Отговори
# 2 895
  • Мнения: 828
Здравейте, момичета, случвало ли ви се е да забравите лекарство. Снощи от всичко за пиене, биене на инжекции и прочие, забравих циклогеста.... Сега го сложих рано сутринта, но предполагам, че не трябва да слагам  още едно в нормалния час по принцип. И друго - кога поставяте кръворазреждащите и дали ако го слагам вечер към 9, е възможно от това да ставам толкова често до тоалетна нощем.
По принцип в листовката си пише като се пропусне лекарство какво се прави. Мисля че не е трябвало да се вземат 1+1 пропуснато,но предвид,че това е прогестерон еднократно двойна доза не би трябвало да е проблем. От кръворазреждащите няма начин да се ходи по-често до тоалетна,те май нямат диуретичен ефект,но пак трябва да се види листовката. Аз моите ги слагах вечер. Мисля,че ставането често до тоалетна по-скоро е на хормонална основа.

# 2 896
  • Мнения: 13
Здравейте,

Най-после яйцеклетките пристигнаха

Ураааа!

Нямам търпение вече

# 2 897
  • Мнения: 413
Успеееехххххх❤🍀🍀🍀

# 2 898
  • Мнения: 61
Успех !!!
quote author=Zornitsa Stoykova 696928 link=topic=827920.msg45711043#msg45711043 date=1670693253]
Здравейте,

Най-после яйцеклетките пристигнаха

Ураааа!

Нямам търпение вече
[/quote]

# 2 899
  • Мнения: 157
Аз съм с 5 опита с ДЯ при д-р Владимиров. Не винаги става от първия опит. Даже бих казала, че е рядко. Само да кажа, че при мен единственият проблем е ИЯР и миоматозна матка, с направена миомектомия края на 2019 г. Всички останали изследвания са в норма през всичките 5 трансфера.
Така че, неуспешен първи опит не трябва да отчайва никой.
Успех на всички

Самият доктор Владимиров ми обясви че като е с пресен материал а не замразен става.
Честито Simple Smile
Аз също съм при Владимиров, след три опита на ЕЦ преминахме на ДЯ,  от първи опит с българска донорка сега съм 9 гс и  имаме още едно замразено ембрионче. Мисля, че докторът знае какво прави, но винаги има и доза късмет.
Някоя от вас да пробвам с ДЯ при др Явор Владимиров?

# 2 900
  • Мнения: 1 552
Успех, момичета!!! 🍀❤️

Tea-Krista, да разбираме, че сега нямаш проблеми с миоми?

# 2 901
  • Мнения: 263
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒

# 2 902
  • Мнения: 753
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒
какви са реф.граници на прогестерона в лабораторията ти?

# 2 903
  • Мнения: 828
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒
Честитоооо! Прекрасна новина! Ако пиеш прогестерон не би трябвало да има проблем. Вероятно е ок, просто мерните единици в лабораторията са различни. Наслаждавай се на времето и по-спокойно,че ще изтървеш ценни моменти Simple Smile успех и здраво бебе/та след 8 месеца

# 2 904
  • Мнения: 263
Пише само 17,60ng/ml, но отстрани в референтните граници не са по триместър при бременност, а пише при фол. фаза, лут. фаза и т.н.
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒
какви са реф.граници на прогестерона в лабораторията ти?

# 2 905
  • Мнения: 613
Ася, тихичко честито!
Свържете се с доктора си, за да прецени, дали да включите още прогестерон.

Пише само 17,60ng/ml, но отстрани в референтните граници не са по триместър при бременност, а пише при фол. фаза, лут. фаза и т.н.
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒
какви са реф.граници на прогестерона в лабораторията ти?

# 2 906
  • Мнения: 746
Пише само 17,60ng/ml, но отстрани в референтните граници не са по триместър при бременност, а пише при фол. фаза, лут. фаза и т.н.
Привет отново! Моля за съдействие ако имате сходна ситуация - чхг на 14ти ден е 1350, на 16ти ден е 2900, но пуснах и прогестерон, който е 17,60 и ми се вижда много нисък... Направо се притесних, а има доста време до прегледа при док. 😒
какви са реф.граници на прогестерона в лабораторията ти?
Честито чудесно ЧХГ! За прогестерона не се притеснявайте, аз бях с такъв, резултат от инжекции всеки ден. Не ми го увеличиха в нито един момент. Заради нисък прогестерон и история с него от преди година мрънках на всичките ми лекари и извън, и в Бг. Обаче тъй като нямаше никакви видими проблеми, ми го оставиха така, а съм с близнаци....В крайна сметка и с такъв прогестерон минах първа база, спрях го без проблеми и това не доведе до нищо опасно, въпреки всички рискове в главата ми. Предполагам имате инжекционен прогестерон, той се усвоява чудесно. Успех!

# 2 907
  • Мнения: 263
Благодаря на всички! Много сте мили!
Да, имам всеки ден Пролутекс от 25мг., както и циклогест.
Дано всички имаме пухкав и щастлив финал! 🍀🙏

# 2 908
  • Мнения: 753
Каква е референтната стойност на Лутеална фаза-ЛФ?

# 2 909
  • Мнения: 263
От 5,16 до 18,56

Каква е референтната стойност на Лутеална фаза-ЛФ?

Общи условия

Активация на акаунт