Темата за СТИВЪН КИНГ - №12

  • 68 286
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 425
Брус Уилис в "Мизъри" на Бродуей:

http://www.hollywoodreporter.com/news/bruce-willis-make-broadway-debut-779292

Why, God, why??? Точно пък на него никак не му отива тая роля!!! Не че ще ходя на Бродуей да го гледам, ама никак не ми се връзва с образа на измъчен писател.

# 76
  • София
  • Мнения: 47 993
Неизживени спомени  до тук ми вървят малко трудно... но съм само до 20 %, ще стигна до средата, но ако и до там продължаваме в този дух ще я оставя. Има моменти, на които ми е пленителна, на други ми доскучава откровено.

# 77
  • Мнения: 452
Неизживени спомени  до тук ми вървят малко трудно... но съм само до 20 %, ще стигна до средата, но ако и до там продължаваме в този дух ще я оставя. Има моменти, на които ми е пленителна, на други ми доскучава откровено.

Тази ми е особено любима.

# 78
  • Мнения: 6 264
Мен тази книга ме грабна от самото начало. Така ме беше пленила, че заживях с героите и техните истории Rolling Eyes Може това да не е твоята книга, както на мен Джойленд.

# 79
  • София
  • Мнения: 47 993
Може, може... не знам защо имам чувство, че ще са разгърне... даже, че вече започва, за това и  не я оставям.

# 80
  • Мнения: 10 829
Ах, имало нова тема! Благодаря!   bouquet

Тази вечер ще започна Песента на Сузана. Дадох си малка пауза след Вълците, завъртя ми главата тази книга, великолепна е, но ме е страх какво ще прочета в Песента.  newsm43

# 81
  • Мнения: 37 364
Неизживени спомени ми е от фаворитите, а Песента на Сузана.......ех, защо няма как да забравя изцяло ТК и после да я прочета отново.... Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 3 474
Неизживени спомени  до тук ми вървят малко трудно... но съм само до 20 %, ще стигна до средата, но ако и до там продължаваме в този дух ще я оставя. Има моменти, на които ми е пленителна, на други ми доскучава откровено.

Неизживени спомени и на мен ми е много любима книга. Препрочитала съм я няколко пъти. Истински и неподправен Кинг - точно такъв го харесвам  Grinning

# 83
  • Мнения: 452
Има филмова адаптация, с Ед Харис в главната роля. Макс фон Сюдов играе господин Гонт. Много смешен опит за екранизация.

# 84
  • Мнения: 495
Много ми харесва корицата:

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Този път и аз съм много приятно изненадана - и от корицата, и от цената  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 425
Каква е цената на новото издание? Аз си я купих на старо за 20 лв.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 647
16лв пише в сайта, а ако се поръча директно от тях, ще бъде и с 30% отстъпка  Peace

# 88
  • Мнения: 495
Аз сега съм раздвоена. Имам старото издание, ама това наистина ми харесва повече.

# 89
  • София
  • Мнения: 47 993
Най-после приключих с Неизживени спомени, не ми стана любима,  имаше силни моменти, но  на много места направо ми беше скучна.
Подхванах Дума Ки отново, този път потръгна, но не съм прочела до тук кой знае колко от нея, но за сега върви гладко Simple Smile
Корицата на Огън ми харесва Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт