Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLVI

  • 89 422
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Те доста се бъзикат във филма с възрастта му. Mr. Green Дето се вика и още може - 7, 8... колкото дойде. Абе докле е младост. Mr. Green

# 706
  • Мнения: 510
Докато сме на вълна... едно забавно спамче с дяда ви Арни в цялата му... прелест  Flutter (с благотворителна цел е)
(ся малко ще ме понапсувате, че ще ви разтегля екраните, който чете през телефона с тоя клип, прощавайте, но пък тъкмо ще пишете по-активно, за да прелистим по-бързо на следваща страница  Laughing )

# 707
# 708
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365

 Joy Joy Joy Joy Joy


Аз гледах нещо, което вече е коментирано - http://www.imdb.com/title/tt1617661/ - Jupiter Ascending
Признавам си, че почти нищо не разбрах. По едно време се позамислих и установих, че няма какво да се разбира и мисли Mr. Green А, само да се гледа Чайника, който е мнооого готин тук Heart Eyes Мъжа ми спа от първата до последната минута Mr. Green Иначе, освен тези особености, които изброих ми направиха впечатление ефектите /разбира се - на ниво Peace/. Това е сякаш newsm78


За следващият филм, който изгледах ще пиша в друг пост, че този вече ми е много смешен Laughing Laughing Laughing и не ми е подходящ за другото мнение  Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 3 096
При това положение да очакваме ли нов сезон на "Спешно отделение"?  Praynig

# 710
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
При това положение да очакваме ли нов сезон на "Спешно отделение"?  Praynig

Ааа, не, мОла ти сА Whistling Само това остава....

# 711
  • Мнения: 510
 Joy  Joy   Joy  Ахахаха
Пропуснали са и продължениеето на Лудия Макс  hahaha

# 712
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Еее, вие още малко ще искате и продължение на "Дързост и красота" Mr. Green hahaha hahaha hahaha
Не мога да кажа нищо сериозно повече Blush
За това спирам и спама Peace

# 713
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
А декември - Star Wars 7.  Mr. Green Не че имам нещо против тях конкретно, даже хич нямам против. А през летните и ранноесенните месеци за поддържане на огъня - "Мисията невъзможна" (загубих им бройката на частите вече) и пореден Бонд, Джеймс Бонд. Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 6 219
За разлика от останалите, Звездните войни са си планувани като сага. Все пак...

# 715
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Аз онзи ден разбрах, че последният Трансформърс бил 4ти филм .... ooooh!

# 716
  • Мнения: 2 545
Едва днес гледах Words and Pictures (2013) с Clive Owen и Juliette Binoche . Впечатлена съм и не намирам думи  Grinning
Сещам се за още един филм, който ме е впечатлил до такава степен - The Best Offer (2013).
Горещо препоръчвам! И двата филма са истинско духовно и интелектуално наслаждение.

# 717
  • София
  • Мнения: 6 219
Гледах The Longest Ride (2015)
http://www.imdb.com/title/tt2726560/?ref_=nv_sr_1
Пухкав розов балон, който е идеален за хладна събота у дома.

# 718
  • София
  • Мнения: 5 828
И The Hunger Games 4 - излиза ноември мисля...

# 719
  • София
  • Мнения: 1 654
По препоръка от темата - The Secret in Their Eyes (2009) - хубава аржентинска криминална драма, снимана и изиграна качествено, много ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт