • Мнения: 13
Здравейте, мами,
Куинче, Август мама и всички болни бързо възстановяване!
На всички, които вече знаят пола честито!
Наскоро си купувах дънки за бременни от специализирания магазин на Ботев и Пиротска и там продавачката набързо ми поразказа какво може да се намери, та спомена и нощниците за кърмачки. Тия дни пак ще го посетя да видя има ли туники и кога ще зареждат пролетни дрехи, че зимата си я карам с моите си блузи, но коремът започва да расте и ще купувам по-широки.

За витамини на този етап на мен не са ми предписани само фолиевата киселина, която АГ-то ми каза да я пия до 16 седмица.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 227
Куинче  Hug, стискай още малко зъби. Добре е че после ще имаш помощници. Heart Eyes Hug Ние на бебето от самото начало му говорим на Мая, чак сега след последния преглед обърнахме името. Embarassed
Аз лично не си купувам дрехи от специализирани магазини за бременни, просто взимам един номер по-голямо или гледам материята да се разпъва доста.
В ОЛХ има нощници на доста по приемливи цени според мен. Rolling Eyes
http://olx.bg/novi-noschnitsi-za-krmachki-s-ks-rkav-11lv-i68180934 с къс ръкав
и с дълъг : http://olx.bg/noschnitsi-za-bremenni-i-krmachki-s-dlg-rkav-i66861746
И пускам за малко снимки на корема ми от вчера, после ще ги изтрия.
Скрит текст:

Рали, успех на ФМ днес, как е ушето?
Болните да минат да се отчетат, да не ги мислим. Peace
Днес съм на преглед при мойта си докторка във Вита, най-после....не сме се виждали цяяял месец. Heart Eyes Снощи пак ме боля кръста Embarassed, заболява ме изведнъж, като от нерв все едно. Довечера ще видя как съм, миналия път си пропуснах танците заради него. Confused

# 695
  • Мнения: 125
Добро утро Мами,

Благодаря ви за подкрепата ..

АБ действа  newsm68 и спах почти цялата нощ ... нямам търпение да се възстановя, че точно сега ми се ядат твърди храни, които са ми забранени УВИ ...

Добре дошли на новите Мами Simple Smile

Много се радвам, че щъркелчетата започват да се появяват едно по едно, макар и нашите АГ да са предпазливи и да не казват много, много ...

Куинче, дано и ти си поспала тази нощ, че с теб си изкарахме много безсънни нощи ... Дано си те изпишат скоро и Бобчо се успокои в твоята прегръдка ...

Мечтичка, ти как си? По добре ли си тези дни?

rali_stoyneva какво казаха за ухото?

Ани Бани много сладко коремче Simple Smile даже по коремчето се познава, че е момче  bowuu

А така толкова много мами родом от Плевен, къде са мамите от Благоевград, не са ли правили любов октомври и ноември Simple Smile

Лек ден Мами

# 696
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Jblond честито момченце и от мен.
Да видим моя преглед как ще мине днес.Стискайте палци и да видим дали ще узная пола Laughing

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 723
ДУ Grinning
Аничка чудесно коремче Hug
пс.имаш разкошна коса Peace
АвгустМама радвам се че АБ ти помага,скоро ще си на 6 Wink
Ралито чакаме да се отчете от ФМ и от УНГ.
Яни и ти да кажеш сак какво е видял Wink


# 698
  • Мнения: 162
Добро утро от мен,

Жени, радвам се за момиченцето.
Куини, при кого си се насочила да раждаш? Аз също мисля да раждам в Плевен и след 7я месец ще идвам там на консултации. Може да си спретнем една среща за кафенце като дойде време.

Хубав и усмихнат ден


# 699
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Jblond честито момченце и от мен.
Да видим моя преглед как ще мине днес.Стискайте палци и да видим дали ще узная пола Laughing
Стискаме и чакаме да се похвалиш:)

# 700
  • София
  • Мнения: 550
Привет!

Куини, имаш най-стиснатите палци! Дано час по-скоро те изпишат и си вкъщи на спокойствие! Подготвила съм новата тема Simple Smile

AugustMama, чудесно, че нещата се развиват добре.

