София - Х. Димитър, Ст. Караджа, Сухата река и Левски - 4

  • 132 898
  • 757
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 729
Наистина ли никоя мама няма информация за лекар гинеколог в района за следене на женска консултация по здравната каса???

Аз ходих в 17-то ДКЦ (до Малък градски театър). Ако те устройва, ще ти дам координати.

# 91
  • Мнения: 132
vale_dji аз съм си водила женската консултация при доктор Лазарова в здравен център Здраве срещу общината!

# 92
  • Мнения: 78
Аз съм в парка на Хаджи Димитър,рядко излизам от квартала.

Нямам впечатления за гинеколог в района

# 93
  • Мнения: 78
А може ли някой да каже какви са цените на трениривките на Герена

# 94
  • София
  • Мнения: 43
Наистина ли никоя мама няма информация за лекар гинеколог в района за следене на женска консултация по здравната каса???

Моят лекар е в 17-та поликлиника, ако те устройва. А за 18-та знам че мъжът е добър специалист, но не му знам името(не го помня)

# 95
  • Мнения: 13
Страхотно, много благодаря, устройва ме за който и да е доктор и за 17 и за 18 поликлиника, без претенции  мъж или жена, стига да е добър и ако може да ми дадете телефон за връзка и име...Благодаря много!!

# 96
  • София
  • Мнения: 43
Страхотно, много благодаря, устройва ме за който и да е доктор и за 17 и за 18 поликлиника, без претенции  мъж или жена, стига да е добър и ако може да ми дадете телефон за връзка и име...Благодаря много!!

За 17-та поликлиника д-р Венко Павлов /понеделник,сряда и петък сутрин, вторник и четвъртък-след обяд/,телефоните съм ги изгубила за съжаление. А за 18-та наистина не мога да помогна -не мога да се свържа с моята приятелка за да ми даде инфо.

# 97
  • Мнения: 13
anakalpazana Много благодаря за информацията, намерих номера на Д-р Павлов и ще се чуя утре с него, за да разбера кога мога да отида на преглед...

# 98
  • София
  • Мнения: 3 058
А може ли някой да каже какви са цените на трениривките на Герена
Тренировки по какво? Моята дъщеря ходи на художествена гиманастика - 3 пъти седмично по 2 часа /17,30-19,30/ и таксата е 50лв/месец. Юли ще имат всеки ден от 9 до 12  Crazy не знам колко ще струва тогава. Казвам го като вариант за "проба" на детето през лятото, иначе "годината" започва през септември  Peace

Аз да попитам за "новия" фитнес дали има басейн? От сайта нещо не се ориентирах...
Синът ми ходеше при едина треньорка, която може да идва в "удобен" басейн - те са 3 деца, с двама негови приятели. Миналата година ги водехме в хотел Витоша, но е далече, големи комбинации за водене/чакане/взимане  Crazy тук би било много по-удобно.

# 99
  • София
  • Мнения: 673
Ако питаш за Пулса, то те имат политика за недопускане на лица под 18 години дори и с придружител. Басейн не видях

# 100
  • Мнения: 49
В "Пулс" няма басейн със сигурност, само спа център.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 677
Пеше, че имат басейн. Издадоха ни безплатни карти и ни казаха, че има.
Цитат
Във Pulse Fitness & Spa ще откриете плувен басейн с дължина от 25 м. и дълбочина от 1,60-1,80 м. (разделен на 3 коридора), който е подходящ, както за сериозни спортни занимания, така и за плуване за удоволствие и разтоварване. Водата се пречиства със специални немски био препарати, а температурата и е 27 °C.
Може да се възползвате от следните услуги: свободно плуване, уроци по плуване, групови занимания във вода, състезания.

# 102
  • Мнения: 49
Като отида ще питам пак, но аз ходя там и не съм видяла а и като ме развеждаха не са ми го показвали. Нали говорим за новия Пулс до Декатлон?

# 103
  • София
  • Мнения: 3 058
Ако питаш за Пулса, то те имат политика за недопускане на лица под 18 години дори и с придружител. Басейн не видях
За Пулса питам, да, много интересна политика...че не може ли да влезе с баща си, примерно...както и да е, сигурно има обяснение.
Аз се каня да се замъкна до там да питам дали изобщо има басейн, за спа-то е ясно. Видях от сайта, че в някой от другите им фитнеси има басейн, за тук не ми става ясно, затова реших да питам вас по-мързеливо Simple Smile
vitaminka да не би картите да важат за друг фитнес от вериага, а точно в този до декатлон да няма басейн?

# 104
  • София
  • Мнения: 160
Аз си следих бременността в ДКЦ "св. Лука" до 17 поликлиника, при д-р Велева - много съм доволна - много е внимателна.

Общи условия

Активация на акаунт