Боя за коса - Вlond 37 - Клуб на блондинките

  • 81 719
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 310
Благодаря ви за отзивите,момичета! Аз обаче се насочих към Majirel, но се колебая между 9.1 и 8.1 (евентуално мога да ги смеся) Някой пробвал ли е да смесва тези нюанси?

# 691
  • Мнения: 9 991
Благодаря ви за отзивите,момичета! Аз обаче се насочих към Majirel, но се колебая между 9.1 и 8.1 (евентуално мога да ги смеся) Някой пробвал ли е да смесва тези нюанси?

To май няма голяма разлика в цвета.

# 692
  • Мнения: 74
Евентуално да имате мнение за Гарниер Нутрис 111+ ? Днес се загледах в нея и се зачудих дали да не се мацна с такава боя  Laughing Не е скъпа, беше около 8 лв в Лили ... няма за загубя кой знае колко,само да не ми съсипе косата  #Cussing out
Боядисвали ли сте с нея ?

# 693
  • Мнения: X
Да не би в България вече да има ОЛАПЛЕКС?
А ето го и българското копие на недоразумението "изрусена Ким Кардашиян":
Скрит текст:

# 694
  • София
  • Мнения: 3 901
Да, има го. При нея не се е получило добре, не мога да я възприема така.

# 695
  • Мнения: X
То добре има, но дали наистина са го използвали? Освен че не се е получило добре и не й отива, ами и виждам доста накъсване около лицето!!!

# 696
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Много се извинявам но какво е ОЛАПЛЕКС  Embarassed

# 697
  • Мнения: X
Една магия, която ще позволи на фризьорите да правят каквото си искат с косите и те никога да не се изтощят или скъсат Peace Laughing

# 698
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Нищо не разбрах, как става това  Embarassed

# 699
  • Мнения: X
Това се прибавя в бои, блондори, къдрин. При всички тези процеси връзките, които изграждат косъма се разрушават в някаква степен. Е тази магия ги как да кажа... възстановява... и могат да се правят какви ли не издевателства над косата (както при Ким и Златка - от черно бяло русо) и тя няма да се скъса. Напиши "OLAPLEX" в Гугъл Изображения и гледай Peace Laughing

# 700
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Благодаря   bouquet

# 701
  • Мнения: 2 352
Момичета, аз нали бях медна....след морето и слънцето вече съм на ниво 10. Преди месец се боядисах с 9 вятка обаче като гледах колко ми е тъмен корена вече съм за по светла боя и преди два  дена се боядисах с 10.0 на Вела Колестон, с 9 оксидант, но смесих 1:2 да исзветли повече. Като се гледам си мисля как преди месец и половина се боядисвах с 8 мица, но вече няма начин.

# 702
  • BG-DE
  • Мнения: 5 115
Така е по-светличкото и мен все ме влече  Grinning тамън си потъмня косата и хайде пак да изсветлявам  Laughing Обикновената 10-ка ли смеси 1:2?  Това не съм се сещала да пробвам  Laughing

# 703
  • Мнения: 992
Поръчах си перления тонер на Лакме , в сайта пише как се ползва, но не пише на каква коса се нанася- на суха, на измита ли... newsm78
Дано на кутията да пише. Утре го чакам и до края на седмицата ще го пробвам. Много често си мия косата, работата ми е такава, че се налага и нещо много бързо ми жълтее косата от честото миене.
Сега изпробвах и лилавия тониращ шампоан на TIGI dumb blond. Още нямам впечатления от него.
Напоследък съм само с  боя гарние 111 и 101. Смесвам ги. Нямам време сега да чета и да експериментирам. Grinning Изсветлява добре, но естествено бързо се отмива, а ито няма как с това често миене. Ако е през ден изкарвам по-дълго без да ми жълтее.

# 704
  • Мнения: 1 339
Момичета, аз нали бях медна....след морето и слънцето вече съм на ниво 10. Преди месец се боядисах с 9 вятка обаче като гледах колко ми е тъмен корена вече съм за по светла боя и преди два  дена се боядисах с 10.0 на Вела Колестон, с 9 оксидант, но смесих 1:2 да исзветли повече. Като се гледам си мисля как преди месец и половина се боядисвах с 8 мица, но вече няма начин.

Привет, кои бои смеси точно и какъв е естествения ти цвят, че аз ще правя нещо такова като теб, сега съм тъмно медено, но искам по светло, ще смеся оксидант 6/9 че с единия ми е тъмно с другия много светло Embarassed а и още избирам боята кои цвят да е точно.

Общи условия

Активация на акаунт