Ани, пу-пу, хубаво коремче имаш Simple Smile Ще взема и аз да се щракна, вдъхновихте ме.

По актуалните теми:

И аз си имам щъркел - синичък  Heart Eyes Вчера ясно го видяхме. Отговаря си на седмиците и се развива добре.

Витамини - моята лекарка каза, че ако ми се събира поне 1 кг. пресни плодове и зеленчуци на ден, няма нужда да пия нищо допълнително. Фолиевата мога да я спирам вече.

За тоалетната - пробвайте овесени трици с кисело мляко.

Успех на всички, които имат прегледи днес   bouquet

# 701
  • София
  • Мнения: 176
Здравейте, аз докато напиша "добро утро" и то станало "добър ден"..
И аз се радвам, че нещата са се стабилизирали, AugustMama и Куини! Само, Куини, съжалявам, че не можеш да си гушнеш момченцето. Не изпитвай никакви притеснения всичко е за доброто на цялото ви семейство! Добре, че сестра ти има възможност да помага (макар, че не и е леко в 8мия месец). И аз имам сестра - по-голяма и знам, че и тя би ми помогнала всячески дори и в момента когато гледа едногодишните си близначета. Кака си е кака Simple Smile А и за свеки те разбирам радвам се, че моята си е във Варна и я виждам максимум веднъж на година. Не че нещо, просто лично ме натоварва и би ме изнервила в такъв момент. Когато родих най-ме успокои факта, че нямаше никой да ми се пречка, дори имайка ми минаваше два пъти в седмицата.
Всички който чакат да узнаят пола - желая ви това да стане по-скоро. Аз се радвам на момиченцето ми, макар че уж не е много сигурно. Име си имаме едно от предния път. Българско е, но е доста рядко не всеки го харесва. По-скоро старобългарско. Както Борил е по-близко до моята рода - дядо ми който ме е отгледал до 6 годишна възраст беше Борис, така и момичешкото е по-близко до мъжа ми - брат му е с подобно име.
Витамини - и аз съм само на фолиева киселина.
Проблеми с тоалетната - нямам. Може би ям доста плодове.
Ани Бани, супер си! Каква финичка бременна само с коремче! На мен сигурно пак няма да ми проличи чак до 6тия месец както съм си закръглена в талията по принцип. Миналия път казах на единия си шеф чака един месец преди да излезна в майчинство. Той се вясваше веднъж на месец, де и изобщо нямаше време да говорим за това това под блузата ми бирено шкембе ли е топка ли, бебе ли Simple Smile ...

Извинявам се за романа, но като ми изпадне време да пиша тук и се увличам...Дано не съм ви досадила  Embarassed

# 702
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Прегледа мина супер.Няма да правя 2-ри БХС.Следващия път съм на 4Д.Бебето беше седалищно и беше много срамежливо не се показа.Доки го написа пол женски под въпрос.Иначе е 140 грама.

# 703
  • Айтос
  • Мнения: 358
Привет, момичета! И на тези по болниците-дано скоро се приберете, там сте за добро! Стиснете зъби!
Мен днес ме чака 400км път, дано ми е за предпоследно Wink
Вчера бях на ЖК, бебока си е супер, ама не се показа Sad все в гръб го гледахме, така че продължавам да съм с две мнения за момиченце. Върви си 10дена напред, сметнаха ми,че съм 19-та седмица. Иначе вече няма да мерят дължина,а обиколка на главата. Между другото, честит ми 5-ти месец Wink Оказа се, че съм с ниска предна плацента и заради това може да съм прокървила. Трябва повече да си полежавам, а като знам какво ми предстои....
Запазих си час за ФМ при Калчева в Бургас. Оказа се,че била съученичка на баща ми.
Вчера имах и аз проблем с голямата нужда. Седях поне 30мин в тайната стаичка и трябваше да се напъна, та сега ме боли корема. Дано не съм направила някоя беля.

# 704
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, тъй като мойта гинеколожка ще отсъства 3 седмици, исках да ви питам къде мога да отида на частно на преглед.
Бих отишла и в центровете от тип Фемина и Марковск, но там правят много обстойни прегледи, аз ще искам просто да нагледам бебчето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт