В месеца на любовта да се сбъдне нашата мечта и да видим втората черта!-тема 104

  • 26 792
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 757
Как бързо минава времето от страни,Кристалин,Слънчогледче  Hug  newsm79 newsm79 newsm79

# 46
  • Мнения: 657
Здравейте мацки ка сте оцеляхте ли след снощните бурни нощи?
Аз за съжаление си бях самичка мъжо беше на работа и нищо не съм празнувала даже ме е яд че май този месец го пиша бегал.Имам си ц.с. (силно изразена) но мъжо е на работа и утре чак ще можем да се възползваме и днес не става той от 17 на работа аз до 17,30 и ей така се разминаваме!Но каквото такова!
Няма ли тестчета днес да плакнем очите?Хайде вадете ги тия чертички! Hug

# 47
  • Мнения: 211
Здравейте Simple Smile Чета ви от около месец, но мислех да не пиша, защото честно казано не съм форумен тип, а и не ме бива в писането. Но все пак, след като ви чета, някак  не е редно хептен пък да не пиша Simple Smile)) поне за още едни стиснати палци.
Моята ситуация е от скоро:
Скрит текст:
-ноември спрях противозачатъчни и започнахме опити..малко несериозно честно казано. Обаче декември е станало нещо..ама не съвсем. На 4ти януари трябваше да ми дойде, но не дойде..и така две седмици. След първата седмица закъснения се почнахa мерения на ЧХГ и ходене по доктори, но още от първото ми ЧХГ и прочетените неща разбрах, че нещата не вървят на добре. След седмица закъснение стартирах с 320 ЧХГ и след два дни само 460....Сложих си набързо диагноза биохимична бременност и то така и се оказа-двама доктори го потвърдиха. След седмица отново проверих чхг-то и беше 860...ч дни след това ми дойде. Нямаше нито сакче нито нищо-само едва доловима точица..което до някъде е добре, защото като ми дойде на 22ри януари надявам се съм се изчистила добре. На 6ти февруари почнах тестове за овулация /нова тема за мен/ , на 7ми проверих и тест за бременност да видя дали има остатък от ЧХГ, но нямаше и помен от чертичка. И така на 11ти ми излезе положителна черта за овулация и всички дни си действахме. Естествено съм наясно, че няма вероятност да стане толкова скоро след биохимична, тъй като навсякъде се казва поне два месеца след това..но пък си се чувствам здрава и си действаме, пък каквото такова.
Може все пак да се запиша с датите, въпреки че сега ситуацията е хипер неясна кога ще ми дойде и т.н., но МЦ на 22.01., овулация 11-12.02., тест...не знам честно..може би поне 14 дни след ову, така че 25.02.
Да добавя и също колко много палци стискам на всички и как силно ви се възхищавам как сте толкова позитивни-БРАВО. Нямам много дар слово за писане, така че спирам.
Хубава вечер и най-вече хубави сутрини Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1 420
Добре дошла Бизи, аз мисля те бях чела в една отчетна тема. След като и аз се бях записала при юнките, но след аборт в 6 г.с. се отписах и от време на време чета отчетните.
Пожелавам ти скорошен успех и чак до финала  bouquet
Ние имахме някои дами, дето щяха да правят тест, къде се крият...Билянита???

# 49
  • Мнения: 481
Кристалин,Слънчо... newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 ,благодаря момичета Hug   
 Тихички сте днес,сигурно си почивате от снощи.Аз пак ще празнувам,луд умора нема,казват.. newsm68 newsm44 Wine Glass После ще ви видя пак Wink

# 50
  • Мнения: 1 679
Добре дошла бизи  bouquet
Софи, съжалявам за малшанса Twisted Evil 
Кристални, слънчоглед_ да се насмуча от вашия прашец, че отивам при ММ Party след 3 седмици прекъсване заради хистерото, сега с нови сили.. замислям и пъклен план на УЗ да ми засекат О, но да видим кво е стане... приятна и бебеносна на всички вас Hug убягват ми малко иконите, че съм от телефона, но ми липсватее Mr. Green

# 51
  • Мнения: 611
Запис! Йоли и Лоли  bouquet  bouquet

# 52
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте  Hug !
Темичката е страхотна ! Само положителни тестчета да донесе   bouquet
 
Аз не съм посала отдавна,  но като цяло само проблеми около нас .
Последно ви писах, че ще отложим бебеправенето за известно време, заради малко проблеми . Сега да ви кажа, че най вероятно след два до три месеца ще се завърнем в бебеправенето  Heart Eyes 

Не съм ви чела много, за това няма как да ви спомена по именно - честито на всички видели 2-те чертички, а на останалитв желая, този месец да е вашия месец  newsm51 !

