В месеца на любовта да се сбъдне нашата мечта и да видим втората черта!-тема 104

  • 26 790
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 244
Здравейте и от мен. За два дни сте изписали толкова много, че не можах да прочета почти нищо, освен последните 2-3 страници. За темата с билките съм на мнение, че всяко нещо си има мярка. От опит знам че не трябва да се прекалява с тях. На повечето, които се продават по аптеките (които се варят като отвари и чайове) си пише как трябва да се приемат и какви случаи изобщо не бива да се приемат.

# 721
  • Мнения: 555
Повечето лекарствни средства са на основата на дроги, изолирани от растения.
Основното правило във фармацията е, че разликата между лекарството и отровата е дозата. Не е лошо да се приемат, аз съм много ЗА билколечението, но ако е от дипломиран хомеопат или медик. Не от бабата от входа.
Като ти е предписал толкова неща, сигурен ли си, че са съвместим? Много от билките са безвредни, но в комбинация - токсични. Други пък неутрализират взаимно действието си. Въобще си е цяла наука. Пий си ги, вярвай. Може да ти помогнат Peace

# 722
  • Мнения: 428
Естествено ,че всичко си е дозирано ,написано и ми подчертаха ,че трябва да се спазват както са написани

# 723
  • Мнения: 1 420
За билките аз съм за.
Разбира се след като човек се информира добре за тяхните свойства и начин на приложение.
Както за всяко едно нещо от живота, за едни ще са полезни, за други не, но не трябва и да се отричат полезните им свойства.
Точно сега например, след като ползвах сума ти шампоани за подхранване на коса, от месец си правя отвара от коприва и не можах да постигна този ефект с никоя от химиите- шампоани.

# 724
  • Мнения: 1 679
Ifko- успех с билките, дано са ти само от полза без да вредят Peace. всеки сам си преценя за себе си на кой да се довери и дали да приеме за чиста монета съответното предписание. Аз лично ползвам билки като чай по-скоро отколкото целенасочено да ги пия. Причината е, както повечето тук посочили от форума- колкото по-силна е билката и по-тежки болести лекува, то вероятността да нанася и вреди е по-голяма. А и доста бъркат в имунната система и хормоните на хората,понякога ефекта може да е ужасен.
Май всички очакваме новата темичка скоро  Heart Eyes

# 725
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Йоли, имаш стиснати палци и от мен за утре!
LOLI{P}, Niana, bebo28 и за вас - fingerscrossed

Цвети, anadara, много съжалявам за гадните лелки Sad
слънце87, дано в сряда всичко да е наред и после пак с нови сили!
Liliana3, дано вътрешното ти усещане да не те лъже!
*mel*, защо така, според предполагаемата дата в списъчето, има още доста време?
Blue_cloud, никога не съм правила кръвен тест и не съм много наясно, но щом сега е отрицателен, не е ли възможно да е твърде рано все още? При другите тестове имаше много момичета, които в началото имаха отрицателен, а в последствие - положителен резултат.

Estlar, при теб има ли новини?

Marissa_, не съм наясно, но защо изключваш опцията да си бременна, тест прави ли?
AneliqDi, най-добре говори със зъболекаря си, те са наясно кое може и кое не при бременност, или евентуална такава Simple Smile Най-малкото - може да се направи нещо временно за облекчение.


Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 14:18 от kеit

# 726
  • Мнения: 428
Аз/с една дума ние де/ съм за преглед на сърчице в петък и стискам палчета,както и на вас да е наред всичко

# 727
  • Мнения: 1 943
Ух, едва успях да изчета всичко отгоре-отгоре.

Прегръдки за момичетата с отрицателни тестове и цикъл. Аз също съм с едно отрицателно престо от днес (не беше с първа урина). Нямах намерение да правя тест сега, но уикенда в планината се чувствах като дроб, страшно изморена и вместо да седя на сладки приказки вечерта, аз си легнах в 9,30. Нечувано, нечовешко и до скоро бих казала, невъзможно. Както и да е, ако не друго, поне знам, че трябва да вляза във форма, голям резил Laughing

Естлар, изкара ми акъла, честно! Дано пък се закрепят мъничетата!  Hug

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 14:05 от Нения

# 728
  • Мнения: 1 420
Кейт, за съжаление не е твърде рано. За 11 дена след ову, поне трябваше да е в неопределената граница както се води в лабораторията между 5 и 20
Под 5 е отрицателен а моя резултат е по малко от 0,1  Rolling Eyes
Явно бойците въобще не са стигнали до местоназначението си (уж имаше ову)- оф, сега почва чакане за лелка  Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 780
kеit , ММ беше командировка. Винаги цикълът ми е бил точен -28-29 дни. Случвало се е да ми закъснее, но не повече от 3-4дни. Затова сега съм в голямо чудене.

# 730
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 158
Момичета, заповядаите в НОВАТА ТЕМА  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=829283.new#new

# 731
  • Мнения: 263
Ох как ме сърбят ръчичките за едно тестче.

Общи условия

Активация на акаунт