В месеца на любовта да се сбъдне нашата мечта и да видим втората черта!-тема 104

  • 26 798
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 954
Ифко, недей така. Пий си билките и дано помогнат, но с набожност и природна медицина ако ставаха нещата, ехххх. Има случаи и случаи. Има диагнози и диагнози. Никой, освен ако не е Бог, ама той не ще, не може да лекува всичко. Първо диагностика, пък след това шарлатанистика, хм? Защото ако някой ми каже, че ще ми помогне с билки за генетичен проблем ще му се изсмея в лицето, освен ако не направя нещо по-зле, зависи в какво настроение ме хване.

# 706
  • Мнения: 428
И аз съм доста песимист в тези неща,но като си направи диагностиката,там с някакво камъче в което се взираш и ми каза какви са ми проблемите ме изненада,и това преди да му дам разни листовки от изследвания,затова казах и по горе ,не знам ,само споделям и факт безпорен от моята приятелка ,а с нея сме от деца,и едва ли ще се опитва да ме заблуди,докторите бяха е отписали

# 707
  • Мнения: 263
Ифко,ще съм т безкрайно благодарна,ако ми дадеш малко повече информация,ММ беше приет по спешност с запушен уретар, и в момента е с стенд.

# 708
# 709
  • Мнения: 428
Ифко,ще съм т безкрайно благодарна,ако ми дадеш малко повече информация,ММ беше приет по спешност с запушен уретар, и в момента е с стенд.
пиша ти кординати ,в петък от 9 почваш да звъниш за предпочитане на домашния,докато се свържеш вдига жена и записва
Славчо Делчев тел.0877098509,0416/80028 Чирпан ул.Зюмбюлска 8 минава се по околовръстното и там по нагоре ,ама той си обеснява като се свържете.Иска само много упорито спазване на указанията му ,с една дума редовно 3 месечно лечение .Като цена е нищо ,нито повече нито по малко от 10 лева,толкова иска и стотинка от горе не,После отпред на къщата има една билкова аптечка там ти приготвят каквото е изписал и там оставих 20 лева,това е

# 710
  • Мнения: 263
Благодаря,след като приключим с болниците може и към него да се обърнем,все пак няма да пренебрегваме лекарите.

# 711
  • Мнения: 428
Това което аз си казвам,че яко не помогне поне няма да навредят билките,не ми пречи да опитам ,че и от доктори аман

# 712
  • Мнения: 4 954
Билките могат да навредят, всъщност. И лекарите също учат фитотерапия и ползват билки и екстракти в много рецепти и медикаменти, но поне имат тапията да ги предписват. Мечото грозде, примерно е отровно. Няма безвредна билка. Виж само колко билки са забранени на жена ти по време на бременността и пак ще говорим.

# 713
  • Мнения: 428
Естлар не ми отнемай вярата де:))Ще те послушам обаче за нея какво е забранено  newsm78

# 714
  • Мнения: 3 595
Съгласна съм с Estlar, билките изобщо не са безвердни и могат доста да навредят ако се вземат по неподходящ начин и в неподходящо време. Освен това всички май сме имали познат на познат, който нищо не е можело да излекува и е попаднал на чудотворни билки, но ако беше така отдавна всички щели да се лекуват с билки. Определено съм за разумното им изпозлване, самата аз съм виждала ефекта им за определени неща, но не мисля, че могат да решат големи проблеми като на магия.  Peace

# 715
# 716
  • Мнения: 428
Мерси сладкиши:) харесвам ви

# 717
  • Мнения: 1 487
Малко да се разкърша  newsm19 newsm19
Честито на Тиата и Соулмейт !!! Всичко да е наред и след 9 месеца да се радвате на най-хубавите и здрави бебчета   bouquet  bouquet  bouquet
Честито и на прелитащите момичета.
Анадара съжалявам  Hug
Блу  Sad Hug
Ниана стискам палци за хубави новини  Hug


Излезнаха резултатите на ММ от микробиологията и всичко е чисто. Чакам да дойде нахалната роднина  afwitch и да си запиша час за следене и живот и здраве да направим първото инсе. 

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Облаче, съжалявам за теста  Hug

Кралице, браво на ТМ и стискам палци за инсето  fingerscrossed

голямо мамче, добре дошла и бързо отишла  Wink

# 719
  • Мнения: 51
Това което аз си казвам,че яко не помогне поне няма да навредят билките,не ми пречи да опитам ,че и от доктори аман

Аз само да продължа още малко темата- НЯМА нищо безвредно. Както казваше една моя учителка по химия: "Отровата е в дозата".
Пример с билки:
1. Листата от маточина в малки дози помагат против сутрешно гадене при бременност, в големи могат да предизвикат маточни контракции.
2. Канела- страхотно полезна подправка за ускоряване на метаболизма, но и маточен стимулант при по-невнимателна употреба.
3. Сол.... има ли нужда да се казва, че е жизнено необходима за организма(все пак физиологичният разтвор представлява Вода+Сол), и същевременно превишаването на дозата е... бе, всички знаем колко е вредна и ка може да навреди на цялото тяло
4. Веществата от някои билки успяват да преминат и в зародишите и да доведат и до трайни увреждания
5. и т.н.

Хора, верно- не разчитайте ЧАК толкова на старите поговорки за "билка ако не помогне- няма да навреди"- понякога границата м/у опасна и безопасна употреба е една глътка или каквато е м/у лъжица със и без връхче...

Общи условия

Активация на акаунт