На море в Турция - тема 36

  • 86 496
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 47
Момичета,някой ползвал ли е агенцията VersoTravel и какви са отзивите-може ли да им се доверим?

# 196
  • Мнения: 32
Момичета,някой ползвал ли е агенцията VersoTravel и какви са отзивите-може ли да им се доверим?
Чух за тях след като резервирах в Ориент и смятам до година да ги "пробвам". Мои познати пътуват само с тях и са много доволни. Peace

# 197
  • Мнения: 47
Гал4ето,благодаря ти! Simple Smile

# 198
  • Мнения: 32
Гал4ето,благодаря ти! Simple Smile
за нищо Wink бърза резервация и приятна почивка  Flutter

# 199
  • Мнения: 1 188
При Дорис обаче цените са по-високи,отколкото с другите фирми.

# 200
  • Мнения: 74
При Дорис обаче цените са по-високи,отколкото с другите фирми.
Очевидно сте сравнявали цените на различните фирми. На коя фирма са най-ниски цените?

# 201
  • София
  • Мнения: 102
Аз си харесах друг хотел,но е в Сиде - HOTEL TURAN PRINCE WORLD.
Сравних цените с Тюрбана в Мармарис и са почти еднакви  newsm78 .
Какво ще кажете?

# 202
  • Мнения: 262
Аз си харесах друг хотел,но е в Сиде - HOTEL TURAN PRINCE WORLD.
Сравних цените с Тюрбана в Мармарис и са почти еднакви  newsm78 .
Какво ще кажете?
Хотела/Тюран Принс/ е супер по всички критерии,2 пъти съм го посещавал.Никога не съм крил че имам пристрастия към Мармарис,който за мен е най-красивия турски курорт,но Сиде си е...Сиде. Друга класа,друго ниво. Имам приятелско семейство ,което вече за 3 пореден път ще почива май месец в него и ги разбирам напълно. Тюрбан печели точки с разкошната си зеленина и уникалната си локация,но Тюран Принс е по-добре в забавления,Аквапарка и огромната си територия.Обслужването е равнопоставено. Наистина труден избор имате. Simple Smile

# 203
  • Мнения: 69
При Дорис обаче цените са по-високи,отколкото с другите фирми.
Очевидно сте сравнявали цените на различните фирми. На коя фирма са най-ниски цените?

За в момента може би най изгодни са http://www.albenaholidays.bg/.

# 204
  • Русе
  • Мнения: 7 088
При Дорис обаче цените са по-високи,отколкото с другите фирми.
Очевидно сте сравнявали цените на различните фирми. На коя фирма са най-ниски цените?
За в момента може би най изгодни са http://www.albenaholidays.bg/
Да, но почти не може да се намери информация за автобусите им, а за хора, които ще са с автобусна програма, това е много важно.

# 205
  • Мнения: 1 188
За Турция- Турс клуб са фаворити според мен.Имат приемливи цени и добро обслужване, а след тях са Ориент 99, За Дорис- хвалят ги,имам близки, които са пътували с тях, но са си и по-скъпички.

# 206
  • Мнения: 16
За Турция- Турс клуб са фаворити според мен.Имат приемливи цени и добро обслужване, а след тях са Ориент 99, За Дорис- хвалят ги,имам близки, които са пътували с тях, но са си и по-скъпички.

да и аз така забелязах че цените при албена холидейс са по добри от други агенции които са много споменавани в този форум, и аз ги питах за автобусите, след като прочетох мнения тука от други които пишат, разпитах и в ориент емералд и турс клуб, но и в трите фирми, не можаха да ми гарантират с кой автобус ще пътувам, явно е божа работа с кой автобус ще се пътува, иначе всички се хвалят че са им луксозни автобусите, но щом има толкова питанки около автобусите на известните фирми, сигурно се случва доста често да не е това което се представя преди да се запишеш при тях. кои фирми пътуват със собствени автобуси освен дорис и албена, да се насоча към тях за да е сигурно че са си тяхни и няма да  има изненади.

# 207
  • Мнения: 5 459
Напротив-ние за първи път ще пътуваме с Дорис и изневерихме на Ориент и Турс Клуб именно заради цените. За трима възрастни от 3 юли ни е 2032 лева за Паша бийч, пък и с тръгване от Шумен. По-ниска цена не намерих. Миналата година с Ориент тръгнахме от София и допълнително заплащахме за тримата автобус до София и обратно и ни излезе много по-скъпо.

# 208
  • Русе
  • Мнения: 7 088
За това когато си харесаш хотел, трябва да провериш какви са цените във всичките агенции, които го предлагат и какви са условията, които предлагат. Не може да се каже коя агенция е с най-ниски цени. Не всички живеем в София и не от всички градове тръгват автобуси. Peace

# 209
  • Мнения: 5 459
Именно! Аз миналата година нямах време, защото нямах никакъв опит и бях прочела, че ако не платя до края на декември, цените щели да се вдигнат, места нямало да имааа и т.н.  После се оказа, че до април нямаше никакво поскъпване. Затова тази година изчакахме, цените февруари паднаха-не много, но все е нещо и имаше достатъчно места за избрания от нас хотел и предполагам , че ще има и до юли........тази година ще наблюдавам още по-добре и може и съвсем да се откажа от ранните записвания.

Общи условия

Активация на акаунт