Отговори
# 1 410
  • Мнения: 384
Е чак пък да се осакатяват?! Едва ли.
До колкото чета тук, в Надежда масово донорките са по ~35 г., а с падането на възрастовата граница.....кой знае....

Това не е вярно. Такива обобщения са неприлични. Била съм на 2 пункции с донорки. През последната година. И видях, че не е вярно.

Освен това вече се предлага и на двойки с проблем при мъжа и млади жени да дарят част от своите я, вече извадени след стимулация. И някои се съгласяват.

ПП: момичета, моля ви агитирайте мъжете си, тези без проблем със с, особено по-хубавките да дарят с. Това съвсем сериозно. В бг. Няма значение в коя клиника.

Има много двойки с проблем при мъжа, има и много жени без партньор.

Знам, че мъж е трудно да се навие. Но това е човещина.



По този въпрос съм си мислела и аз и съм казвала на ММ да дари, той е с перфектна спермограма и е сладур и много умен, перфектния донор Simple Smile Само не знам има ли изискване за възраст, ние сме на 40 и двамата...Освен това пуши, но пък е здрав иначе. Предполагам жените, които търсят С. предпочитат да е от непушач...

# 1 411
  • Мнения: 196
Ами аз два пъти бях така. И следващия беше за мен

# 1 412
  • София
  • Мнения: 2 970
Nia, няма проблем да е пушач. И 40г са екстра. Дано се съгласи. Flowers Rose

# 1 413
  • Мнения: 3 145
Аз нямам предпочитания за пушенето Simple Smile.Другите неща са ми по-важни/наследствени и др.болести/...Дано се съгласи Simple Smile

# 1 414
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Аз искам нещо да попитам? От къде идват тия слухове , че се чака 2..3 години в Надежда за ДЯ. Ако това е било преди 5..7..г. , то не е казано , че продължава и в сегашно време. Ще Ви оборя веднага , за да не се носят напразни мълви и слухове. Значи .... записах се за ДЯ м.май 2020г. Първо обаждане - м. септември 2020г.- оказа се че донорката няма годни Я. Второ обаждане - пак м.септември 2020г. - не достатъчно Я за да са поделени с нас и друга двойка. Трето обаждане  16.10 -  5 бр Я. От тях 3 замразени бластоциста .  Имам пълен профил на донорката с всичко, от което имам нужда в него. Имам ембриологичен доклад и епикриза.  Цялата сума на процедурата + ИМСИ + ЗОНА +МАКС  ми излезна 4800 лв. Тъй - като донорката ми е млада  се надявам да няма проблем с размразяването и имплантацията - живот и здраве този месец трябва да се случи трансфера, надявам се Simple Smile През останалото време никой не ме е тъпкал с естрофеми излишно. Започнах си този месец , а ембриончетата са замразени.От къде решавате да говорите - чули и не дочули. Хвалете си болниците , ама не плюйте по другите и то неподготвени. Желая успех на всички , защото тук не сме да се ядем , хапем, плюем и т.н. Тук сме да се подкрепяме и споделяме все пак:) Хубав ден момичета !

# 1 415
  • Мнения: 3 145
Казабланка -много стиснати палци и успех Simple Smile!Благодаря за споделеното,но ми изниква въпроса,а как става със синхронизирани цикли с донорката и ако не дай боже се случи така/липса или недостъчно Я./

# 1 416
  • Мнения: 196
Точно същото исках и аз да напиша.
П.п. преди повече от месец някоя дама е останала без годни яйцеклетки, а истината е че едното момиче в деня на пункцията стана катастрофа и бе много зле. Даже престоя в Пирогов и беше ужасно дълъг. От къде знам. Сестра ми работи в Пирогов и всеки преди обед момичетата от донорската ходели при нея и и помагаха. Точно в деня на пункцията и...даваха и по новини. Така, че не прибързвайте

# 1 417
  • Мнения: 921
Аз искам нещо да попитам? От къде идват тия слухове , че се чака 2..3 години в Надежда за ДЯ. Ако това е било преди 5..7..г. , то не е казано , че продължава и в сегашно време. Ще Ви оборя веднага , за да не се носят напразни мълви и слухове. Значи .... записах се за ДЯ м.май 2020г. Първо обаждане - м. септември 2020г.- оказа се че донорката няма годни Я. Второ обаждане - пак м.септември 2020г. - не достатъчно Я за да са поделени с нас и друга двойка. Трето обаждане  16.10 -  5 бр Я. От тях 3 замразени бластоциста .  Имам пълен профил на донорката с всичко, от което имам нужда в него. Имам ембриологичен доклад и епикриза.  Цялата сума на процедурата + ИМСИ + ЗОНА +МАКС  ми излезна 4800 лв. Тъй - като донорката ми е млада  се надявам да няма проблем с размразяването и имплантацията - живот и здраве този месец трябва да се случи трансфера, надявам се Simple Smile През останалото време никой не ме е тъпкал с естрофеми излишно. Започнах си този месец , а ембриончетата са замразени.От къде решавате да говорите - чули и не дочули. Хвалете си болниците , ама не плюйте по другите и то неподготвени. Желая успех на всички , защото тук не сме да се ядем , хапем, плюем и т.н. Тук сме да се подкрепяме и споделяме все пак:) Хубав ден момичета !



Значи нямате нито един свеж трансфер?

# 1 418
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Точно същото исках и аз да напиша.
П.п. преди повече от месец някоя дама е останала без годни яйцеклетки, а истината е че едното момиче в деня на пункцията стана катастрофа и бе много зле. Даже престоя в Пирогов и беше ужасно дълъг.  Точно в деня на пункцията и...даваха и по новини. Така, че не прибързвайте
Дали не е била моята ?
Дано да е добре !

# 1 419
  • София
  • Мнения: 7 520
На мен лично Персенска ми каза че ще чакам 2-3г. За свеж донор. Последно бях при нея в края на 2018. Не съм се връщала, преориентирах се.

# 1 420
  • Мнения: 7 898
Много интетесно. При мен бяха замразени яйцеклетките. Размразиха ги, оплодиха ги и трансфер.

# 1 421
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
На мен лично Персенска ми каза че ще чакам 2-3г. За свеж донор. Последно бях при нея в края на 2018. Не съм се връщала, преориентирах се.
Аз съм чувала , че предпочитат ЗЕТ в Надежда Simple Smile

# 1 422
  • София
  • Мнения: 7 520
Да, свеж донор, оплождат и замразяват. После ЗЕТ. Аз си намерих алтернатива.

# 1 423
  • Мнения: 1 755
Аз подадох документи декември, април имах оплодени ембриони. 4 бласт. от 4Я. Нищо не сме синхронизирали излишно с донорката. Оплождат и замразяват. Лесна работа. Да се допълня, в Надежда.

Последна редакция: пн, 23 ное 2020, 22:42 от Mandaria

# 1 424
  • Мнения: 990
И моят трансфер ще бъде ЗЕТ. ММ вече е замразен, донорката е в стимулация и се надявам, ако всичко върви по план, до няколко дни да имаме Е. Въобще не е ставало дума за синхронизиране на цикли. А и аз не искам трансфер преди празниците. Живот и здраве, зависи от отпуската на клиниката и началото на моя МЦ през януари, ЗЕТ ще бъде януари или февруари. Но се научих да не правя планове, защото съдбата ми сервира доста неприятни изненади тази година.

Общи условия

Активация на акаунт