# 53
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Бъни радвам се че писа! Дано всичко при вас се нарежда постепенно и скоро се радваш на ново човече  Hug . Минавай по-често  bouquet
Кремка, успех в проследяването, дано хванете това Ице  Hug
СмУк, сМуК малко прашец ...

# 54
  • Мнения: 91
Влизам да събера и аз малко прашец!
Bizzy, добре дошла, дано да е за кратко Simple Smile
bunny, дано проблемите по - скоро да се разрешат и не след дълго да гушкаш прекрасно бебче!
Кремика, дано плана се изпълни успешно.
Скрит текст:
Малко оф топик, ама не се сдържам, че днес много ме вкисна и искам да споделя, дано не обидя някого! Днес ми разказаха за моя бивша колежка, която е бременна, но вместо да се радва, че всичко е наред и бебчето се развивало добре се тръшкала, че не го искала и го подарявала. Незнам това хормони ли са, какво е, но ми стана много болно като знам аз как се молех моето да оцелее, а колко много жени се борят с проблеми и най - голямата им мечта е да имат дете. Кажете ми аз ли нещо не съм в час??
А относно тестовете, днес не се сдържах, знаех, че е прекалено рано, но направих тест и естествено ми се опули едната черта  #2gunfire newsm78
Това е от мен, на всички много  Hug Hug Hug и лека нощ!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 757
Бизи добре дошла,съжалявам че си минала през това,скорошен успех   bouquet
Бъни радвам се че писа,дано всичко се нареди бързо   bouquet
Съни нормална реакция мила,не е минала през твоето/нашето за да го оцени,някой хоеа не оценяват всъщност какво се случва,не обръщай внимание  Hug
Лека нощ

# 56
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Съни, мила, трябва да се научиш да гледаш само себе си иначе ще ти е още по-трудно! Ако се замисля колко циганки раждат, колко деца се изоставят, колко желани аборта се правят ... НЕ, просто не си го причинявай. Всеки е прав за себе си ...  Hug
Бизи, пропуснала съм те! Добре дошла  Hug

# 57
  • Мнения: 91
Йоли и Мел прави сте, може би просто съм чувствителна на тази тема. Вече наистина лягам. Отново лека нощ, прекрасни!  Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 1
Здравейте момичета , чета ви от 3 месеца , от както решихме с мъжа ми активно да бебеправим , но чак сега се регистрирам .Честито на всички бъдещи мами видели 2-те заветни чертички и успех на всички , който бебеправят .

# 59
  • София !
  • Мнения: 1 240
Благодаря за пожеланията, да ви се връщат  Hug !

Скрит текст:
Какво да ви кажа, понякога като тръгне назад и край няма  ooooh!
И малката много ми боледува в последно време .
Ако си спомняте, точно преди празниците ви бях казвала, че е болна . Две седмици изкара болна, оправи се, дойде време за ясла, пуснах и всичко беше наред . Хареса ѝ, започна да се храни по-добре там, че по принцип ми е малко злояда . Мина една седмица и втората, втория ден вече беше болна . Уж не беше нещо сериозно, само хрема, но взе, че го обърна на някаква грозна кашлица и АБ не се размина . За седмица и половина се оправи, една седмица си я държах в къщи здрава и след това я пуснах на ясла . Ходи една седмица, на 6-ти имаше РД, беше щастлива, че ще духа свещички, мина рождения ден и на следващия ден - изненада ... Пипам я, тя топла, меря температурата 37,5 и започна да вдига още до 38,4 . Тази температура я поддържаше 3 дни . Сваляме я и след 2-3 часа пак вдига . Нямаше хрема, нямаше кашлица, само температура . Заведохме я на лекар и казаха ангина . Хайде пак една торба лекарства и естествено пак АБ .
И два дни след това започна страшна кашлица, чак се давеше . Веднага я заведох на лекар, даде ни един сироп за пристъпна кашлица и каза, че 2-3 приема след него трябва да има значително подобрение . Е да, ама не !На следващия ден, тя стана още по-зле, започна нон стоп да кашля . Заведох я пак, направихме снимка и хоп, оказа се детето пред пневмония . Айде нов по силен  АБ и инхалатор купихме, че лекарката каза инхалации трябва да се правят, за да се оправи по-бързо . И сега да чукна на дърво, вече е по-добре, утре сме на контролен преглед, надявам се вече гърдичките да са чисти ! И смятам да я спра известно време от ясла . Не може, това е за два месец 3 антибиотика ...
Аз имах планове да походи малко на ясла, аз да поработя няколко месеца, да се разсея малко от неприятните неща, който ми се случиха, междувременно да си решим проблемите, който ни се насъбраха и да започнем бебеправенето както се казва на чисто . Ама  какво да се прави ... Само искам да сме живи и здрави, пък другото някак ще се нареди !

Общи условия

Активация на акаунт