Отговори
# 60
  • Мнения: 923
И аз съм носят ме мамо , влачат ме. Десет стълби като кача до горния етаж и се задъхвам. Искам само да лежа, но с дребния няма как. Сега го сложих да спи и искам да изчистя и да сготвя, но не мога да отлепя от дивана. Второто тримесечие ще ни дойдат силиците. Simple Smile Третото ще ни дотежат коремите и пак ще има да пуфкаме като локомотивчета. Отделно, че тогава много мами ги гони безсъние към края. Предният път редовно в групичката във Фейсбук в 3 часа през нощта имаше по няколко кукувици и ръсихме простотии. Simple Smile

# 61
  • Мнения: 41
Здравейте момичета Simple Smile, новата ни темичка е прекрасна. Рокси благодарим ти  Hug
И бързам да ви се похваля и аз. Вчера бях на първия ми преглед за потвърждаване на бременноста. Лекарката ми потвърди дата на термина, остава си същата както си я бях изчлислила аз с калкулатор от нета, а имено 12.10 Simple Smile. Каза ми че съм в 6-та седмица и два дни. Видя се добре оформено сакче, с ембрионче в него и едно малко пулсиращо като пружинка сърчице Simple Smile. Каза че ембриончето на този етап е захванато много добре и ми каза, че няма опасност за прокървяване. Вика ме на следващ прегледн на 05.03.
Разбира се приветсватм с добре дошли новите мами Simple Smile Хубаво е че ставаме все повече и повече Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 562
Привет и аз да се похваля, вече се вижда плодно сакче в 5 г.с. За сърчице след 2 дълллллллги седмици. smile3521

# 63
  • Мнения: 2 159
jeuneli и аз съм от кърмещите, макар че маймуната е на 2 годинки. Мислиш ли да спираш кърменето, много се чудя. Нали по принцип може да причини контракции Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 102
Здравейте,мили майчета и вие бъдещи мами като мен аз съм на 35 първа бременност,от Варна преподавател в МУ.Вълнувам се,че октомври ставам мама,а нашият тати във вълните плува и щастието при него лудува.Надявям се да бъдем,дружки и мамите с опит,да го споделят ,а ние ще сме добрички за да гушкаме през есента радостта голяма и да носи най-прекрасното име мама
и така днес ми каза ,че съм бременна в 6 седмица и се вълнувам много.В понеделник съм отново на преглед .надявам се ,че мога да бъда част от това виртуално семейство  и да станем добри приятели   bouquet

# 65
  • Мнения: 190
Честито на виделите сърчица и добре дошли на Пчеличка и другите нови мами!
Зози, мисля, че не е проблем кърменето, но като станат две как ще бъде? А и се изтощава организмът, твоят и на малкото бебче. Аз така съм чела. Но всеки сам си преценява, както си го чувстваш ти! Peace

# 66
  • Мнения: 804
Добре дошли нa новите мaми, лекa бременност до термин ви желaя!
Честито нa всички видяли ембриончетa и чули сърчицa. Все тaкивa хубaви новини дa имaме тук Simple Smile
Aз си зaписaх чaс зa зaписвaне нa ЖК в петък. Нямaм търпение вече Simple Smile
Aмa много Поли-тa стaнaхме Simple Smile))

# 67
  • София
  • Мнения: 945
Момичета, аз много съм се подула нещо. Направо си изглеждам бременна, а доколкото знам, още е много рано да личи. Но и дрехите ми стягат вече...вярно, че аз покрай Хашимотото качих кила последната година, но тук говоря за видима разлика за две седмици  Shocked
При някой друг да го има това и да знае на какво се дължи?

# 68
  • Мнения: 2 727
Нали  Simple Smile, и аз не очаквах толкова Полита да срещна тук  Hug
shmoksi, в коя г.с ще бъдеш в петък когато ще се записваш на ЖК?

