"Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман

  • 101 353
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 268
Определено има бързо развитие   Grinning  Според мен единственото,което ще е наистина голяма пречка е синът му,особено като разбере,че майка му е жива.  bouquet Лека вечер   bouquet

# 33
  • Мнения: 12 719


Рускините сравняват визията на Амине тук с тази на Туба... Joy

# 34
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Диде, а за какво се скараха в колата преди катастрофата  newsm78

Нур е много горда , брака не е консумиран , тя няма да се съгласи да бъде втора цигулка  Naughty ще е разкъсвана от любовта си към Ийит, от чувството си за вина към жена му и детето му , лелята допълнително ще и вгорчава живота  ooooh! предполагам, че ще замине някъде  Naughty

Актрисата , играеща Нур , има много хубави очи- наситено синьо към теменужено , контрастиращи с матовата и кожа - много добра комбинация  Peace

# 35
  • Мнения: 12 719


Лека нощ на лягащите!  Hug

# 36
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
И на мен ми заприлича отначало на Туба

# 37
  • Мнения: 12 719
Диде, а за какво се скараха в колата преди катастрофата  newsm78

Нур е много горда , брака не е консумиран , тя няма да се съгласи да бъде втора цигулка  Naughty ще е разкъсвана от любовта си към Ийит, от чувството си за вина към жена му и детето му , лелята допълнително ще и вгорчава живота  ooooh! предполагам, че ще замине някъде  Naughty

Актрисата , играеща Нур , има много хубави очи- наситено синьо към теменужено , контрастиращи с матовата и кожа - много добра комбинация  Peace
Йиит искаше да се разведат и тя полудя каза че без него няма живот и скочи на волана и стана белята... Peace
Колкото до Нур и аз мисля че ще си стегне чантите и ще иде някъде
Актрисата наистина има хубави очи и на мен ми харесаха... Peace

# 38
  • Мнения: 12 719


Трудно ще му е на малкият да я приеме Нур
Оф кофти ситуация... ooooh!

# 39
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Диде, дай линк за рускините, ако обичаш  Praynig че не мога да ги открия  Thinking

# 40
  • Мнения: 12 719
Страницата на Амине...

http://vk.com/aminefanpage

Страницата на сериалът от която намерих снимките...

http://vk.com/asla_vazgecmem

# 41
  • Мнения: 268
Трудно ми е да се отлепя от Вас,толкова интересно обсъждате,а и Дидзzз  внася яснота,защото не разбирам езика,много ти благодаря  newsm20   bouquet . И да Ви кажа добрата новина сериала ще се превежда  newsm74

# 42
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Диде, благодаря  Heart Eyes
Хазар, много хубава новина  newsm44 newsm44 newsm44

# 43
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

много хубава  Heart Eyes

# 44
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт