Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 178
Момичета в един детски магазин и на моменти дигам тежест до към 10 килограма. Почнах да се притеснявам,днес се събудих с леки болки от дясно,но бързо отшумяха. Има ли друга бъдеща мама която цял ден е на крак и дига на моменти тежести?

# 271
  • Мнения: 2 749
Радинка, ако имаш възможност спри да вдигаж тежко, една мама в предната ни тема, се беше оплакала, че е вдигала тежко и беше станало най-лошото.  Tired

# 272
  • Варна
  • Мнения: 178
Лекаря докато оглеждаше сакчето каза,че матката ми е назад,но ще я погледне при следващ преглед.Не намирам информация по този въпрос.

# 273
  • Мнения: 102
Мамите Ура свеки си тръгна . Grinning  ами тръгнала да ме завива нощес и ММ я срещна кофти,тя сутринта на цупена рече вие си мислите ,че лесно се гледат деца.То да си майка е отговорно.Нее като  newsm78
днес се разходихме на пазарувахме и сега ще гледаме филмче с мило.
ами аз съм с къса шийка квото и да значи това ,секса засега мие забранен до второ нареждане,а вдигането на тежко ми го забрани ММ
как сте майчета днес ,нали всичките сте добре
хубав ден от мен
  bouquet
а видях си резултатите мамите кръвнтата ми група е с rh отрицателно и доки ми каза ,че ще има малко повче грижи с мен  newsm78 та питам какво ще рече това,запозната лие някоя мама

# 274
  • София
  • Мнения: 562
Лекаря докато оглеждаше сакчето каза,че матката ми е назад,но ще я погледне при следващ преглед.Не намирам информация по този въпрос.

Не се притеснявай за обърнатата матка то е нормално анатомично положение. Не пречи по никакъв начин на бременността. И аз съм с обърната матка.

# 275
  • София
  • Мнения: 562
Мамите Ура свеки си тръгна . Grinning  ами тръгнала да ме завива нощес и ММ я срещна кофти,тя сутринта на цупена рече вие си мислите ,че лесно се гледат деца.То да си майка е отговорно.Нее като  newsm78
днес се разходихме на пазарувахме и сега ще гледаме филмче с мило.
ами аз съм с къса шийка квото и да значи това ,секса засега мие забранен до второ нареждане,а вдигането на тежко ми го забрани ММ
как сте майчета днес ,нали всичките сте добре
хубав ден от мен
  bouquet
а видях си резултатите мамите кръвнтата ми група е с rh отрицателно и доки ми каза ,че ще има малко повче грижи с мен  newsm78 та питам какво ще рече това,запозната лие някоя мама

Ей браво най - накрая се отърва Party

# 276
  • София
  • Мнения: 562
Ей много съм разсеяна исках да ви питам нормално ли е да ме боли коремът като все едно да ми идва предполагам всички знаете усещането? newsm78

# 277
  • Мнения: 22
Radinka89 аз вдигам един 15 килограмов малчуган всеки ден по няколко пъти - по стълбите 3 етажа (нямаме асансьор), мием дупе на мивката - 2, 3 пъти на ден, мием ръчички, мием зъбки, вдигам го ако падне и се удари, абе всичко като преди, само като спим му обръщам гръбче да не ме удари. ММ работи извън страната - пазарувам и нося всичко сама.
 ivkapivka1 и мен ме наболява всеки ден като преди Ц, но и при първата беше така почти 4 месеца и мисля, че е нормално, затова не пия Но Шпа.
При момичетата с резус "-" - бие се антидегамаглобулин след раждането, поема се от касата, не влияе на износването, има голяма вероятност и бебето ви да е с резус "-" и да сте в баланс.

# 278
  • Мнения: 923
За вдигането на тежести, моят син е 13 килограма. Вдигам го по няколко пъти на ден. И вчера питах дали е проблем и ми казаха,че не е. Гледай, ако се налага да вдигаш нещо да клекнеш и като ставаш тежестта да поемат коленете а не кръста. Клякаш, изправяш кръста и така вдигаш. То това е добре и за небременни. Но, ако те притеснява и може да не вдигаш не вдигай.
Пчеличка, аз съм с RH-. Eто една статия за повече информация.
http://www.mamatatkoiaz.bg/article/172/%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC% … D0%B8%D0%BA%D1%82
Тук в 27-ма седмица се прави изследване дали майката прави антитела и каква е кръвната група на детето. Ако и то е с отицателен RH нес е прави нищо, така беше с предната ми бременност. Ако е с положителен RH В 30-та седмица се бие в крака инжекция с  AntiD. След раждането в първите 24 часа отново се бие AntiD на майката.  Обаче прочети си българската статия, защото виждам друг подход в България , да не се бъркаш.

Последна редакция: сб, 21 фев 2015, 15:06 от denise78

# 279
  • Мнения: 104
зДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН. НЕ СЪМ ВИ ЧЕЛА ДНЕС, ПОНЕЙЕ ЦЯЛ ДЕН СМЕ НАВЪН С МАЛКАТА. ПЧЕЛИЧКА РАДВАМ СЕ ЗА СВЕКИ. АЗ С ПЪРВАТА БРЕМЕННОСТ БЯХ СЪС СКЪСЕНА ШИЙКА, ДАНО СЕГА ВСИЧКО Е НАРЕД. МНОГО ПОЧИВКА И ХАПЧЕТА И ВСИЧКО ЩЕ МИНЕ ГЛАДКО.
ПОЛИНЧЕ, РАЗКАЖИ ПОСЛЕ ЗА РЕАКЦИЯТА НА СЕСТРА ТИ НАЛИ САМО НА НЕЯ ЩЯХТЕ ДА КАЖЕТЕ ЗА БЕБЧО. АЗ ВИ ОСТАВЯМ ЗА СЕГА

# 280
  • Мнения: 103
Здравейте!
Включвам се при вас с голямо желание.
Бременна съм с трето дете, с термин 25.10.2015 г.
 Пожелавам лека бременност на всички Ви и здрави дечица на финала!

# 281
  • Мнения: 40
здравейте мами аз днес влизам в 7г.с  тази седмица съм на преглед да чуя сърчице,имам леки ниско долу не са ми предписвали но шпа Simple Smile днес е страхотен ден за нас бъдещите майки за разходка :П

# 282
# 283
  • София
  • Мнения: 927
Днес времето наистина е чудесно Hug. Аз пък бях 3 часа в един салон - почистване на лице и гел лак. Малко от миризмата на лака ми ставаше лошо. И в тази връзка да Ви питам кои от процедурите са вредни за нас сега? Сещам се само за солариума... Нека сподели, която се сеща за нещо друго. newsm78

# 284
  • Мнения: 923
Коментари ли чезнат или се бъркам?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт