Съпруги на военнослужещи - 10

  • 47 695
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 374
ФЕЙЩИЦЕеее, ние тук благородно ти завиждаме. Мислим, че танцуваш от кеф newsm68, а ти подскачаш от нерви #Onfire Недей да караулиш, ами си вземи възглавничката и легни на диванчето пред кабинета на Началника. Нека утре те завари там и да реши проблема. Това, че ти е жега, има решение. Събличай се дибидюс и бЕгай на двора-гора голЕма, пънове много. Докато ги обиколиш, ще се охладиш. Ама после ако трябва някой да те сгрее... newsm78 Пас съм. Не ти знам семейното положение и по-добре да си мълча, да не сгазя лука. Дано си с чувство за хумор Hug
Сега наистина отлитам, че сигурно вече нЕкой е застанал пред кабинета с отворена уста и чЕка. Simple Smile

# 46
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
Здравейте, мацкии!
Пиша от тел и не мога да видя, коментарите ви, затова ще ме извините, но без обръщения ще е..
Първо целувки на всички рожденници!
Болничките да оздравяват бързо!
Новоназначените по места - попътен вятър и само положителни емоции, свестни колеги и добри началници!

В Търново вали сняг от снощи, красиво е, но и много студено. Всичко пак е побеляло. Аз си чакам лятото, не искам сняг вече...

Мацки, цени за лятото има ли някъде? Не можах да видя в сайта....

Снежни целувки от мен!

# 47
  • Мнения: 72
Запис да не ви изпусна  Laughing Sesylle благодаря за новата темичка   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 855
Весел празник на всички, които имат повод днес!

Уф , и при нас много студено днес , макар и някакво измъчено слънчице да се опитва да пробие тук в София. А Търново да продължава да е красиво както винаги , ама си поръчвам и да е топло за празниците на 3 март  Grinning!
 Цените за лято 2015 щели да излязат всеки момент, почти същите с много малко завишени.  Предполагам като предни години-1-2лв./на ден на човек.
А за Боровец освен да завиждам в добрия смисъл друго не мога. И жегата в хотела си е супер ,и снега , и природата....

# 49
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Хаха, Фло, нося на майтап, гърбина голяма.  Laughing Снощи обикалях фотьойлите и диванчетата.  На 2 етаж ми дойде твърдичко.  Във фоаето първото диванче към лоби кафето ми дойде добре.  Нищо, че малко изкорубено, нооо на фона на леглото ми, ми се стори като от памук. Оставям ви с благороднатс завист, аз чакам утре с нетърпение да си легна нс меко.

# 50
  • Мнения: 651
Хей момичета, голям купон сте завихрили Simple Smile Благодаря на всички за прекрасните пожелания, да ви се връщат стократно. Надявам се да ви е харесала тортичката!
Честит рожден ден и на бащата на Sesylle. Нека да ти е жив и здрав още дълги години!
Днес така се зарадвах на показалото се слънце и си викам , че ще има разходка за мен и малкия, а пък то какво стана - един леден, мразовит вятър. Носа не съм си показа навън.
Хубава вечер на всички и отново благодаря за пожеланията, картичките и музикалния поздрав!  Hug

# 51
  • Мнения: 651
Строй се , преброй се за вечерна проверка ! Май има закъснели  Crazy
Flo, Обеща да си навреме, а нещо май не те виждам Crazy Ще има май наказание! Утре сутрин кафето да е от теб, сервирано точно в 8:00 !
хаха май се побърках.
Ние нали сме с малко бебе, изпратихме гостите набързичко и хайде сега да пощъкам малко из нета.
Хубава вечер на всички  Hug

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ето ме и мен, промъквайки се на прибежки и припълзявания към последните редици на стоя hahaha

Мъжът - наряд, децата - спят отдавна, а на мен ми свършиха изтеглените филмчета и ще се отправям към леглото с книжката Simple Smile

