Математически турнири - 32

  • 93 704
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3 181
Лично аз, не исках да ходи след високата Т през ноща, но той си държеше да го водим, въпреки , че беше ужасно притеснен. Притесняваше се от големите батковци и каки. За спокойствието, зависи си от човек и дете, различно е. Едно дете излизайки вчера, каза ,че не успяло да реши задача, баща му отвърна, тъкмо да му минел мерака от състезания.... Има ли някъде отговори? Те някои майки постоянно си се състезават кой е по-по-най-

# 751
  • София
  • Мнения: 10 825
Верни отговори дали има някъде публикувани?
Аз не съм много сигурна в решенията си и искам да сравня за да не подведа детето Blush

# 752
  • Мнения: 3 181
И аз питам за отговори, защото според моите и на детето решения трябва да са други точките, явно грешим някъде.

# 753
# 754
  • В офиса
  • Мнения: 4 033
Какви са тези чак толкова големи притеснения. Състезание като всяко друго. За това малките нямат място на такива състезания.

С толкова много списъци, списъчета и корекции, с недомаслените критерии за покана, абсолютно логично е слабото участие, както и слабото представяне на част от децата. Което ни най-малко не омаловажава постиженията на победителите! Браво!

Анирам, нищо лично, но гледайки резултатите на вашето училище (нямам представа кое е детето ти и не анализирам неговия конкретен резултат), малко започвам да се притеснявам дали поговорката "у дома и стените помагат", не ви нанася повече вреди.

Дайте ги тези задачи, да решаваме всички Simple Smile

# 755
  • София
  • Мнения: 10 825

Дайте ги тези задачи, да решаваме всички Simple Smile
Аз мога да напиша 3-4 клас. Ако проявявате интерес.
Виждам че има нова тема. Ще ги пренеса там Peace

Общи условия

Активация на акаунт