Искам да кажа ... (23)_09.02-15.02

  • 81 353
  • 2 842
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Аз съм доста неромантична натура, подаръци и цветя за Св.Валентин не искам, но ми е хубаво да излезем семейно, плюс детето навън за обяд или вечеря в някое приятно място.

Пък, ако запалим колата и отидем извън Варна за "хапване", още по-добре.
Ей това пътуване на някъде, всъщност, винаги ми е било много романтично  Heart Eyes

# 301
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
И, честно, винаги съм се чудила дали някой над 12 години е възможно да се зарадва на плюшено сърце с крака newsm78 А е пълно с тях...

Жеста е важен при такива евтини подаръци.

Не става въпрос за цената, става въпрос, че е нещо много грозно плюшеното сърце с крака. Една роза или три-пет лалета едва ли са по-скъпи.

Сърце с крака = Внимавай да не ти избягам!
Не можеш да постигнеш такава символика с няколко цветенца.
Корделия, ти сериозно ли?! Това ли символизира сърцето с крака?
Никога, ама никога нямаше да се сетя, признавам си...

Шегувам се, Светле. Simple Smile

# 302
  • Варна
  • Мнения: 6 360
От Варна има ли някой тук? Освен Саня.
Леле, днес какви черни облаци задръстиха небето откъм промишлената зона! Чак се зачудих дали да звъня на 112, но така като свидетел отдалеч, не посмях. После прочетох, че е имало пожар в двора на Елпром.

# 303
  • Мнения: 870
 Аз за романтичен, не знам, но съм способен на лудости и не съм на себе си ако желая жена..
Пътуване -  няма дори да я  питам къде, просто я отвличам.
А случая тук не е такъв...
Мерси, mis Noir  WinkPeace

# 304
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Стейси Грей, аз съм от Варна и от теб научавам.

# 305
  • Мнения: 9 487
Оооо забравих да се похваля! В Пловдив има сняяяяяяг  newsm44 сега да не си предствите Алпите  Laughing сигурно няма и сант ама как да не му се зарадваш! Това явление в Пловдив стана все едно да чакат сняг в Калифорния  Laughing

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Оооо забравих да се похваля! В Пловдив има сняяяяяяг  newsm44 сега да не си предствите Алпите  Laughing сигурно няма и сант ама как да не му се зарадваш! Това явление в Пловдив стана все едно да чакат сняг в Калифорния  Laughing
Thinking Outta Joint Shocked Ти на това нищо и никакво сняг ли му викаш!? Laughing Laughing Laughing Докато не стане поне 20 см е едно нищо. Обаче както всички пловдивчани имат навика да карат с летни гуми утре по улиците ще е ад.

# 307
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз за романтичен, не знам, но съм способен на лудости и не съм на себе си ако желая жена.
smile3544
Българската Е.Л. Джеймс Laughing

# 308
  • Мнения: 2 658
Аз за романтичен, не знам, но съм способен на лудости и не съм на себе си ако желая жена..
Пътуване -  няма дори да я  питам къде, просто я отвличам.
А случая тук не е такъв...
Мерси, mis Noir  WinkPeace

Представяш ли си тя да те отвлече?  Simple Smile

# 309
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Скрит текст:
И, честно, винаги съм се чудила дали някой над 12 години е възможно да се зарадва на плюшено сърце с крака newsm78 А е пълно с тях...

Жеста е важен при такива евтини подаръци.

Не става въпрос за цената, става въпрос, че е нещо много грозно плюшеното сърце с крака. Една роза или три-пет лалета едва ли са по-скъпи.

Сърце с крака = Внимавай да не ти избягам!
Не можеш да постигнеш такава символика с няколко цветенца.
Корделия, ти сериозно ли?! Това ли символизира сърцето с крака?
Никога, ама никога нямаше да се сетя, признавам си...

Шегувам се, Светле. Simple Smile


Аз и на такова съм съгласна, но няма....тази година съм сама.... Cry

# 310
  • Мнения: 9 487
Янтре, то нищо, нищо ама пак не е без хич  Laughing  Дали ще доживея един хубав пловдивски сняг,  поне 20 см.  Crossing Arms

# 311
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Янтре, то нищо, нищо ама пак не е без хич  Laughing  Дали ще доживея един хубав пловдивски сняг,  поне 20 см.  Crossing Arms
Не знам, аз живея от скоро в Пловдив, последните две зими тук 20см сняг не е имало Simple Smile

# 312
  • Варна
  • Мнения: 6 360
Станахме три. Сетих се и за Чек-4. Други?  Grinning
Малко сме.

Какво е това сняг?  Laughing

# 313
  • Мнения: 2 658
Звездничка,  Hug. Налей си една чаша хубаво вино  и тук няма да си сама.

# 314
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Станахме три. Сетих се и за Чек-4. Други?  Grinning
Малко сме.

Какво е това сняг?  Laughing



И аз съм варненка. Ама живея в София.

Общи условия

Активация на акаунт