Отговори
# 2 520
  • Мнения: 831
Тая тема май се повдига периодично на половин година. Има успели,аз съм с дете на година от замразени и преди това с три бременности от ЗЕТ. Какво й е на статистиката? Неуспехите при ЗЕТ могат да се дължат на хиляда фактори, които статистиката не анализира в детайли.

# 2 521
  • София
  • Мнения: 13 477
Последното ни дете е от замразена яйцеклетка, а третата ни дъщеря е 2 пъти замразяван ембрион.

# 2 522
  • Мнения: 641
Тая тема май се повдига периодично на половин година. Има успели,аз съм с дете на година от замразени и преди това с три бременности от ЗЕТ. Какво й е на статистиката? Неуспехите при ЗЕТ могат да се дължат на хиляда фактори, които статистиката не анализира в детайли.
Повдигам темата, защото ми е първи опит с донорска и първи трансфер изобщо. Мисля, че статистиката говори не за ЗЕТ, а за замразени яйцеклетки vs. Свежи яйцеклетки. Радвам се да чуя, че има успели и това ми дава оптимизъм и за моя опит.

# 2 523
  • Мнения: 831
Така де,моите са замразени яйцеклетки, които после станаха на замразени ембриони. Не гледай статистиките, вярвай на лекаря си. Ако си попаднала на точния лекар, статистиките нямат никакво значение.
Иначе има много писано по въпроса назад в темата и в предишни теми, ако ти е интересно може да потърсиш. Успех и стискам палци!

# 2 524
  • Мнения: 262
Здравейте,

На 30/08 е пункцията на моята донорка от Овобанк на 28г

Аз съм почти на 46 г с дъщеря от инвитро през 2012г с мои яйцеклетки

След това имам 8 неуспешни опита и яйцеклетките вече не стават за нищо

Чак сега се сетиха във вече в друга клиника да ме изпратят на имунолог и имам АФА синдром

Ще си вливам Имуновеним преди трансфера

Дано стане Simple Smile

# 2 525
  • Мнения: 25
Здравейте за пръв път ще правя инвитро с донорска яйцеклетка и ме интересува как преминава процедурата , колко пъти се ходи ,какви изследвания се пускат .Инвитрото ще го правя в ню лайф

# 2 526
  • Мнения: 62
Здравейте, момичета някой може ли да ми каже колко е чакал за дя при Владимиров.

# 2 527
  • Мнения: 587
Здравейте, момичета някой може ли да ми каже колко е чакал за дя при Владимиров.

3 месеца, макар че преди това ми бяха казали, че се чака 8-9 месеца.

# 2 528
  • Мнения: 753
И на мен ми се обадиха на третия месец.

# 2 529
  • Мнения: 157
Аз 2020 чаках 14 месеца, а 2022 чаках 3 месеца

Здравейте, момичета някой може ли да ми каже колко е чакал за дя при Владимиров.

# 2 530
  • Мнения: 62
Благодаря на всички за отговорите. Дано и при мен бързо де получи Simple Smile

# 2 531
  • Мнения: 62
Постигнахте ли успешна бременност пли Владимиров и от кой опит. Аз като цяла реших да му се доверя и на този етап не проучвам други клиники за донорско инвитро.Иначе, преди да се реша на дя ходих и в други клиники, но нещо не попаднах на лекар, който да почувствам като "моя човек" Simple Smile на повечето не им се занимаваше с такива като мен.

# 2 532
  • Мнения: 587
Постигнахте ли успешна бременност пли Владимиров и от кой опит. Аз като цяла реших да му се доверя и на този етап не проучвам други клиники за донорско инвитро.Иначе, преди да се реша на дя ходих и в други клиники, но нещо не попаднах на лекар, който да почувствам като "моя човек" Simple Smile на повечето не им се занимаваше с такива като мен.
Имам 3 успешни забременявания при него и 1 опит без имплантация. Две от успешните завършиха с мисед аборт в ранна седмица, за което той, разбира се, няма вина Simple Smile

# 2 533
  • Мнения: 757
А какви са цените за ДЯ при Владимиров?

# 2 534
  • Мнения: 587
А какви са цените за ДЯ при Владимиров?

Към 6500 лв. ми бе пакетът, който платих само за донорката, без моите изследвания, манипулации и т.н. Платих и не задавах въпроси, а и в документа, който получих, нямаше разбивка кое за какво е - плащаш и стискаш палци..

Общи условия

Активация на акаунт