Математически турнири - 31

  • 90 479
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Моето гардже се е класирало на трето място, да очакваме ли грамота в такъв случай? В сайта на МГ нищо не пише... newsm78
В самото класиране е отбелязано кой ще получи грамота, ако става дума за ЕК.

За трето място и медал, и грамота.
Това с медала - къде е? Моето чадо само книжка и грамота е получавало на ЕК?

# 736
  • Варна
  • Мнения: 677
Интересувам се от финала на Математика без граници. Може ли някой да ми каже с какви медали са били класираните за него деца миналата година - само с 2 златни или са допуснати и деца с 1 златен и 1 сребърен?
Благодаря   bouquet
По мои наблюдения от миналата година деца с два медала, независимо какви, са били допуснати. С един медал - не. Със златен и сребърен сте почти 100% на финал.

# 737
  • Мнения: 2 018
след дългоочакваните резултати във Варна, дали ще можем да видим задачите някъде? Моето е на 6 място, което е веднага след тези с поощренията.. ще е хубаво да си припомни задачите и да ги обсъдим у дома.

# 738
  • Мнения: 2 124
Аз просто искам да видя работата,  с приятелчето изкараха едни и същи отговори,  преписани на малки листчета.. Приятелчето има 25точки повече, интересно ми е къде се е у
мотал
Ясно ви е,  че мърмори как няма да ходи повече, защото са нечестни и през ум не му минава, че той си е виновен

Имай предвид, че дори да разрешат преглеждане, ще е на по-късен етап, когато се публикуват официално задачите.

# 739
  • Мнения: 2 124
Моето гардже се е класирало на трето място, да очакваме ли грамота в такъв случай? В сайта на МГ нищо не пише... newsm78
В самото класиране е отбелязано кой ще получи грамота, ако става дума за ЕК.

За трето място и медал, и грамота.
Това с медала - къде е? Моето чадо само книжка и грамота е получавало на ЕК?

За миналата година във Вн говоря, не пречи тази година да е по-различно, предвид че и грамотите са орязани.

# 740
  • Мнения: 336
Скрит текст:
Интересувам се от финала на Математика без граници. Може ли някой да ми каже с какви медали са били класираните за него деца миналата година - само с 2 златни или са допуснати и деца с 1 златен и 1 сребърен?
Благодаря   bouquet
По мои наблюдения от миналата година деца с два медала, независимо какви, са били допуснати. С един медал - не. Със златен и сребърен сте почти 100% на финал.
Благодаря ти!   bouquet
Значи сериозно трябва да помислим дали ще може да се организираме и да отидем.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт