За всички АВГУСТ е далече, но бебчетата гъделичкат вече

  • 30 061
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 282
janincheto - аз съм ходила в шейново, във вита и във кварталното ДКЦ за да си нагледам просто шушулката с предната ми бременност. Плащах си преглед с видеозон и нищо повече. около 40лв беше ако не греша...

# 706
  • София
  • Мнения: 170
Момичета,

И аз да дам отчет. Ще си имаме 100 % госпожица  Heart Eyes За момента всичко ни е в норма и се развиваме добре. Само трябва стриктно да си следя шийката от тук нататък и да внимавам за инфекции. Много ми олекна след прегледа. 21 дни след серклажа не знаех бебчето добре ли е след всичко, което ми вляха в организма по време и след процедурата.
50 мин ме преглеждаха, като на ФМ беше  Party Утре отивам при ЖК за да видя как стои въпроса с продължаването на болничния ми (който е до 5 март в момента) и да си пусна стерилна урина и микробиология.
Моля, да ми сложите розово щъркелче на 1 стр  Heart Eyes

# 707
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Здравейте.  Аз ще се пръсна от нетърпение, след няколко часа на преглед иии  newsm68 очертава се и моя мъж да дойде.  После ще ви пиша резултати, тайничко се надявам доки да подшушне нещо за пола  Heart Eyes  Успех и кураж на всички момичета,които имат нужда.
 Queen няма страшно, с първата бременност и аз имах кървене и докторката ми изписа хапчета и ми каза да лежа пред телевизора, да си гледкам комедиите , да не върша нищо  и всичко ще е наредд. Така и стана. Попитах я само това ли е ?  Rolling Eyes и тя каза по принцип трябва да лежиш в болница, но е безсмислено  и все пак ме попита дали искам, аз естествено отказах. Така че не е толкова страшно просто докторите се застраховат. Не се тревожете излишно, не стряскайте бебчо  Wink
Аз пък снощи каква я свърших взех че се разрових за снимки на бебо в 14 седмица и попаднах на едни ужасни неща no моя мъж ме си накара хубаво и май повече няма да се ровя.  Naughty Това е за сега от мен, ще навъртам километри до прегледа

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
gery_, честито розово щъркелче! В коя седмица си, че го потвърдиха на 100 процента? Simple Smile

# 709
  • Мнения: 1 234
Тай Ани бани Куини Жанинче Жблонд Гери Ред_ифф и всички които забравям   bouquet  Hug Многоооо благодаря момичета....ей затова си харесвам отчетната.....ама много сме приятни тук  Heart Eyes
Честито на всички за пола .... аз не знам как ще изтрая до най-рано 10 Март ... нямам търпение вече.....искам да знам пола, че само сънувам разни неща и се надявам да се потвърдят, че иначе се побърквам  Crazy
Иначе добре съм ....вечер все едно вдигам Т, после нищо ми няма, изобщо ....пу пу добре е работата .....само дето от сега май ми натежава нещо ниско долу  #Crazy Прекалено рано е, а усещам всичко ....много странно ...на някоя да се е случвало?!  Thinking Все едно стомаха ниско долу ми е воден, пълен с вода....не че не е така, но не смятам че чак толкова трябва да се усеща  newsm78

# 710
  • София
  • Мнения: 170
gery_, честито розово щъркелче! В коя седмица си, че го потвърдиха на 100 процента? Simple Smile

17 г.с. +3 дни съм, но д-р Сигридов е известен с това, че познава пола още от 11-12 г.с. - тогава  не гледа толкова полови органи, а по костната структура има някакви белези.
На излизане отново каза, че е 100 % сигурен и че феталните морфолози не могат да сгрешат за това. Прегледа му започна с думите "Дъщеря ви е здрава ...  Heart Eyes" и аз се разтопих ....  Blush

# 711
  • София
  • Мнения: 334
Ех, момичета, колко хубаво, че си знаете вече пола на бебчета... Simple Smile
Искам и аз, но ще си чакам до април явно за ФМ! Simple Smile

Днес ми е толкова мързеливоооооо...... Simple Smile

# 712
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
gery_, честито розово щъркелче! В коя седмица си, че го потвърдиха на 100 процента? Simple Smile

