Математически турнири - 31

  • 90 530
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • у дома
  • Мнения: 7 167
Моят син участва в МБГ с изричната уговорка от негова страна, още преди есенния кръг, че ако се класира за финала, няма да ходи  Laughing Другите искат да ходят на финали, нашият бяга от такива като дявол от тамян. Подозирам някакъв саботаж от негова страна, защото на първите два кръга беше със златен медал и бронзов медал, а сега на последния е без такъв. Като му казах снощи, че е останал без медал на пролетния кръг, единственият му коментар беше: "Ура, няма да ходя на национално"

А между другото според детето ми това е бил най-лесния кръг Peace
Обаче задачите все още ги няма качени,за да видя дали е така  newsm78
Иначе от ходилите на финал предната година може ли повече подробности-в смисъл организацията как е...знае ли се тази година на коя дата ще е?

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 18:27 от svetlaem

# 706
  • Мнения: 6 313
Здравейте!

Моят син е първокласник и на МБГ зимния кръг една точка не му достигна за бронз, но сега срещу името му пише злато и детето си представя, че наистина ще му дадат златен медал. Замислих се колко ще бъде разочарован, ако вместо медал получи грамота за първо място и искам да съм наясно за да го подготвя какво точно да очаква.
Същото искам да питам и за кенгуруто. Има 80т. и понеже това е трети възможен резултат детето си мисли, че ще получи бронзов медал, а аз не знам реално дават ли нещо на децата за участието им в това състезание.
Просто трябва да знам предварително, за да му обясня и да не се разочарова когато отиде на училище.
На тази възраст все още не е наясно със стойността на моралната награда - удовлетворение от постигнатия резултат и очаква нещо да получи като доказателство че се е представил добре.

# 707
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте!

Моят син е първокласник и на МБГ зимния кръг една точка не му достигна за бронз, но сега срещу името му пише злато и детето си представя, че наистина ще му дадат златен медал. Замислих се колко ще бъде разочарован, ако вместо медал получи грамота за първо място и искам да съм наясно за да го подготвя какво точно да очаква.
Същото искам да питам и за кенгуруто. Има 80т. и понеже това е трети възможен резултат детето си мисли, че ще получи бронзов медал, а аз не знам реално дават ли нещо на децата за участието им в това състезание.
Просто трябва да знам предварително, за да му обясня и да не се разочарова когато отиде на училище.
На тази възраст все още не е наясно със стойността на моралната награда - удовлетворение от постигнатия резултат и очаква нещо да получи като доказателство че се е представил добре.

Медал ще получи детето, няма страшно. "Златен" ще бъде Simple Smile Със сигурност ще остане доволен!

Аз вече почнах да се поядосвам че още не са включили всички явили се деца във файла с резултатите. Аз научих точките на сина ми, питах в ДАНИС, но искам да видя дали това е злато или сребро.

# 708
  • София
  • Мнения: 4 031

Иначе от ходилите на финал предната година може ли повече подробности-в смисъл организацията как е...знае ли се тази година на коя дата ще е?

Организацията не беше лоша, макар че по отношение на влизането на децата имаше какво да се желае.  Резултатите бяха готови вечерта , но без да съобщават кой колко точки има, а само кой ще бъде награден. Под внимание се е взимало времето за решаване, не само верните задачи. Самото награждаване беше много хубаво, в античния театър на Несебър. Малко слънчасахме всички, тъй като времето беше ясно и горещо. Отборните задачи са били мнооого лесни, според децата от един от нашите отбори, моето дете не пожела да участва в отбора. Датата я бяха обявили на сайта, със сигурност май месец се знаеше кога ще бъде финалния кръг.

tsankova, пишете на публикувания мейл. Имахме подобен случаи , в рамките на няколко дни направиха корекцията.

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 18:58 от EliG

# 709
  • София
  • Мнения: 17 592
А те къде изобщо се получават тези сертификати?..

# 710
  • у дома
  • Мнения: 7 167
А те къде изобщо се получават тези сертификати?..

Ако въпроса е за сертификатите и медалите от МБГ-получават се в училището,в което сте се явили.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 676
Здравейте!

Моят син е първокласник и на МБГ зимния кръг една точка не му достигна за бронз, но сега срещу името му пише злато и детето си представя, че наистина ще му дадат златен медал. Замислих се колко ще бъде разочарован, ако вместо медал получи грамота за първо място и искам да съм наясно за да го подготвя какво точно да очаква.

Медал ще получи детето, няма страшно. "Златен" ще бъде Simple Smile Със сигурност ще остане доволен!

Аз вече почнах да се поядосвам че още не са включили всички явили се деца във файла с резултатите. Аз научих точките на сина ми, питах в ДАНИС, но искам да видя дали това е злато или сребро.
Детето ще получи истински медал, много красив при това  Peace.

# 712
  • София
  • Мнения: 17 592
А те къде изобщо се получават тези сертификати?..

Ако въпроса е за сертификатите и медалите от МБГ-получават се в училището,в което сте се явили.

А-хам. А то като е друго училище, не в което учи хлапето, какво трябва да се направи - да мина в произволен момент, да... се обадя на някой - не ми е много ясно на кого, на директора ли?? - или... изобщо, има ли общоприета тактика?

# 713
  • Мнения: 1 448
Нашият почти винаги се явява в друго училище, че и в друг град даже    Mr. Green Медали, грамоти - всичко му го дават в неговото училище  bowuu

# 714
  • Мнения: 263
На сайта на МБГ вече са качени и резултатите на децата, явили се в ДАНИС в София.

http://www.mathematicalmail.com/category.php?id=96

# 715
  • Мнения: X
В Смолян вече имат резултати от Великденското!  Joy

Умишлено няма да дам директен линк към резултатите ( всъщност става дума за " Европейско кенгуру"), а към страницата на която са публикувани. Заслужава се да се види.  Grinning

http://smb-smolyan.org/fulltext.php?id=70

# 716
  • София
  • Мнения: 7 673
В Смолян вече имат резултати от Великденското!  Joy

Умишлено няма да дам директен линк към резултатите ( всъщносто става дума за " Европейско кенгуру", а към страницата на която са публикувани. Заслужава се да се види.  Grinning

http://smb-smolyan.org/fulltext.php?id=70
Ти пък сега. Да са си готови хората.  Naughty

# 717
  • Мнения: X
Ама то наистина има качени резултати.  Grinning Даже файлът е именуван easter contest 2015, но са от ЕК.

# 718
  • София
  • Мнения: 17 592
В Смолян вече имат резултати от Великденското!  Joy

Умишлено няма да дам директен линк към резултатите ( всъщност става дума за " Европейско кенгуру"), а към страницата на която са публикувани. Заслужава се да се види.  Grinning

http://smb-smolyan.org/fulltext.php?id=70

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Party

То бива различни часови пояси, ама някои го дават с 2 седмици напред...

# 719
  • София
  • Мнения: 5 048

Последни новини:  Резултати от "Великденско математическо състезание за ученици от I-ви до XII-ти клас"   
 Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт