В месеца на любовта да се сбъдне нашата мечта и да видим втората черта!-тема 104

  • 26 802
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 165
Добро утро, валентинки

Първо искам да кажа, че два дена нямах интернет в нас и не можех да ви следя и искрено ми липсвахте.

Второ, държа да подчертая, че тази тема е дело само на Йоли и се е справила брилянтно.

Бъни, добре дошла отново, затъжихме се за теб

Соулмейт, съжалявам за отрицателния тест

Аз съм добре като цяло, освен, че вече един месец съм първа смяна и ми липсва мечешкия ми сън. Отделно нещо съм се повредила ставам през един час да пишкам, съответно наспиването е мираж. Четох някъде, че явно прекалено се хидратирам и да спра да пия течности един час преди лягане.

Гледам никой не е разказал как прекарахте празника на виното и любовта. Ние бяхме на ресторант с девер ми и жена му и едни приятелки. Много весело ни беше и към 12 като едни пепеляшковци се пробрахме.

# 61
  • Мнения: 21 299
Добро утро !

Бъни , добре завърнала се  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 4 097
Добро утро и от мен!

Йоли, страхотна тема!

Бъни, добре се завърнала!

Соумейт, съжалявам за теста  Hug

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Добро утро, момичета, на линия ли сте след празника? Simple Smile Ние бяхме с още две семейства по домашному, нищо специално.

Съжалявам за отрицателните тестове. Май още някой трябваше да се отчете или бъркам?

Добре дошли на новите и новите-стари попълнения, надявам се съвсем за кратко да сте в темата.

Малко ми е притеснено, защото от време на време усещам нещо като боцкане и леко напрежение в левия яйчник. Никога досега не ми се с случвало такова нещо. Би трябвало овулацията да е минала, положителният тест беше на 12ти. Какво може да е?


# 64
  • Мнения: 2 340
Ха, добър ден и от мен!

Ние принципно не празнуваме Св. Валентин, подаряваме си неща, от които имаме нужда. Тази година - килим за всекидневната  Joy Бяхме при моите родители, понеже след цялото напрежение покрай майка ми, имах нужда да я видя след доброто развитие на изследванията. Та, с един приятел на ММ, който ни е на гости заради курс от работата му, отидохме във Враца. През деня се разхождахме, празнувахме любовта към виното, а вечерта нещо се скарахме с ММ и заспах без  luvbed

Малко окюпазих тестовете за О.. Та не знам, до каква степен може да им се вярва.. може би вчера беше овуто, понеже няколко дни БТ - 36.4, а днес сутринта 36.7.. Накрая ще ви пусна графиката да ми помогнете, но да имам пълни данни. Иначе снощи с ММ си се обичахме пак, но нещо при свършването почти всичко изтече навън, та май пропуснахме момента... newsm78 Може пък някой заблуден да е попаднал на точното място  bowuu

Съжалявам за всички скапани едночертичкови тестове  #2gunfire #2gunfire

Дано овулиращите са хванали момента и да се похвалят с положителни тестчета, съвсем скоро  Praynig

Лола, Бъни, Бизи, здравейте и дано скоро се запътим заедно към отчетните Simple Smile

Пожелавам ви прекрасен ден  на всички и много  Hug Hug bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 1 898
Добро утро и мен Simple Smile То докато се събудя станало обяд , но нищо  Mr. Green
Черпя ви едно позакъсняло кафенце  Wink

Хубава , спорна и бебеносна седмица пожелавам на всички  Hug
И мисля , че е време за няколко положителни тестчета  Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 3 199
Нианка, кафенцето ти идва точно навреме, аз преди 10:30 не мога да отлепя, така че Благодаря!  Coffee

Прегръщам ви, всички  hug

# 67
  • Тук... някъде
  • Мнения: 931
Добро утро   bouquet
Niana,благодаря за кафенцето  smile3525
Всички,които трябваше да са се тествали почивните дни,са се покрили.Къде сте момичета?Хайде да ни зарадвате вече  Hug

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 11:28 от KOKONDRELLA

# 68
  • Мнения: 1 898
Шикерче Аз съм същата  Laughing Цяла нощ ставам до WC , после се въртя 100 часа в леглото и не мога да заспя ! Резултата е , че сутрин по рано от 10 не мога да отлепя  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 199
Аз и преди обичах да си поспивам, но тогава стоях до късно...А сега хем рано лягам, хем късно ставам  Laughing Поне вече имаме оправдание  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 340
Толкова е тихо, днес.. Затишие пред буря от две черти, а?  smile3508 EFP EFP EFP

# 71
  • Мнения: 4 954
Ха дано!
Аз се извинявам, че се затрих пак, ближех рани, защото третото ембрионче не се е развило, надеждите остават в двете върнати и дано те стават за нещо и са оцелели. По план график днес трябва да започнат имплантиране, аз се наконтих, върнах се на работа, чистя из къщи и се правя, че нищо не става. Ако поне малко са се метнали на мен, ще се имплантират напук, само за да ми докажат, че греша.

# 72
  • Мнения: 164
запис и от мен ...дано е за последно в тази тема Simple Smile аз няма какво да кажа,освен че във сряда започвам със тестовете за овулация ... ако и този месец не стане,спирам със всичко и оставям нещета на самотек !!! Проблеми нямаме и двамата а вече мина година и половина ...незнам вече губя кураж  Cry Cry

# 73
  • Мнения: 21 299
Естлар , всичко ще е наред !  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 74
  • Мнения: 4 954
Сивкова, какви изследвания сте направили до момента?

Общи условия

Активация на акаунт