Добре дошли на новите мами бременелки  Hug

goldilocks, аз съм отслабнала, но иначе най-малкото притискане на дънките, защото ходя главно с такива сега, ми причинява неприятно чувство на корема. Направо да започвам да се оглеждам за обновяване на гардероба, в долната част. То сега ми е зора, после като се стопли лесна работа  Whistling

# 69
  • Мнения: 599
Еййй мина деня а днес не съм се разписала  Laughing
Да, и аз съм с подут корем goldilocks, чудя се вече как да си го прикривам, че ако ме забележат на работа и ме питат в кой месец съм, ще ме е срам да кажа втори  Rolling Eyes
shmoksi ние с теб май сме с долу-горе близък термин, ама не е ли рано за записване за ЖК  newsm78 Аз утре мисля да звъня на моя доктор да го питам кога да отивам пак. Никакви изследвания, нищо не съм пускала. Само фолиева си пия на Неофолик х 1 на ден и туй то.
Айде, свърши работния ден и се ориентирам вече към градината да си взема кандидат баткото  Flutter

# 70
  • Мнения: 102
Майчета,ами аз ходих да установя бременост,и защото си имам проблем с щитовидната.Че тестта и двете чертички-не бяха достаъчни за голямото УРА ЩЕ ИМАМЕ БЕБЕ СЕГА.И разбрах,че съм в 6 седмица.На изследвания съм в понеделник пълни .ай колко хубаво щом си имаме и батковци в детската,сигурно слушкат много.Повече от мойте в университета.За сега ме дразнят само аромати на парфюми и цигари друго нищо.Но пък ям лимони като невидала.И ние за сега си мълчим не сме казвали на никой,и ще пазим тайна до 12 седмица.дано не се надуя до тогава и аз ,че свеки ще ме прегледа на бързо Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 923
И аз май тази бременност рано-рано ще търся специални панталони. Стартирах с повече килца от предната, а и с предната първо свалих пет килца в първите месеци и до 5-ти месец ни корем, ни нищо. Обаче този път е друго положението а не искам да ме разобличат все още.  Е една позната ме разкри още в пета седмица. Каза директно "Ти бременна, личи ти по лицето!" Не отрекох, не мога да кажа,че не съм. Тъкмо се сдърпах с ММ, че постояно носи вън малкия на ръце и сега реве и на мен а не мога да мъкна . Казах му да не го носи повече, защото го е научил лошо и после пищи и на мен и той ми отговори типично по мъжки:" Не ми говори така!"  #2gunfire

# 72
  • София
  • Мнения: 945
denise78 , твоята позната като баба ми, тя по очите ме била познала Simple Smile

Добре дошли и от мен на новите момичета   bouquet

# 73
  • Мнения: 804
Хaхaхa, и свекървa ви ме познa по очите - били ми влaжни кaто нa крaвa Simple Smile)) но те знaехa, че прaвим ин витро и чaкaхa тестa с нетърпение Wink
Зa ЖК много доктори зaписвaт след 12тa седмицa. Някой още в 9-10тa, зaвиси от лекaря. Aз кaто звъннaх нa моя кaзa дa отидa към 12тa седмицa, но кaто рaзбрa, че сa близнaци бързо ми дaде чaс зa петък. Сегa зaпочнaх деветa седмицa. Води се по-рисковa бременност, a и ще ми трябвa болничен, че трябвa дa се връщaм документaлно нa рaботa, че мaлкия ми тръгнa нa яслa.

# 74
  • Мнения: 104
Нали и аз писах за подуването. Аз също съм много подута, сутрин като стана горе долу малко коремче, но мине ли нещо през устата ми елате вижте какво става. Предния път бях с такъв корем в 4 месец, а сега какво стана......чувствам се адски дебела хаххаххах.
Относно казването ние много искахме второ бебе и няколко месеца нищо......и сега като взе, че стана казахме само на малката и познайте...........тя разказа на всички така че нашата тайна не беше дълго пазена.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт