Предстои ми замразен трансфер, да поговорим-тема 2

  • 111 751
  • 760
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 403
Хайде днес ми направиха ЗЕТ-а, лигавица 13.7мм S2 - днес ми е 16-ти ден. Двe ембриончета се размразиха на 100% и един на 90%

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 17:28 от _fiery_smile_88

# 721
  • София
  • Мнения: 1 844
Clear, браво за споделената информация, интересно и със сигурност много полезно.

fiery_smile, при мен бяха идентични нещата - бебе има!

Clear, fiery_smile много късмет ви желая, момичета  Hug  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 722
  • Мнения: X
Късмет на момичетата след трансфер и благодарности за Clear.
След овулацията броя 5 дни и тогава ли ми връщат 5 дневното ембрионче?

# 723
  • Мнения: 1 408
Късмет на момичетата след трансфер и благодарности за Clear.
След овулацията броя 5 дни и тогава ли ми връщат 5 дневното ембрионче?
В петък ми сложиха прегнил, в неделя бях на преглед за установяване на овулация и пускане на прогестерон (при мен беше необходимо) и следващата седмица в петък беше трансфера. Успех! Peace

EDIT: Ако наистина съм била полезна, информацията за повторно замразяване може да се сложи на първа страница, защото там няма нищо по темата...

# 724
  • Мнения: X
Блаагодаря, тази информация много ме ориентира и ми помогна как да си планирам нещата.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 361
И аз утре съм на преглед за мм лигавица и да ми кажат кога е ЗЕТ дано е скоро:)))

# 726
  • Мнения: X
Хепи, пиши как е минал прегледа.
Аз знаех, че в нашата клиника има метод витрификация.
Аз също утре съм на преглед да видим спукал ли се е фоликулът.

# 727
  • София
  • Мнения: 1 844
Хайде, gerda, стискаме палци да стигнеш до трансфер и най-важното, разбира се, до най-вълнуващата среща след около 9 м.  Hug
Вече май навсякъде се практикува само витрификация  newsm78, в "Щерев" поне е така от години, затова и при ЗЕТ се повиши много успеваемостта.

# 728
  • Мнения: 1 408
Вече май навсякъде се практикува само витрификация  newsm78, в "Щерев" поне е така от години, затова и при ЗЕТ се повиши много успеваемостта.
Така е да! Но все още го спрагят като нов и модерен метод...  Wink

# 729
  • София
  • Мнения: 1 844
Вече май навсякъде се практикува само витрификация  newsm78, в "Щерев" поне е така от години, затова и при ЗЕТ се повиши много успеваемостта.
Така е да! Но все още го спрагят като нов и модерен метод...  Wink
Миналата година, аз като бременеех, поне половината мами в "Забременели след инвитро" бяхме от ЗЕТ. Турците не случайно го предпочитат. Имаше и едно момиче с ембрион от преди 6 г. в САЩ.

# 730
  • Мнения: 1 408
Frida, това са много обнадеждаващи новини. И аз колкото повече чета, толкова повече разбирам, че е предпочитан метод в америка, защото е много по-щадящ към организма на жената, а ембрионите запазват своето качество. Супер!  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 1 142
Успех бъдещи мами  Wink
Аз ви следя и чакам момента да се включа.

# 732
  • Мнения: 115
Момичета, моля ви посъветвайте ме какво да правя. От вчера започнах подготовката за ЗЕТ с естрофем 3.1 т. от 1 ден на цикъла (т.е от вчера). На преглед съм на 18-ти февруари. Болна съм, пия антибиотик и сироп за кашлица, то по-скоро тази кашлица ме притеснява, че не минава, вчера си взех Синекод, преди това Тусирол. Много кашлям и вчера питах моя д-р дали е удачно да започваме по време на тези ужасни грипни вълни и той ми каза, че не можело да се изолираме на марс, каквоото е писано. Така е, но много се притеснявам дали до трансфера ще оздравея и след това да не настина пак.Посъветвайте ме и въобще сега този месец има ли някоя от вас престрашила се да прави зет? Пишете ми моля ви. И ако знаете някакъв природен лек за кашлица, много ме е страх с този сироп да не я поттисна само и да не мине изцяло. Извинявам се за дългия пост. Simple Smile

# 733
  • Мнения: 1 408
Иве, имаш време да се възстановиш - около 14+ дни. Не се притеснявай! Аз бях пред настинка точно по време на трансфера, взех осцилокоцинум и стрепсилс мед и лимон за всеки случай. Има толкова много хомеопатии, които можеш да вземеш. Плюс това, знаеш че дават и медрол за подтискане на имунната система. Ако трябва да минат гриповете, ще дойде лятото... Важното е да си спряла с антибиотика до тогава!
За природен лек - сварен чесън с мед, пие се като сироп за кашлица по няколко лъжици на ден. Не е толкова неприятно, колкото звучи. Пробвай мед и синапено семе. Peace
Иначе от хомеопатията - осцилокоцинум, тантум верде, хомеожен, тонзилотрен (специално за гърло), също така стрепсилс мед и лимон, сироп стодал... много са! Стискам палци да се оправиш бързо!  Hug

# 734
  • Мнения: 437
Момичета в петък съм на вливка имуноглобулин 40 ампули ако се мре да се мре това е вече последно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт