Отговори
# 660
  • Мнения: 1 898
Шикерче И аз съм така не се притеснявай  Mr. Green Само , че аз през нощта доста често ставам до WC и имам чувството , че заради това се успивам  Laughing
goldilocks Горе главата  Hug Ще видиш , че всичко ще се оправи. А ти какво пиеш за зацапването? Сори ако си казала , но аз малко не смогвам да ви следя  Hug
Рокси И аз старая да следя промените Simple Smile Все пак преди да пусна темата ще сверя нещата с тези от първа страница  Hug
Джейн Добре дошла и от мен  Hug И аз съм с ужасно главоболие от 3-4 дни ! Вчера вече не издържах и изпих един Парацетамол.

# 661
  • Мнения: 102
Мамчета ами честита ми 8 седмица на мен
на новите мами добре дошли
записах си час за ФМ и БХС за 19 март,а на 12 мие първата консултация.
но прочетох тук ,че при близнаци пък БХС е бил ненужен и се замислям    newsm78 ,но ще го направя ,че мие притиснено  Whistling
 Иначе си прегръщам  чинията на WC  Sick  и ми помага само вода и лимонче.-благодаря на мама дала съвет  Hug от вчера хапвам само сирене и картофено пюре
момичата как се справяте с пастата за зъби   #Cussing out ,ми кажете това чие също голям проблем
иначе ММ каза ,че имам малко сладко коремче и си говори с него много мие хубаво като виждам радостта
на вас хубав ден   bouquet

# 662
  • Мнения: 43
Jane_pld ,здравей и добре дошла  Hug
Аз ходя при д-р Тотев в Хипоталамус ,първата бременност ми я следи той ,сега също при него ще се следя,ами доволна съм ,държи на всички изследвания ,адекватни решения взима ,така че .....имам и доста приятелки ,които са си водили ЖК при него ,доволни са .
Денят е прекрасен,поразходихме се с щерката ,нооо тази умора ме смазва и гаденето също....нямам търпение да влезна в 4ти м.,дано поолекнат нещата !
На всички нови мами добре дошли .....успех и позитивни мисли !
Хубав ден ,мамчета! Hug

# 663
  • Мнения: 2
Niana, и аз снощи изгълтах един Парацетамол и ми светна.
ichkata83, и на мен д-р Даскалов ми препоръча Тотев за ЖК, значи живот и здраве в сряда звънкам за час.
Твоята щерка колко е голяма? А за 4-тия месец, май всички сме нетърпеливи да влезем в него  Wink

# 664
  • Мнения: 515
Ох, блазе на мамчетата, които могат да спят до късно. Аз тия дни се събуждам в 6:30-7  Shocked при положение, че си лягам след 12 вечер. Изобщо не мога да спя до късно  Tired

# 665
  • Мнения: 2 726
Даймъндче, ние с теб май сме кукувичките в темата  Joy

# 666
  • Мнения: 76
Благодаря за добавянето на първа страничка   Hug

# 667
  • София
  • Мнения: 945
Niana, дуфастон пия и но шпа.
Момичета, аз да уточня за ранния скрининг - 11-13 седмица, нали? Аз съм на преглед при д-р Тимева в Щерев на 9.03, но се притеснявам, че тогава няма да са истанали часове за седмицата 23-29.03...

# 668
  • Italia
  • Мнения: 705
Niana, дуфастон пия и но шпа.
Момичета, аз да уточня за ранния скрининг - 11-13 седмица, нали? Аз съм на преглед при д-р Тимева в Щерев на 9.03, но се притеснявам, че тогава няма да са истанали часове за седмицата 23-29.03...

Аз онзи ден си запазих час за БХС за 30.03 при доктор Искилиева. Нямаше проблем с часовете.
Момичета вие записахте ли се за ЖК. Аз съм в 8 седмица,онзи ден бях на преглед,докторката не ми каза да се запиша. Всъщност в коя седмица от бременноста трябва са се запиша  newsm78

# 669
  • Мнения: 804
Aз се зaписaх нa ЖК в деветa седмицa, но повечето лекaри зaписвaт след 12тa седмицa.
Aз в петък зaписaх чaс зa др. Искилиевa, но сегa нямa яроблем с чaсовете, зaщото сегa й излезе грaфикa. Предполaгaм след седмицa -две ще е по-трудно.

# 670
  • Мнения: 12
Jane_pld аз посещавам д-р Тотева по здравна каса. Явно има съвпадение в имената, но моята е жена. И с първото си дете бях при нея. Изключителен специалист е за мен, нямах проблеми и сега пак съм на консултация при нея. А иначе без направление ще си ходя при д-р Амалиев - старши / човекът, който ме върна от онзи свят първия път/ и на когото имам безрезервно доверие. И макар и рано знам, че при него ще раждам.

# 671
  • Мнения: 3 199
Абе я да попитам аз, че не съм много наясно. Като разбрах, че съм бременна отидох при моя личен лекар и той ми даде направление "за диспансеризация" при гинеколог и ми каза, че не е необходимо вече да ходя при него за направление, а гинеколога който си избера, той ще ме наблюдава през бременността.
Това значи ли, че съм записана за ЖК?

# 672
  • Мнения: 12
Да. И моят такова направление ми даде и ме предупреди да внимавам, че където отида там ме записват - в смисъл ме информира за да си преценя.

# 673
  • Мнения: 3 199
Значи, на това се казва женска консултация?

# 674
  • Italia
  • Мнения: 705
Aз се зaписaх нa ЖК в деветa седмицa, но повечето лекaри зaписвaт след 12тa седмицa.
Aз в петък зaписaх чaс зa др. Искилиевa, но сегa нямa яроблем с чaсовете, зaщото сегa й излезе грaфикa. Предполaгaм след седмицa -две ще е по-трудно.
Благодаря ти. А ти в "Щерев" ли се записа на ЖК?

Общи условия

Активация на акаунт