"Февруарче не е бебе вече, а е малко слънчево човече!" - 11та тема

  • 27 724
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 932
Честит рожден ден на детенце на ана.ана! Да е жива и здрава!

# 691
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мами! Simple Smile
Честит първи рожден ден на детенцето на Ани! Нека расте здравичка, усмихната, щастлива и да е гордост за мама и тати!   bouquet
Еххх, какви радостни дни, момичета! Нали ви споделих, че онзи ден една приятелка роди момиченце. А вчера друга приятелка роди момченце, че даже го е кръстила Виктор като ММ. Много, много голямо щастие е това. Хората се усещат да раждат февруарчета, явно знаят, че са най-прекрасните!  Two Hearts

# 692
  • Мнения: 472
Честит Рожден Ден на момиченцето на Ана!Да е здрава,много щастлива и много да радва мама и тати 💐
Вчера Йо ми беше обявила война и ме направи луда калинка 😀
Мечева как сте с Димитко 💋
Хубав ден от нас 😝

# 693
  • Мнения: 3 846
Честит 1-ви рожден ден на момиченцето на мама Ана.Ана!
Да е здрава, щастлива, игрива и лъчезарна! Весел празник на цялото семейство
Simple Smile

# 694
  • Мнения: 3 846
Момичетааа, превод има от НОИ Peace и пак е пълен размер newsm78 да не ме карат после да връщам, че ей сега ще го предназнача без да се помотвам Thinking

# 695
  • Бурса
  • Мнения: 647
Честит Рожден ден на малкото слънчице на Ана. Да ти е жива и здрава, винаги усмихната и много да те радва! Hug

Дано минава леко варицелата при вас. И браво за усилията за тортата. Голяма играчка си е сладкарството според мен  Peace
Скрит текст:
Относно раждането ми имах късмета моята докторка да знае добре английски  Peace Но аз и с италианския се оправях, защото малко или много си прилича с испанския, който научих за тези години.
А скрития текст го правиш като си маркираш текста и натискаш иконата на най-горния ред, преди подравняванията.

Лили все хубави новини, нека се раждат февруарчета  Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 2 431
Bizi, и аз имам превод, но си е 340 лв. Да не би да имаш някакво изравняване от по-минал период, знам ли и аз?
Тели, мерси  Hug Много, много ме радват такива новини Simple Smile

# 697
  • Мнения: 3 846
Сахасрара, знам ли  newsm78 предполагам защото терминът ми е бил за 04.03 и превеждат, пък после ще има изравняване ама не в моя полза и със знак (-)  Confused

# 698
  • Мнения: 2 141
Аз имах превод преди 1 седмица, но само 170лв, а вчера ми изпратиха още един превод 200та лева.
От1ви до 12ти (тогава ми беше термина) ми изплатиха 170лв
а 200лв от 12ти до 28ми.
Но за мен така или иначе нямаше много разлика, понеже аз 11 месеца си взимах минималното 340, 1 месец хванах 360 и сега вече пак по 340лв Laughing
Благодаря на мамите, които изпратиха снимки, но очаквам още февруарчета за колажа Thinking
Хайде, не се скатавайте  bouquet

# 699
  • Англия
  • Мнения: 1 006
Момичета, благодаря ви! Колко е хубаво толкова много хора да си мислят за теб и детето ти!  Hug

# 700
  • Мнения: 3 846
Ана, така е, така споделен празникът става още по-весел, вълшебен, емоциите още по-приятни Heart Eyes

Къти, после ще рева с връщането май....

# 701
  • Мнения: 2 141
С кое връщане Бизи Thinking

# 702
  • София
  • Мнения: 2 130
привет мамчета  Hug

Честит рожден ден на бебка на АНА. Да ти е жива и здрава и много да ви радва. Весел празник и чакаме снимки от тортата Simple Smile

И аз си получих майчинството и не  ми е цяло. На мен термина ми по документи беше 23/02 и са ми превели точно до 23/02 от това голямото , че аз съм на максимума. Сега сигурно за няколко дена ще ми допреведат някакви там от тези 340 лв.
Та бизи ти като си с термин март, значи за февруари трябва да получиш цяло майчинство от първата година.  Ако не се бъркам няма какво да връщаш после, харчи , че ще ти е за последно, после е 340 лв.

# 703
  • Мнения: 3 846
от майчинството...щото аз мислех че превеждат предварително, а не като заплатите - за изминалия месец. Явно съм си живяла в грешка Crazy
няма повече да ви занимавам.

Навън е пролет, малкото вероятно пак ще проспи хубавото време - заспива на обед, не че се оплаквам, нека да спинка, ама после захлажда и става късно за разходка...

# 704
  • Мнения: 2 141
от майчинството...щото аз мислех че превеждат предварително, а не като заплатите - за изминалия месец. Явно съм си живяла в грешка Crazy
няма повече да ви занимавам.

Оф, аз докато схвана hahaha викам к'во връщане вика Бизи, к'ви 5лв Crazy hahaha

И ние бяхме навън да купим още матенички, да заредим колата, че беше "гладна" hahaha и сега чакам една дружка да звънне да пием кафе долу пред блока. Времето наистина е повече от прекрасно. Аз се навлякох, че ми беше sun sweating

Общи условия

Активация на акаунт