17 г.с. +3 дни съм, но д-р Сигридов е известен с това, че познава пола още от 11-12 г.с. - тогава  не гледа толкова полови органи, а по костната структура има някакви белези.
На излизане отново каза, че е 100 % сигурен и че феталните морфолози не могат да сгрешат за това. Прегледа му започна с думите "Дъщеря ви е здрава ...  Heart Eyes" и аз се разтопих ....  Blush
Малее, разтопи ме и мен:) значи аз съм се разбързала да го науча в 15 седмица Crazy
Много се радвам за добрите новини в темата  bouquet

# 713
  • Мнения: 162
Гери, честита госпожица. Аз в петък съм на консултация и ще помоля бебо да застане в добра поза да го видим Stuck Out Tongue и си признавам ... нямам търпение.

# 714
  • Мнения: 2 052
Е да не ви обезнадеждавам ама аз лично познавам две момичета , на които при ФМ в 12 седмица Сигридов им е казал , че чакат 100 % момчета , аз накрая родиха момиченца !  Laughing Хора сме , всеки бърка , а толкова рано още по-възможно да се случи! Това във връзка с темата, че специално той не бърка пола Simple Smile

# 715
  • София
  • Мнения: 170
Е да не ви обезнадеждавам ама аз лично познавам две момичета , на които при ФМ в 12 седмица Сигридов им е казал , че чакат 100 % момчета , аз накрая родиха момиченца !  Laughing Хора сме , всеки бърка , а толкова рано още по-възможно да се случи! Това във връзка с темата, че специално той не бърка пола Simple Smile

red_violet  напълно възможно е и сигурно и той има пропуски, но е и известен с това че познава пола в ранните седмици, когато повечето лекари само предполагат и се застраховат, че е рано още да се каже. Може би днес беше толкова категоричен, защото вече съм в 17 + .. седмица и би трябвало всичко да се вижда ясно  Peace
За мен лично няма значение пола, защото и момченце да е - пак ще ми е също толкова радостно колкото и в момента. Не мисля да бързам с покупките все още , така че съм готова за такива приятни изненади  Hug Важното в момента е да се развива нормално и да е здраво   smile3503

# 716
  • Мнения: 2 052
Е за 17 седмица по малко вероятно да сбърка , но понеже стана дума ,че той не бъркал и затова да кажа за лични мои познати със сбъркан пол при него Simple Smile Честити да са ти розовите гащи !  bouquet

# 717
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Гери,честита госпожичка. Hug
Аз съм вече +3 килограма.Даже малко ми се скараха,много били за 1 месец,трябвало да се ограничавам.Ами аз преди да вляза в кабинета изядах една мазна баница Embarassed

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Момичета, аз съм луда. Това е то бременния мозък. Отидох днес в мц Марковск и изчаках, тъй като бях без час. Взе ме др Павлова и още като сложи вагиналния ме пита дали казва пол, а аз казах ( срам ме беше малко), че това най-вече искам да знам:) е, момиче е Crazy Grinning Heart Eyes
Естествено, че огледа всичко и каза, че е в норма:)
Та така..след като двама лекари, в рамките на 20 дни, казаха, че е девойка - започвам да вярвам в розовия щъркел hahaha Междудругото тя каза, че в тази седмица би трябвало ако е момче ясно да се вижда Peace

# 719
  • Мнения: 72
Привет момичета  Simple Smile

Ето ме и мен на отчет. Цял ден не съм се спряла, деня мина неусетно. Даже май и не съм яла... ooooh! ФМ беше супер, бебешорката не спря да се върти, но все пак всичко се видя. Развива се много добре, 170 гр, 12 см  newsm44
За ухото-отидох на УНГ, доктора ме прегледа обстойно и каза че съм абсолютно здрава. Но трябва да си видя зъбите, най-вероятно от тях ги имам тези болки  Shocked Shocked Та и това трябва да го видя тия дни...

Много хубави неща са се случили днес. Честито на всички, които са разбрали пола на бебоците   bouquet

Ани, много ти е сладко коремчето  Heart Eyes

Жани, случайно днес Ели Павлова да те гледа?

Август Мама, много се радвам, че имаш подобрение  Hug

Извинете ако пропускам нещо, но мозъка ми е много изветрял днес  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт