През февруари няма скука - АПРИЛчета ни радват тука! - ТЕМА 15

  • 27 024
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 353
Мацето много ми харесва комплектът ви за изписване, супер е  Heart Eyes
kukumiavka честито легълце, със здраве да го ползва мъничато
 Аз с течението съм вечно във филма последно време. Днес доста похайманосвахме и всичко ме боли. Забелязвам, че течението ми е повече при интензивно движение. Не знам как ще устискам по 4ти да не вдигна док по тревога преди това.
Welinity свекито ти ме разби  Laughing ... милата ти  Hug
Lady_vanila и Jasmin за мен кариеса си е кариес-става си; ама плаката, която е храна с колкото си искаш бактерии и зъбният камък, който е същото,но минерализирано, е голяма гадория да си го оставиш в устата. Масово цари заблудата, че почистването на камъка води до разклащане на зъбите. При това и сред младите .  20 годишна е идвала на следващия ден да ми реве,че приятелка й казала, че сега ще й изпадат зъбите.
Гиада бързо да се оправя мъника, радвам се, че се е разминал АБ.

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 03:42 от kalitarka

# 721
  • Мнения: 267
Мами прокървих, все едно ми е дошло, вече нямам, всичко беше за около половин час, но се стреснах, беба е активна и затова предпочетох да си остана и да легна,вместо да ходя по спешност, че знам ли на кой ще попадна. Някаква идея какво се случва?

# 722
  • Мнения: 353
Rafi_11 иди на лекар да те видят, не мисля, че тук е време за идеи и догатки, по-добре е и за твое спокойствие да те погледнат на ехо поне  Hug

# 723
  • Мнения: 194
Добро утро коремчета. Честита Баба Марта на всички. Нека бъдем здрави и много усмихнати.
Благодаря за инфото да редувам течен с прахообразен. Не го знаех. Наистина от години използвам само течен прах за пране. Още днес ще го коригирам💐
Rafi_11  дано си отишла до болницата и вс да е наред. Чакаме добри новини. Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 598
Честита Баба Марта! Бъдете здрави и засмени и скоро всички да гушкат сладките бебоци!

Ей, стигнахме дружно до март:)

Рафи, тичай на лекар. За кървене винаги е хубаво да те прегледат. Сигурно всичко е наред, стискам палци!

Мисля другата седмица да си приготвя багажа за болницата вече и да изваря помпата. Стояла е 3 г. в един шкаф и силиконовите части изглеждат пожълтели леко, но дано изваряването помогне. От Авент ми казаха, че сега са с по-нови модели и няма как да сменя меките части.

# 725
  • София
  • Мнения: 289
Честита Баба Марта! Нека да сме живи и здрави и много щастливи и скоро да гушнем най-прекрасните пухкави бебчета Simple Smile

Rafi аз също мисля, че е добре да те види лекар. Стискам ти палци всичко да е наред  Praynig

Явно оплакването във форума действа безотказно  Mr. Green Наспах се!  Hug Ставах само един път и съм много щастлива Simple Smile Simple Smile Simple Smile Сега понеже съм доволна и щастлива ще заформя една гала закуска за домашните  Joy

# 726
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен и честита Баба Марта.

Подкрепям ходенето до АГ или някоя АГ болница. По- добре да те върнат и да ти кажат, че няма нищо, от колкото да стане нещо и да си удряш главата после в стената. По- добре презастрахиовка, от колкото минимален риск.  Crossing Arms  Hug

# 727
  • София
  • Мнения: 2 511
Добро утро и честита баба марта от кукувицата с пищящи уши:)
Поне успях да се наспя.... Днес продължавам да се мъча да се справя с този ужас.
Kukumiavka - честито легло!!! Искаме снимки:)
Ох, и ние щяхме да сглабяме нашето тоя уикенд, ама с това сецване на мъж ми... Отлагаме:)

Рафи, пиши как си!

# 728
  • Мнения: 180
Rafi отивай да те видят и спокойно, аз прокървих така в седми месец миналата бременност, без никакви оплаквания до тогава и до края, не се установи какво е, дори хапчета не ми предписаха, родих планово секцио в 39 г.с. иначе сигурно щях да пренося. При секс може да се получи прокървяване на шииката, но все пак задължително отиди да те видят, защото може и друго да е и да се наложи терапия. Стискам палци всичко да е наред и да пишеш как си  Praynig

Калитарка и на мен ми се засилва течението при по-голямо натоварване, явно е нормално  Peace

Последна редакция: нд, 01 мар 2015, 08:47 от C a r r y

# 729
  • Мнения: 267
Благодаря за загрижеността момичета  Hug
Всичко е поносимо добре, имам пукнати капиляри и от това е кървенето, шийката е наред, беба също. Аз за миг не съм си помисляла да пропусна прегледа. Понеже "хванах" момента с кървенето, исках да си почина в този момент за да не станат по-лоши нещата, а и щом усещах беба как дивее си го позволих за няколко часа, а също и да не взема по нощите да се надена на някой запразнил доктор.

# 730
  • Мнения: 180
Браво за хубавите новини Рафи   Hug

# 731
  • Мнения: 1 067
Честита Баба Марта на всички bouquet!!!

Рафи Радвам се, че всичко е наред Hug.
Ро3u Много неприятно с това бучене. На мен също ми се е случва от време на време, но отминава много бързо и без да предприемам нещо.

За течението - Аз съм от самото начало така - супер обилно, без превръзка не мога да ходя. В началото много се притеснявах и все си мислех за гъби или разни такива гадости, но не. За мое учудване и четирите микробиологии, които си пусках през тази бременност са напълно чисти Crazy.

# 732
  • София
  • Мнения: 2 511
Рафи, добри новини!
И аз си го помислих това с капиляра - на мен ми се случи абсолютно същото в началото на бременността и се побърках тогава.

Amy - само ми стискайте палци да се оправя:) цял живот ще си страдам я с черва, я с уши.... Едно море нямам почти, без да се прибера с отит:(

Момичета, идва време за нова тема! Мислех пак ааз да я пусна, но не знам кога ще успея да се докопам до компютъра - може би довечера. Пишем със скоростта на светлината:)

Между другото - май karina го спомена по едно време - тия среднощни ставания и недоспиването някоя вечер май наистина целят да ни подготвят за това, което ни очаква. Започнах всяка вечер да се бъдя към 2 с чувството, че съм се наспала:) виждам че е 2, врътна се малко и пак си легна. Следващото ми ставане за 00 е към 5:)Simple SmileSimple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 289
Rafi много се радвам за добрите новини  Hug
РоЗи стискам ти палци барзо да се оправиш, много е неприятно това с ушите, и аз дъм имала такъв проблем  Praynig
И аз се будя горе долу през същите интервали като теб  Mr. Green Е има и моменти когато се будя на всеки час  Whistling

# 734
  • Мнения: 180
Миналата седмица като бях на преглед със сестрата( на тези прегледи ни мерят, взимат кръв и ни разказват за кърменето и т.н.) тя ми каза, че както се будя сега, такъв ще е режимът на бебето когато се роди  Wink  Е всичко е относително, разбира се и това спада по-скоро в графа бабини диветини  Peace  Миналата бременност нон стоп спях, а малкия по часовник се будеше на два часа и то докато се захранихме по-стабилно, което беше много напред във времето Peace

Общи условия

Активация на акаунт