Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 655
Бихте ли проектирали своя несбъдната младежка мечта в лицето на някой друг? Предполага се, че вече сте на възраст, в която това е късно за вас. Готови сте да бъдете бекграунда и да я изживеете от началото до края за друг, който може да я материализира?

Определено - НЕ! Всеки има свой път в живота, не бих прехвърлила отговорността да сбъдна мечтите си на друг...

# 31
  • Мнения: 6 365
Разбира се: бих спонсорирала младежи, които могат да направят това, което не успях.

# 32
  • Мнения: 1 384
Бих летяла в космоса, това изисква голям ресурс. Самата ми подготовка би струвала много.

# 33
  • Мнения: 2 381
Ако може да се постигне с пари за мен не е мечта. Мечта е нещо идеализирано, което на практика не може да стане.
Например - никога да не боледуваме и да не ни се случват нещастия...

Това са фантазии. Мечтите се сбъдват, когато се борим за тях.

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 22:23 от Niki1

# 34
  • Мнения: 3 031
Бих направила резерват за диви животни или нещо подобно. Със сигурност нещо свързано с животните, с тях се разбирам по-добре отколкото с хората.

# 35
  • Мнения: X
Приюти за кучета ще направя ако имам пари.

# 36
  • Мнения: 4 418
Бих летяла в космоса, това изисква голям ресурс. Самата ми подготовка би струвала много.

Ай, събрахме се. Просто тая Земя в един момент писва.  Laughing

# 37
  • Мнения: 3 784
Бихте ли проектирали своя несбъдната младежка мечта в лицето на някой друг? Предполага се, че вече сте на възраст, в която това е късно за вас. Готови сте да бъдете бекграунда и да я изживеете от началото до края за друг, който може да я материализира?

Лориин, няма възраст, на която да не искам аз да сбъдна мечтите си, стига да разполагам с ресурса за тях. Laughing Какво би било късно? Може би, ако на 80 мечтата ми е да скоча с бънджи, само че и на 18 не ми е било мечта.  Laughing

Помагам, защото искам да помогна, а не защото така ще изживея нещо чрез друг.

При неограничени финансови средства, бих живяла по същия начин, по който и сега, но в по-голям мащаб и с улеснения за някои неща, затруднения за други.

# 38
  • Мнения: 2 265
Бихте ли се изкефели да дарявате пари на някой млад талант?

Да, това дори ми е кауза Simple Smile .

# 39
  • Мнения: 14 638
Банално,но след като си имам всичко,което искам и близките ми са задоволение материално,ще давам пари за лечение на деца.Всякакви недостъпни за мн.деца лечения,изследвания и т.н.

# 40
  • Мнения: 5 215
Бих направила перфектен нов свят.

# 41
  • Мнения: 1 794
 Hug

Ще разкарам всички политици,партии,депутати,батки,полицаи,митничари и всички екзотични сънародници,които са от години на социални.Ше спонсорирам нови горски насаждения,селското стопанство,медицински изследвания,туризъм(Слънчев бряг и подобни няма да ги има).Образование,творчество,строителство на прекрасни еднофамилни домове,пътиша,спорт,удобства......Ше затворя границите на България за прииждащи,който иска да си ходи няма проблем.Всички производства,които не замърсяват,а осигуряват нуждите ни и дават работа на хората. GrinningЩе го доизгладя и развия с времето....

# 42
  • Мнения: 2 381
.....Ше затворя границите на България за прииждащи,който иска да си ходи няма проблем....
Добре, че нямаш пари  Laughing

# 43
  • Мнения: 1 794
 Hug

.....Ше затворя границите на България за прииждащи,който иска да си ходи няма проблем....
Добре, че нямаш пари  Laughing

Те не го знаят newsm48


След като се отървем от паразити и си стъпим на краката просто ще премахна парите...

# 44
  • Мнения: 11 921
Моята най-голяма мечта няма как да се осъществи с пари.
От дете мечтая да доживея среща с извънземни.Де що има художествена/ и не само! /литература съм изчела, но времето лети, а не се осъществява мечтата ми. Crossing Arms

И все пак, ако имах пари щях да спонсорирам опити и изследвания в тази насока. Peace

Общи условия

Активация на акаунт