Balea, Alverde, Catrice, Essence - 18 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 72 850
  • 743
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 437
Купих си вчера пудра за коса на Балеа. Използвам само такъв продукт за обем, ще я видим.  Crazy

# 16
  • Мнения: 25
Ето ме и мен Simple Smile

А виждала ли си случайно "антицелулитния" пилинг на БАЛЕА,онзи с четчицата отпред??Беше разкошен,с много хубав сваеж аромат но НЕ МОГА да го открия никъде  #2gunfire
Скрит текст:

Този го ползвах може би преди 3 години, появи се за малко и после изчезна, допадаше ми, не знам дали се предлага все още изобщо.
Ще пиша директно на ДМ,дано ми отговорят  Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 967
   Аз предпочитам ДМ, защото е близо до нас.С персонала
вече се познаваме и мога да открия всичко дори и със завързани очи Mr. Green.

   В Лили ходя по-рядко и там съм много неориентирана.Ако помоля зя съвет
рядко получавам адекватен.Там ходя само ако съм набелязала нещо
конкретно.В ДМ ходя за удоволствие.

# 18
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Здравейте!
Пазарувам в "ДМ" поради простата причина, че в нашия град "Лили" няма. Иначе съм влизала в няколко пъти в "Лили". Харесва ми магазина. Бих искала и в нашия град да отворят. Mr. Green

Един въпрос: Днес имам път към "ДМ" и ми трябва термозащитен продукт, моля препоръчайте нещо изпитано? За сешоар ми трябва.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 2 796
Здравейте Simple Smile, запис и от мен. И едно въпросче тема само за ДМ дали има?

# 20
  • Мнения: X
  bouquet за темата!
Аз предпочитам ДМ,заради Алверде!Стремя се максимално да заместя всички козметични продукти,които използмаме в къщи с тази марка!В Лили не ми харесва това дебнене от консултантките....За мен са си обикновени продавачки.....толкова некомпетентни момичета работят там,че няма на къде повече.... ooooh!това за моето село,де....

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 12:13 от Анонимен

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Харесвам повече магазини ДМ най-вече заради техните марки Балеа и Алверде, а и магазините са ми по-близо. 
При нас в магазин Лили (само един е) няма "дебнене" от консултанти, в началото като го отвориха май имаше нещо такова.

# 22
  • Мнения: 6 954
Аз предпочитам Дм. Някакси по-уютно ми е, продуктите на Балеа също са фактор  Wink

# 23
  • Мнения: 25
Но пък ЛИЛИ имат VELNEA - тяхната марка,също са хубави  Peace

# 24
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
Аз предпочитам да пазарувам в Лили, но нямам удобен магазин наблизо, затова много по-често пазарувам от ДМ.

# 25
  • Мнения: 17 546
Аз съм късметлийка! Двата магазина са на 30 метра един от друг. Grinning

# 26
  • Мнения: X
Но пък ЛИЛИ имат VELNEA - тяхната марка,също са хубави  Peace
Сравнени с Балеа и Алверде.....доста беден асортимент.....

# 27
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Но пък ЛИЛИ имат VELNEA - тяхната марка,също са хубави  Peace
Аз на Велнеа не харесвам шампоаните и балсамите-правят косата ми отвратителна.
Иначе, на въпроса кое предпочитам-честно казано, Лили имам в квартала и ми е близо, докато ДМ, най-близкия ми е в някой от моловете.
Но и в двата магазина ми е комфортно.
Вчера си купих едно кремче на Евелин за петички и съм очарована от него Wink А цената му беше смехотворна-4лв.

# 28
  • Sredets/Burgas
  • Мнения: 1 451
Аз съм късметлийка! Двата магазина са на 30 метра един от друг. Grinning
Не знам дали става въпрос за Дружба 2,
нооо откакто направиха дрогерия Лили до DM, двата магазина са ми ръка за ръка...  Grinning
И все пак предпочитам повече DM...
По-спокойно ми е... познавам се с персонала...
Не е толкова чисто и подредено като в Лили,
но като се върна вкъщи си бърша всички продукти с кърпички и спирт, ако са замърсени...

Онзи ден даже си отвисях почти по час и в двата магазина, да си избирам козметика...  Blush

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 12:53 от Butterfly_Lovehunter

# 29
  • Мнения: 25
Но пък ЛИЛИ имат VELNEA - тяхната марка,също са хубави  Peace
Сравнени с Балеа и Алверде.....доста беден асортимент.....
Наистина няма толкова избор като се замисля  Thinking
И аз като останалите влизам и в двата магазина,просто са винаги интересни по свой си начин  Hug
Приличат ми малко като Лидл/Кауфланд-и в двата откривам уникални неща,и няма как да не ги мина и двата магазина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт