В месеца на любовта да се сбъдне нашата мечта и да видим втората черта!-тема 104

  • 26 807
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 679
Анадара- съжалявам много, надявах се от теб да изскочи добра новина тази седмица spoko
Ама,че съм шматка- на Тиата и Соулмейт- тихичко честито  bouquet Безгрижна и щастлива бременност ви желая Heart Eyes

# 691
  • Тук... някъде
  • Мнения: 932
Добро утро!
*Soulmate*,TIAta,честити чертички! Лека и безпроблемна до финал   bouquet
*mel*  Hug
anadara,хайде за последно да й е на лелката посещението за тази година!
Лисиче,благодаря за закуската   bouquet
За всички тестващи се и нечакащи днес  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Аз съм правила генетичните за тромбофилии в Майчин дом-104лв.,като преди самите изследвания има консултация с генетик на място в лабораторията-д-р Ирена Брадинова беше преди 2 год.,сега не знам дали все още е тя.
bilqnita ми се губи от доста време...
kattu89,тихичко честито и днес всичко да е ок!
Хубав ден на всички   bouquet

# 692
  • Мнения: 1 898
Хелоуу и от мен дами   bouquet
Естествено черпя ви едно кафенце , че аз без него съм за никъде  Mr. Green


Соулмейт , Тиата Честито и тук момичета  Hug Желая ви лека и безпроблемна бременност до финала  Heart Eyes
Андара Съжалявам за гадината  Hug Да и е за последно викам аз  Naughty
Мелче Дано да е рано още и след някой друг ден да се покаже някоя срамежливка  Praynig
Кати89 Честито и от мен  bouquet
Евриала Късмет ти пожелавам  Hug Дано да се случат нещата още този месец  Praynig
Бебо , Йоли И от мен чифт стиснати палци  Praynig Ще ви чакаме с хубави новини  Praynig

Еми ... честно да ви кажа май изветрелия ми мозък повече не запомни  Laughing
И аз ще ви помоля за едни палчета ! Днес в 14ч. съм на преглед при доки , която ще ми следи бременността Simple Smile Дано всичко с бебетата да е наред  Praynig
Хубава , спорна и много бебеносна седмица ви пожелавам момичета   bouquet

# 693
  • Мнения: 1 679
Нианка- имаш от мен fingerscrossed Да докладваш след това за сладките бебоци Heart Eyes

аз не мога да гласувам за темичките горе- то всичко е посветено на близнаци като гледам. Аз честно казано не съм голям фен за себе си да имам близнаци, да си призная. Иначе звучи мнооого изкусително и се радвам, на хората, които имат/ще имат такива

Последна редакция: пн, 23 фев 2015, 10:22 от kremika

# 694
  • Мнения: 2
Благодаря ви Simple Smile

# 695
  • Мнения: 3 199
При бременност първите три и последните три месеца също се извършват само спешни манипулации.
Естлар, това сигурно ли е? Аз имам няколко малки кариеса, които не ми създават проблем (за сега) и мислих тия дни да ходя да ги види зъболекаря.
Или най-добре е да изчакам да вляза в 4-5 месец, защото не е нещо спешно?

# 696
  • Мнения: 284
Шикерче,по-добре върви само да ги ВИДИ,и ако нещо не е спешно,знам от моята зъболекарка че може във втория триместър. Друго което знам,че снимките са абсолютно забранени

# 697
  • Мнения: 4 954
Според мен ако не се налага упойка и лечение не е опасно, т.е. ако е наистина повърхностен кариес. Най-добре се консултирай със своя зъболекар. Това е което моята зъболекарка ми каза, когато ходех при нея в началото на опитите.

# 698
  • Мнения: 3 199
Благодаря ви за отговорите  Hug Ще изтрая още месец-два  Tired

# 699
  • Мнения: 28
 Здравейте момичета, от доста време чета вашите мнения и сега се включвам в темичката, с най-подходящото име. Моето тестче с EFP бе направено на връх празника на любовта.  newsm10

# 700
  • София
  • Мнения: 1 757
Хаххаа Креми и аз няма да гласувам,аз не ща близнаци и никога не съм искала.Прекрасни са разбира се,....

# 701
  • Мнения: 3 199
Честито, Лориа, лека бременност и живо и здраво бебче  smile3504

# 702
  • Мнения: 1 420
Офффф, здравейте момичета!
Чудех се какво ще правя ако видя отрицателен резултат от кръвния и сега ще разбера  Rolling Eyes
Съвсем отрицателен, дори не е и неопределен резултат. А най кофтито е че от сутринта почнаха повече да ме болят гърдите, което, за да направи по-голямо разочарованието, ме обнадежди даже.
Дано другите "по-положителни" резултати развеят.
От мен за тоз месец толкоз  Hug

# 703
  • Мнения: 263
Привет момичета,покрай здравословните проблеми на ММ,намирах време да ви по прочитам,но не и да пиша/да си призная не съм много по писането/.На Соулмейт , Тиата и Лориа честито,аз днес по принцип трябва очаквам лелката,ма хич и нея ща.Болките в кръста и корема са ужасни,така че ще изчакам с теста,не искам да се разочаровам,макар че...... .Успех ви желая!

# 704
  • Мнения: 428
Момичета може би това което ще напиша може и да не е за тук ,може и да не се хареса на някой,но може пък и някой да се възползва и затова ще споделя.Преди време много близка приятелка стигна до там ,че щяха да и махат бъбреците ,че и двата.От тук от там разбрала за един лечител в Чирпан и без да изпадам в подробности успял да е оправи и то така ,че сега е като нова ,а за малко да е оставят без бъбреци на хемо.Аз също страдам от бъбреци и от зрение и реших да опитам,та днес се върнах от там с една торба билки и рецепта как да си приготвя едни особени хапчета.Човека е много набожен и като влезете на вид в невзрачната обстановка сте обиколени от икони ,свещи и изобщо все едно сте в църква.но пък ти дава голямо спокойствие.Записването става само и единствено в петък от 9 до 9.30 по телефон ,а приема е само събота неделя и понеделник.Часовете се спазват много стриктно и закъснелите не влизат,а тези навреме точно на минутата,та не се налага чакане както е на повечето подобни места.като сте в чакалнята си пишете датата на раждане ,името и въпроса по който сте дошли.Лекува и всичко женско в това число и евентуално проблемно зачеване.Ако имате епикризи и изследвания му помагат много по неговите думи.
Дано да е полезно за някой

Общи условия

Активация на акаунт