Перилни препарати и омекотители - 29

  • 63 143
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Сливен
  • Мнения: 4 055
Обезмаслител Меглио или Спот и се махат без проблем / и да допълня - махала съм мазни петна точно от тъмни дрехи и нито един от двата препарата не ми е увредил тъканите и цвета /.
Охх, благодаря за инфото и двата ги имам, но не смея да ги "приложа" върху тъмните дрехи, само върху покривки съм ги тествала, но не и за мазни петна, сега ще действам смело  bouquet
спот също изсветлява тъмни дрехи ако се остави по-дълго,аз така съсипах една тъмносиня памучна блуза.предполагам,че ако постои малко и после задължително се изпере не би имало проблем.

# 61
  • Мнения: 799
Бебешкият Фрош звучи интересно. Гес, би ли коментирала състава му? Чудя се какъв препарат за току-що родено бебенце да взема  newsm78

Моя приятелка ползва от Био магазина Био прах за пране и е доволна  Peace  Ако те интересува мога да покажа опаковка и състав  Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 2 296
Бебешкият Фрош звучи интересно. Гес, би ли коментирала състава му? Чудя се какъв препарат за току-що родено бебенце да взема  newsm78

Моя приятелка ползва от Био магазина Био прах за пране и е доволна  Peace  Ако те интересува мога да покажа опаковка и състав  Hug
Да, благодаря ти! Дано Гес се включи и да даде мнение за състава му.
Не се чувствам изобщо подготвена да разпознавам по състав праховете. Затова разчитам тук да ми кажат  Grinning От едно руско предаване разбрах, че е по-добре да преобладават Н-ПАВ, а не А-ПАВ (както е в показания Фрош), но пък с последните се постигало по-добро изпиране... Изобщо е доста сложно да се ориентираш, когато химията ти е пълна мътилка  Embarassed

# 63
  • Мнения: 799
Бебешкият Фрош звучи интересно. Гес, би ли коментирала състава му? Чудя се какъв препарат за току-що родено бебенце да взема  newsm78

Моя приятелка ползва от Био магазина Био прах за пране и е доволна  Peace  Ако те интересува мога да покажа опаковка и състав  Hug
Да, благодаря ти! Дано Гес се включи и да даде мнение за състава му.
Не се чувствам изобщо подготвена да разпознавам по състав праховете. Затова разчитам тук да ми кажат  Grinning От едно руско предаване разбрах, че е по-добре да преобладават Н-ПАВ, а не А-ПАВ (както е в показания Фрош), но пък с последните се постигало по-добро изпиране... Изобщо е доста сложно да се ориентираш, когато химията ти е пълна мътилка  Embarassed

Много е сложно, определено  Peace   За Био праха мога да кажа, че определено не премахва петна от пюрета, но пък става за новородено бебе  Flutter

# 64
  • Мнения: 68 768
Момичета, бърз въпрос...
На каква програма да изпера скиорския панталон на детето и с какъв препарат-прах или гел, за черно ли..Знам само, че не се слага омекотител, да не повреди тъканта и мембраните там.. newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, бърз въпрос...
На каква програма да изпера скиорския панталон на детето и с какъв препарат-прах или гел, за черно ли..Знам само, че не се слага омекотител, да не повреди тъканта и мембраните там.. newsm78
На най-деликатната, 40 градуса. Аз ги пера с препарата за вълна, понеже нямам специален.

# 66
  • Мнения: 68 768
Момичета, бърз въпрос...
На каква програма да изпера скиорския панталон на детето и с какъв препарат-прах или гел, за черно ли..Знам само, че не се слага омекотител, да не повреди тъканта и мембраните там.. newsm78
На най-деликатната, 40 градуса. Аз ги пера с препарата за вълна, понеже нямам специален.
Ев, благодаря...Значи програма за деликатни тъкани, и аз за нея си мислих..обаче като нямам препарат за вълна или деликатни тъкани Thinking
Да го пусна с первола за черни май, а?

# 67
  • София
  • Мнения: 2 296
Предполагам, че няма да има проблем  Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 2 143
Аз скиорските ги пера с течен препарат за цветни, на програмата за деликатно /на моята пералня е на 30 градуса и е кратка - около 40 минути някъде/. Пускам и допълнително изплакване.

# 69
  • Мнения: 68 768
Благодаря ви, момичета, за включването по моя казус..

Имам Ариел гел за цветно , или с Первола ще пробвамм

И моята програма за деликатни е кратка, за вълнени-също...

# 70
  • Мнения: 5 207
Бебешкият Фрош звучи интересно. Гес, би ли коментирала състава му? Чудя се какъв препарат за току-що родено бебенце да взема  newsm78
На кое? На омекотителя Фрош сенситив ли? Ето го състава:

AQUA
Dihydrogenated palmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate & Dipalmoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate
ISOPROPYL ALCOHOL
LACTIC ACID
PARFUM
DIPROPYLENE GLYCOL
OLUS OIL
PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL
CALCIUM CHLORIDE

Не се различава съществено от другите омекотители на Фрош. Предполагам, че парфюмът е хипоалергенен.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 296
 smile3538 помислих, че е гел за пране, не обърнах внимание, че е омекотител

# 72
  • Мнения: 5 207
Мисля, че съм мяркала и Frosch течен за бебета, но го няма в немския сайт и не мога да видя състав.
Честно да си кажа, всеки път като погледна някой продукт на Frosch все нещо не му е наред - или ще е разслоен, или сгъстен като малеби. Не бих ги препоръчала с ръка на сърцето, защото явно нещо не им е наред.



Купих си от Кауфланд омекотител Бинго за 1.65 лв. литъра, неконцентриран.

Скрит текст:


Сега пробвам пролетната свежест.

# 73
  • Мнения: X
Бинго преди имаха и концентрати. Аз 100 милилитра няма къде да ги натикам…

# 74
  • Русе
  • Мнения: 7 060
Бинго преди имаха и концентрати. Аз 100 милилитра няма къде да ги натикам…
В сайта им ги има, но аз по магазините скоро не съм ги срещала.

Общи условия

Активация на акаунт