Регресия

  • 146 189
  • 807
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 714
Здравейте.
Аз съм ходила на регресия при Петър и не можах да видя нищо.
После си правих няколко у дома,използвах разни клипове от нета.Последния път видях нещо,но просто беше мигновено и не го запомних.
Чудя се при мен ли е проблемът,че не се получава.

# 496
  • София
  • Мнения: 6 726
Здравейте.
Аз съм ходила на регресия при Петър и не можах да видя нищо.
После си правих няколко у дома,използвах разни клипове от нета.Последния път видях нещо,но просто беше мигновено и не го запомних.
Чудя се при мен ли е проблемът,че не се получава.
До колкото знам не при всички става особенно ако е индивидуална.

# 497
  • Мнения: 31
По-важно е не при кого отивате, а с каква настройка отивате и дали ще успеете да се отпуснете. Както и дали "Ви се дава" да видите.
Ако днес отидете при Петър, който има сигурно хиляди успешно регресии и не се получи, а след месец отидете при някой не толкова популярен и стане, това прави ли Петър лош регресионист. За мен малко погрешно се препоръчват и не някакви хора. Просто нещата не опират толкова до водещия регресия.
Пример - правя регресия на моя приятелка на моя позната. Добре визуализира, но не може да иде в минал живот или да види духовни водачи. На следващия ден усеща силна нужда да пробва сама (води си я на ум, по това, което е запомнила от мен като начин) - успява. Т.е. метода, който прилагам действа, но с мен не стана. Духовният й водач (нейна починала баба)  й казва, че с регресията, която съм й водил съм й отключил достъпа до подсъзнанието, но тя е била малко емоционална и не е успяла да прескочи прага до желания резултат. А сега вече й е казала, че стига да е спокойна, ще успява и сама да влезе в регресия (както вече е направила) и няма нужда да ходи някой да й я води. След това няколко пъти пак е опитвала сама и не е успяла, по същия метод. Т.е. "проблемът" не е бил нито в мен и ползвания метод, а при нея. А ако се чудите дали наистина е успяла или си е измислила или фантазирала, духовния й водач й беше разказал някакви неща, които ще й се случат, беше й казала някои неща за мен, както и да ми предаде една информация свързана с мой житейски казус.
В обобщение - дали ще стане регресията зависи 90% от вашето състояние, 5% от това водещия да има някаква подготовка във воденето и 5% дали ви се дава да видите.
Хвалите или не хвалите някой регресионист  по това дали сте имали успешна регресия при него - както виждате, това не зависи толкова от него. Схващането за мен  е погрешно! Не е като при врачки и лечители, където те са доминиращите във взаимоотношенията, те са тези със силата да правят нещо. Регресионистът само подпомага, навигира из случващото се във вашето подсъзнание.

# 498
  • Мнения: 714
Далеч съм от мисълта да определям Петър или който да е като лош регресионист.Просто казвам,че при мен не се получи.Не обвинявам никого.
Просто толкова искам да получа отговорза някои повтарящи се неща в своя живот,че явно блокирам всичко с желанието си.

# 499
  • София
  • Мнения: 6 726
Далеч съм от мисълта да определям Петър или който да е като лош регресионист.Просто казвам,че при мен не се получи.Не обвинявам никого.
Просто толкова искам да получа отговорза някои повтарящи се неща в своя живот,че явно блокирам всичко с желанието си.
Ами просто не е това начина Simple Smile Не винаги чрез регресия успяваме да разберем някои неща за себе си. Може би имате нужда от друго. Поговорете с Петър ако има някакви сеанси, които ще ви дадът отговор на въпроса.

# 500
  • Мнения: 714
Днес пак ще се опитам да си направя и ще дам отчет дали се е получило.

https://www.youtube.com/watch?v=jMfBx80IZYM


Ето този клип ползвам.

# 501
  • София
  • Мнения: 6 726
Днес пак ще се опитам да си направя и ще дам отчет дали се е получило.

https://www.youtube.com/watch?v=jMfBx80IZYM


Ето този клип ползвам.
Проблемите ви може да са от този живот, а не от друг. Съответно регресия няма да ви помогне особенно ако нямате конкретен въпрос.

# 502
  • Мнения: 714
Конкретен въпрос имам ,но не се бях замисляла ,че проблемът наистина може да е от този живот.
Ако е така,Вие какво бихте препоръчали.

# 503
  • Мнения: 2 872
Регресията не служи само за връщане в други животи, а и за назад в този.

# 504
  • Мнения: 140
Мисля че всички неща свързани с регресия в минали животи са псевдонаука и не бива да се вярва на 100 процента

# 505
  • София
  • Мнения: 6 726
Мисля че всички неща свързани с регресия в минали животи са псевдонаука и не бива да се вярва на 100 процента
Демек да не вярваш на очите си и това, което виждаш? А на кое да се вярва? Със сигурност хората имат минали животи, които говорят много за сегашния

# 506
  • Мнения: 1 726
При Петър и аз не успях да вляза в регресия.

# 507
  • Мнения: 31
Croco, извинявам се ако мнението ми прозвучало грубо. Също така не беше насочено към теб и не казвам, че класифицираш Петър или някой друг. Беше повод да обясня, хората да не свързват неуспешната регресия с неуспешен водещ на регресия, а със собственото си състояние. Не е като при врачка или лекар. И да, понякога ако много силно искаме да разберем нещо, това често може да блокира връзката на съзнанието до подсъзнанието (в случая да се получи регресия).
Назад бях дал един съвет в подобен случай аконсте се спрели на регресия, но не влизате в това състояние. Ако имате близък познат, който ще ходи на регресия, може да го помолите да пита неговите духовни водачи за напътствия. Понякога се дава информация. Но трябва да ви е близък, защото тогава има по-добра връзка с вас, съответно и духовните му водачи.

# 508
  • Мнения: 5 546
И аз не успях на групова регресия при Петър, но не виня човека, а това, че бяхме 20+ души, една жена до мен похъркваше сериозно и това ме разконцентрираше, беше ми студено и най-вече - нямах конкретни въпроси, т.е. не съм търсила някакви специални отговори. И въпреки това видях за малко 3 различни кадъра, които след сеанса споделих с Петър и той изрази предположения, че съм видяла за кратко картини от 3 различни живота. Но за съжаление изобщо не можах да се вглъбя и да достигна някаква дълбочина.
Наскоро, обаче, ми се случи друго, в един много тежък период от живота ми, с физически и емоционални проблеми. Бях на границата между заспиване и будно състояние, когато видях едни облачно-бели порти, от които излезе възрастна жена като от облачна, полупрозрачна материя, усмихна ми се благо и ми каза "Всичко ще бъде наред" и се прибра обратно през портите. Дали това е бил духовният ми водач, дошъл за малко (без да съм правила каквито и да е опити за медитация тогава), за да ми даде кураж и да ме увери да не се отчайвам? Или е някаква друга, близка до мен душа? Предварително благодаря за отговорите.

# 509
  • Мнения: 8 804
при групова медитативна регресия, хората говорят ли? Стана ми смешно, че жената похърквала, наистина ли е заспала? Водачът само на групата ли говорил или се спира отвреме на време да каже нещо на някой от участниците. И после има ли време за коментар на участниците с водещия индивидуално или групово?

Общи условия

Активация на акаунт