"Февруарче не е бебе вече, а е малко слънчево човече!" - 11та тема

  • 27 686
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Име за следващата 12-та тема

Опции:

# 735
  • Мнения: 591
Привет, момичета!
Открадвам малко време да се разпиша, че ми е мъчно само да чета и да не мога да пиша като хората  Laughing Тези две нощи поспахме малко по-нормално  smile3520 пу-пу. Та малко се освестих от дните покрай Рд-то. Още подритвам балони и конфети и изпрах около 10 перални, но всичко ще влезе пак в стария ритъм  Laughing

Ана, поздравления за красивата торта.  smile3501 Много добре си се справила. А в тоалета се влюбих. И нашето парти беше "бухалско"  Heart Eyes
Мечева, радвам се, че сте по-добре  Hug пожелавам ти да си много силна за предстощото изследване!  Hug  bouquet
Къти, ха, да видим какъв ще става Мончо  newsm53
Лили, Нели, нашия котарак не смее да одраска Бобата - бяга от нея. Но и аз съм забелязала различното отношение на деца израстнали с животни и на такива без. Идва едно момиченце у нас и само рита и се опитва да рита пинчера.  Sad Боби пък само тича да ги гали и да целува. Даже и по улиците на всяко куче (даже и по табелите като види) му се отделя внимание  Laughing

От един час се опитвам да качвам снимки и не става...А не искам във ФБ да ги качвам...

# 736
  • Мнения: 2 431
Дученце, ММ също имаше котка, която сега гледат техните. Като отидем там, те много добре се разбират с Рали. Явно си зависи от животинката. Simple Smile

# 737
  • София
  • Мнения: 464
Здравейте!
Алекс вчера си беляза бузката докато се разхождаше с една купичка, как го направи и аз не разбрах, но май падна на нея (юнак без рани не може Simple Smile) .Новото му забавление е да дойде при мен, да ме хване за ръцете и да почне да скача, умира си от кеф.
За хемоглобина - и на Алекс е нисък, но както казва Мечева наследява се - моят е 105 също.
За животните - ние имаме котка и Алекс я прави луда, но тя го търпи и само в много краен случай (примерно вече няколко минути я дърпа зверски за опашката) се обръща да се защити. Самите животни много усещат кога ги закачат деца.
Весел ден!

# 738
  • Мнения: 2 141
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА МОМИЧЕТА

Общи условия

Активация на акаунт