На море в Турция - тема 36

  • 86 491
  • 737
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 438
Попаднах тук на тази реклама:
http://www.dari-tour.com/5874-Лятна-почивка-в-Кушадасъ-Турция-през-2015-с-ранни-записвания-Кушадасъ
Струва ли си? Някакви мнения?

Постно представяне. Например за Сюрмели при представянето е дадена снимка от Батихан /ако не се лъжа/. Смехория. Някаква новоизлюпена туристическа фирмичка.

# 226
  • Мнения: 807
След много чудене, мъдрене, смятане с калкулатори и обмисляне  Laughing накрая резервирах за Palm wings - Кушадасъ, 19 - 26. 09. Просто намерих невероятно добра оферта със самолет, пък и искам да видя Памуккале. Ще се радвам, ако се засечем с някой друг там (или в самолета)  Grinning

# 227
  • Мнения: 152
Именно! Аз миналата година нямах време, защото нямах никакъв опит и бях прочела, че ако не платя до края на декември, цените щели да се вдигнат, места нямало да имааа и т.н.  После се оказа, че до април нямаше никакво поскъпване. Затова тази година изчакахме, цените февруари паднаха-не много, но все е нещо и имаше достатъчно места за избрания от нас хотел и предполагам , че ще има и до юли........тази година ще наблюдавам още по-добре и може и съвсем да се откажа от ранните записвания.

И ние така. Записвания до края на януари  и ние се записахме, после гледам до края на февруари-същата цена. Сега ще проверя през  март и ако цената пак се запази, значи това с ранните записвания понякога е "бошлаф". ShockedКакъв е смисълът тогава??????? newsm78

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Именно! Аз миналата година нямах време, защото нямах никакъв опит и бях прочела, че ако не платя до края на декември, цените щели да се вдигнат, места нямало да имааа и т.н.  После се оказа, че до април нямаше никакво поскъпване. Затова тази година изчакахме, цените февруари паднаха-не много, но все е нещо и имаше достатъчно места за избрания от нас хотел и предполагам , че ще има и до юли........тази година ще наблюдавам още по-добре и може и съвсем да се откажа от ранните записвания.

И ние така. Записвания до края на януари  и ние се записахме, после гледам до края на февруари-същата цена. Сега ще проверя през  март и ако цената пак се запази, значи това с ранните записвания понякога е "бошлаф". ShockedКакъв е смисълът тогава??????? newsm78

Да получиш предни места в автобуса  Laughing Майтапът настрана, но има хотели, които бързо се изчерпват. Ето Пашата в Мармарис например вече има дати, на които всичко е резервирано. Паломата в Кушадасъ също бързо се изчерпва.

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 461
След много чудене, мъдрене, смятане с калкулатори и обмисляне  Laughing накрая резервирах за Palm wings - Кушадасъ, 19 - 26. 09. Просто намерих невероятно добра оферта със самолет, пък и искам да видя Памуккале. Ще се радвам, ако се засечем с някой друг там (или в самолета)  Grinning
Може ли да споделиш офертата, ако може и ние да се възползваме  Mr. Green

# 230
  • Мнения: 16
Момичета ,как мислите?Дали след 28.02 ще има завишение на цените? Интересуват ме майските дни за Бодрум?

# 231
  • Мнения: 807
ican - с Astral holidays съм; не искам да слагам линкове и т.н., за да не изглежда, че рекламирам нещо  Hug

# 232
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Ранните записвания са много специфични за всеки хотел... или агенция...Както и
miss july  каза, за някои хотели местата се изчерпват бързо.
Предните години за хотелите, които резервирах цената не беше помръднала.
Тази година, хотела, който харесах, има разлика в цената от януари и февруари,
през една агенция с почни 200 лева за двама  Shocked

# 233
  • Русе
  • Мнения: 166
През март ще има повишаване на цената,понеже доларът се е качил доста нагоре почти е стигнал курса на еврото,а обменната им валута е долар с това се повишават  и цените на всички стоки.Въпреки,че очакват по-малко руснаци цените ще тръгнат нагоре.Информация от първа ръка е,имам съученичка в Анталия работи в бранша за туризъм.А и като гледам цените те са си тръгнали нагоре преди март.Аз резервирах през декември за Грийн Нетчърс Мармарис за 2 визрастни и 2 деца (3-12год.)на 2012лв. след 2 седмици ми смъкнаха на 1978лв. а сега е 2650лв.

# 234
  • Мнения: 1 186
ранните записвания не са бошлаф работа, за някои хотели няма места след януари, за други цената може и да спадне, като са празни. ние резервирахме януари за 802 евро, без летишните такси. сега цената е 999 евро, което си е доста. ще го видя и през март, но определено всичко зависи от желаещите. както е написала и НУри, покачването на долара също ще повлияе. преди две години, цената за хотела, който избрахме през януари не мръдна, че даже като доплащахме ни направиха още малко отстъпка, но хотела бе гола вода и това обеснява нещата. Peace
за майските празници мисля, че няма да има промяна, предвид на това, че нямат да сливат доста почивни дни и който ще пътува ще си е отпуска.
пожелавам на всички приятни почевки и да споделяте мнения, че да имаме база за догодина. Grinning

# 235
  • Мнения: 5 138
Тази година не пипнаха цените и заради поевтиняването на горивата.

# 236
  • Русе
  • Мнения: 7 088
Тази година не пипнаха цените и заради поевтиняването на горивата.
Ами те пак нагоре тръгнаха, може да стигнат миналогодишните нива до сезона.
Лирата следя аз. За сега е на едно ниво, дано не се вдигне, че с тези сметки за ток през зимата, до купуване на лири не можем да стигнем Laughing

# 237
  • Мнения: 807
Отказаха ни резервацията за Palm wings - няма места за 19.09.  Confused сега съм в търсене на друг хотел, което трябва да стане тея дни, за да хванем нещо по-изгодно.

Няма да се хваля вече  Laughing ще споделям мнение, чак когато се върна  Laughing

# 238
  • Мнения: 5 459
Ами и аз  уж така чух, че нямало места за Пашата, но и Емералд и Дорис ми отговориха, че имат за всички дати. За другият ми любим хотел Грийн нейчър също.  И сега нарочно ще продължа да звъня до 3 юли и ще наблюдавам цените, за да видя, дали пък действително няма да се окажат безсмислени ранните записвания.

# 239
  • Мнения: 95
 Аз да си побутна въпросчето:
Някой резервирал ли е почивка през румънският сайт directbooking.ro и имал ли е някакви проблеми ?  

Общи условия

Активация на акаунт