Сполучливи имитации на маркови парфюми - 7

  • 153 650
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, в този сайт оригинални ли са парфюмите? Много прилича на Енцо  Thinking да не е техен?

# 46
  • Мнения: 554
Момичета, в този сайт оригинални ли са парфюмите? Много прилича на Енцо  Thinking да не е техен?


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808136.msg30105698#new

в тази тема по едно време много се пишеше за този сайт и всички мнения бяха положителни. Отрицателните мнения са относно сроковете за доставка, че много се бавят. Лично мое мнение е, че парфюмите са си ок, 2 пъти съм поръчвала от там.
Прилича на ензо ама май не е newsm78 Мненията са спорни по този въпрос.

И да не е офтопик, днес поръчах 2 от новите парфюми на парфен. С тях поръчах и мостри, та ще има да ви разказваммм... Crazy Нека само да пристигнат Praynig

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 883
Момичета, в този сайт оригинални ли са парфюмите? Много прилича на Енцо  Thinking да не е техен?

Не е техен според мен. И двата са чешки, струва ми се, че са конкуренти. Тези са по-отскоро и още се бавят с доставките, иначе всичко е наред. Поръчвала съм два пъти от тях и многократно от Енцо. Досега няма никакви проблеми.

# 48
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря момичета, със сигурност ще се възползвам, защото цените са много добри.

# 49
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте!
Срещали ли сте парфюми Gold Touch? Одеве г ивидях в един магазин за паралелен внос на перилни препарати. Жената каза, че са нови и много сполучливи. Търсех от испанските по 125 мл имитацията на Армани - Си и тя ми пръсна от тези новите. Ами... мнооого ми хареса! Поразходих се 30-тина минути, върнах се и го купих. 50 мл са 14 лв,ако вземеш втори, излизат по 11 лв. Снимах списъка, може би към 20-тина дамски аромата има и няколко мъжки. Ако проявявате интерес, ще кача снимката някъде.

# 50
  • Мнения: 17 987
Разбира се, че проявяваме  Heart Eyes
Ако може снимка и на флакона  Praynig

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Разбира се, че проявяваме  Heart Eyes
Ако може снимка и на флакона  Praynig

Аз в нета не можах да открия, но бях снимала на позната и досега съм ровила да търся снимката.

# 52
  • Мнения: 17 987
Мерси, Ивче  Heart Eyes
Не съм ги виждала при нас обаче

# 53
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Точно така изглежа флаконът, само че ги продават запечатани в кутии. Ще нахраня малкото и ще кача снимки Simple Smile На кутията пише, че са български. Имат и сайт, но като го отворих - не е довършен. www.goldtouch.bg

http://prikachi.com/images.php?images/492/7916492W.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/505/7916505f.jpg

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 18:16 от Green_Eyed

# 54
  • Мнения: 1 339
Точно така изглежа флаконът, само че ги продават запечатани в кутии. Ще нахраня малкото и ще кача снимки Simple Smile На кутията пише, че са български. Имат и сайт, но като го отворих - не е довършен. www.goldtouch.bg

Моля те, ако имаш възможност качи и снимката на списъка.

Вероятно са нови и тепърва навлизат. Ще бъде интересно да ги пробваме и изкоментираме тук.

# 55
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Добавих линкове към горния ми пост. Не знам защо списъкът излиза настрани, снимката си беше нормална. От 12:30 на обяд ароматът все още се усеща много добре на китката ми.

# 56
  • Мнения: 1 339
Добавих линкове към горния ми пост. Не знам защо списъкът излиза настрани, снимката си беше нормална. От 12:30 на обяд ароматът все още се усеща много добре на китката ми.

Благодаря за ти снимките!

А ти кой аромат тества? Явно са трайни.

Стана ми интересно, че предлагат Серпентината на Кавали, която май вече я няма никъде като имитация.

Къде е този магазин, в който си ги видяла и имаха ли ги налични всичките?

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 718
Моята позната мирише много като е с него. Бях се пръснала и аз, но още есента и нямам спомен колко изкара. Иначе още тогава мислех да ви пиша за тези имитации, но като нямам по-подробни впечатления и се отказах. Видях ги и в Свищов дори, бяха и там 14 лв за първи и 11 при покупка на втори. Продавачката ме познава и каза, че нейна колежка ползвала от тях - дрехите и по цяла седмица миришели. Аз съм много скептична и нямам вяра, но ако и вие тук потвърдите... Laughing Дори и тук при мен ги продават (а сме малък град), но като имам 100 + аромата и не искам да купувам нови, че място няма. Crazy

П.п. увеличих снимката и видях, че е 530 Lady Million. Аз мисля, че пробвах и Черната рокля 571, но нещо не ми допадна сякаш. И на Sansiro или Zag Zodiac бях я тествала, но си искам оригинала и никоя имитация не ми харесва. Joy

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 18:59 от iv4enceto_91

# 58
  • Мнения: 1 412
Някой знае ли дали може да се поръчат парфюми на Рефан онлайн?

# 59
  • Мнения: 163
Коя имитация на Black Orchid e най-сполучлива?

Общи условия

Активация на акаунт