# 53
  • Мнения: 22 430
Аз да си измрънкам че моя утре ще е до 23ч. за полети...и така щяло да бъде цяло лято. Ей...разсипаха се да летят.
Иначе на пилотите все тия долу им криви...ама като не могат да ги чуят...веднага настава шаш и паника. Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Да не те плаша, но полетите лятото са обикновено до 2 Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 8 374
СТЕФИ, ида, ида, ей ме на... tantrum Вечерната проверка може да започне Simple Smile.
Рапорт почни! Днес беше една малка лудница. Колкото записани, още толкова незаписани. Запретнах ръкави и геройски се сражавах. Имах един малък пациент-6 годишен. Седи той на стола и следи всяко мое действие. Аз бъркам нещо на една стъклена плочка, а той много сериозно заяви: като те гледам, ти нищо не работиш, а само си играеш...Сладурче! На една пациентка попълвам амбулаторен лист за пред Касата и казвам: Кариес на 36-ти зъб, че като подскочи онази ми ти жена, че като се облещи. Как, аз имам 36 зъба ли искате да кажете? Хората нали имат по 32? Докато й обясня, че това е номериране на зъбите и се касае за 6-ти зъб долу в ляво, че тези в дясно долу са от 41 до 48, зор видях. Да, не е лесно с хора да се разправяш.
ФЕЙЩИЦЕ, добре, че си с чувство за хумор миличка, че честно да си призная, малко се притесних, като те пратих да спиш на диванчето в коридора, а също така и да тичаш из горите телилейски Simple Smile. Колкото и да е хубаво насам, натам, от собственото креватче по-удобно няма. Прибирай си се у дома Hug
КАТИВИТА  wavey
АIR, вече бях решила да те издирвам с куче търсач. А то какво било. Снегът те е затрупал в Старопрестолния град cold
I.O.G.I. теб те виждам за пръв път smile3525
Рапорт даден!
Момичета, отивам да нагледам готините баби. Тези дни ме обвиниха, че им изневерявам с вас hahaha Joy
На всички лека нощ  sleepuu
ПП МЪНИЧЕ, радвам се, че дотича навреме за проверката Simple Smile
СЕСИЛ, как мина рожденият ден? Аз сега от кои да съм newsm78 Баща ми беше пилот, а ММ-свързочник във ВВС...
Хайде пак да се пробвам да публикувам Simple Smile

# 56
  • Мнения: 911
Добър вечер!
stef87 ЧЕСТИТ  РОЖДЕН  ДЕН! Здраве, щастие, късмет ...
Sesylle Честит рожденик, да е жив и здрав ...
Болните - скоро да оздравяват, а здравите - да не се разболяват.
 Sad Няма сняг в тая Казанлъшка котловина ...

След вечерната проверка на Flo 51, хайде всички в  luvbed ...

# 57
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Вечерната проверка минала без мен Grinning но пък за сутрешния разбор се явявам първа.  От, 5,30съм на фотьойлчето във фоаето със студено 3в1. Поспах малко тази нощ, довечера у дома повече. Студеничко е тук, небето едно изцъклено, но пък красотааа. Момичета, къе летят сега до 23 часа? Дневнонощните не почваха ли по-късно?  Иначе лятото летят до 1-2 през нощта наистина.  Оставям ви в очакване на сутришното кафе на Фло Simple Smile и да ви е хубав и спорен деня!   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 8 374
Добро утро, ранобудна ФЕЙЩИЦЕ Hug Ей, не се шегуваш, като казваш, че прекарваш нощите си на диванчето в коридора. Хайде, огън не остана. Довечера у дома welcome СТЕФ беше изкомандвала кафето да е сервирано в 8.00. Заради намъчената Фейщица разрешете да сервирам кафето 2 в 1 сега.



Милички, и на тези от вас, дето работите навън, и на тези от вас дето си стоите у дома, но работата ви съвсем не е по-лесна, желая бодро настроение, сили и хубави мисли. Не забравяйте да се усмихвате и да казвате " Обичам те" newsm76

# 59
  • Мнения: 72
Flo 51, ти за пръв път ме виждаш,ама аз отдавна си чета,но пиша рядко Laughing Иначе и аз съм сериозно военно обременена с мъж,брат,снаха военни (само че от ВМС) и един бивш военен татко  #Crazy
Направо се чудя и аз дали да не застъпя в тия редици smile3548
Успешен ден на всички!!!

Общи условия

Активация на акаунт