Написах любовната ни книга

  • 5 796
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Кажи сега,пръцка ли под юрганя ергеня и миришат ли му краката?Другите работи вече сме ги гледали.Друго си е да разкове кенефа след боб със зеле,по туй се познава,че си взела молодец,не някой случайник Mr. Green

# 16
  • Мнения: 7 171
Ох, аз не мога да си спомня нищо, по което да я намеря, само се възхищавах на уменията на авторката да градира съспенс и да измисля. Имаше някакво увиване с фолио, размахваха се копия и маски от любов, но ни-щич-ко, което да ме подсети за заглавието или автора.
Имаше нещо за братовчеди. Гугъл?

Написах секс с африканец, увита във фолио, и ми излизат чешки кнедли. Хахаха.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=512645.0;topicrefid=20

# 17
  • Мнения: 7 171
Ох, аз не мога да си спомня нищо, по което да я намеря, само се възхищавах на уменията на авторката да градира съспенс и да измисля. Имаше някакво увиване с фолио, размахваха се копия и маски от любов, но ни-щич-ко, което да ме подсети за заглавието или автора.

Виж ми предния пост. Curiere de la Sela.  Joy

# 18
  • Мнения: 3 784
Точно тази, благодаря ти, Софи.

Много забавно търсене ти се е получило.  Laughing

Четете, новобранци, учете се. Ето ТОВА е любовна книга. 

# 19
  • Мнения: 2 099
Вай,тава с домакинско фолио ли бре?
Аз явно фолиото не го ползвам по предназначение...то не се ли впива бе джанъм?Туй като преминете по тънката част и тва фолио някак...ма мое пък да съм стара и аз,де се турям тука?
Ай ,отписвам се!
Ко си увивате с фолио бе?Аз примерно варено жито,крем нишесте,баница, нещо останало от вечеря...

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 23:30 от Рибозом

# 20
  • Мнения: 7 171
Вай,тава с домакинско фолио ли бре?
Аз явно фолиото не го ползвам по предназначение...то не се ли впива бе джанъм?Туй като преминете по тънката част и тва фолио някак...ма мое пък да съм стара и аз,де се турям тука?
Ай ,отписвам се!
Ко си увивате с фолио бе?Аз примерно варено жито,крем нишесте,баница, нещо останало от вечеря...

Чешките кнедли.  Joy

# 21
  • Мнения: 2 099
Мръстница  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 171

Напротив, прочети ми предния пост за Гугъл. Невинна съм!

# 23
  • Мнения: 11 398
Егати, зачетох се в линка с темата с неопрена и сега не мога да мигна от 2 въпроса:
1. Авторката на темата не е писала от 2010 г. - дали има сексуална практика нейния да я е изял /примерно/?  Crazy
2. Как се прави секс с неопренов костюм. Мислех, че основната му функция е да НЯМА дупки  Shocked

# 24
# 25
  • Мнения: 5 513
Едва ли.Ще си го прочете от книгата.

# 26
  • Мнения: 87
Какъв е размера?

Общи условия

Активация на акаунт