Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 786
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Бобче, 8-10дни го правих. Половинката каза, че ефектът е голям, в смисъл избелване. Аз не мога да преценя, но тъмната плака, заради която щях са ходя на зъболекар, е изчезнала. Много е важно да внимавате да не глътнете от течността (то става нещо като пяна в устата, защото се смесва със слюнката) защото там били извлечените токсини ( това по справка от нета). Да не подведа някой, но при мен помогна.

# 46
  • Мнения: 561
Мери  Hug за темата!

Днес отчитам почивен ден, но с 4-5 часа на крак и с интензивна разходка в Морската градина.

Да се отчета и аз в групата на летаргичните. Днес за пръв път от две седмици насам се събудих отпочинала, в добро настроение, тонус и мотивация. Не знам на какво да го отдам, но се надявам, че приключи този период, защото бях постоянно изморена, без желание за нищо и с кофти настроения.

Фея, радвам се, че се върна!
Любче, ти си знаеш -  Hug

# 47
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Нуклеар, благодаря, ще го започна от утре Simple Smile

# 48
  • Мнения: 817
Ще ме извините за разводняването. Пак за Лес Милс... Прегледах първите две видеа, вярно ли мъжете с 5-7 кг. тренират, или пак съм се проявила като Лида и не съм разбрала? Не ми е ясно тези килограми, които споменават дали са тежестите към лоста, колко тежи той без тях, защото моя  e 9,5 кила гол. Ако съм разбрала правилно, значи първо от тях е трябвало да почна, че тогава да скачам на ББ.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, благодаря за новата тема  Hug!
Отчитам Max Out Power и ден десети от йога предизвикателството на Ерин Мотц.
И мен ме тръшна нещо. С ужасна хрема съм от снощи Sad

Закусвам бъркани яйца с извара, омлет със зеленчуци, кисело мляко с овесени ядки, пълнозърнест хляб с пилешко (домашно) филе със зеленчуци и още много други, но това се сетих на първо четене.
Спортното ми облекло е на Найк, Адидас и марката на Лидл Crivit.
Нуклеър, заинтригува ме с жабуркането. Ще взема да пробвам.
Фъстък, поздравления за решението ти. Пожелавам ти след 3 месеца да ни се похвалиш с най-страхотната работа, която си намерила  Simple Smile.
Фея, липсваше  Hug!

# 50
  • Мнения: 5 405
Лидзи, тренирай така, както си можеш, не се води по техните тежести. Ако можеш с тяхното темпо и с твойте тежести, прави го. Ако не - значи трябва да е тяхното Grinning

Фея, добре дошла  Hug

# 51
  • Мнения: 596
Nuclear а кокосовото масло го разтопяваш самостоятелно, или в гореща вода и така жабуриш? newsm78

# 52
  • Мнения: 2 463
благодаря за страхотната тема Меринце   bouquet
страхотни дупета има на първа страница  Grinning
Фея, радвам се че вече си тук , липсваше ни  Hug
Фъстъче, взела си правилното решение, кога ли ще го направя и аз...

 И с храната, и с тренировките не съм добре, но скоро ще се съвзема.
Понякога въртя тренажора, ходя на народни танци и правя Джаки. Но не си давам зор...
Относно постенето, аз без месо не мога. Моя колежка спира месото в момента, защото лекар й казал, че ТО й е сгъстило прекалено кръвта. Не знам дали е възможно, но факт, жената е притеснена и вече няма да го яде...Та такива ми ти работи.
Силна мотивация на всички пожелавам.

# 53
  • Мнения: 8 163
Момичета,  Hug Толкова сте сладки! И аз се радвам, че пак пиша в темата Simple Smile Признавам си без бой, че дори не съм отваряла форума, докато бях в БГ. Нямам и намерение да се връщам назад да чета 99+ отговора в предишната тема. Но ще ида да видя какво толкова е писала Любчето за храненето.

Лидси, много повторения + малка тежест или малко повторения + голяма тежест. Лес Милс тренировките са основани на първия принцип. Не знам дали Лес Милсът ти е със субтитри/дублаж. В моята версия теглилките са в либри.

# 54
  • Мнения: X
Страхотни снимки в новата тема!  Heart Eyes  bouquet Както винаги.

Отчет само йога, нямах нещо сили за повече Ден 15, 16. От утре започвам 90ДП, дано само нещо не обърка плановете ми.

Яна, бързо оздравяване на детенцето ти.
Фея, най-после! Аз откога мрънкам за тукашните зеленчуци. Не само че изборът е малък, но и качеството е отвратително, дори на зеленчуци с етикет "био"...

# 55
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Мери, мерси за темата  Hug

Отчет от мен. Започнах 30 Day Butt Lift Workouts . Много ги обичам, особено когато нямам време.

После разтягане с йогата на Нора. Много я харесвам.

# 56
  • Мнения: 1 199
Ванвел, сега пуснах видеото на Нора, изглежда приятно. А как харесвам така широк гръб за жена, без да изглежда груба. Heart Eyes Мерси, че даде и линк към 30 day butt lift на едно място.

Гранолата я скрих в печката, да не ми е пред очите до утре сутринта. Crossing Arms

# 57
  • Мнения: 1 095
Фея, наздраве с мурсалски чай и джинджифил и добре завърнала се  Hug
Прилежно запазих линка, тъй като дестинацията сме я набелязали, а местенцето ми се стори страхотно  Wink

Ну, въжетата никак не са зле. Не съм си разбила още носа, вися смело  Laughing
Все още не мога да дам пълни отзиви, няколко пъти съм тренирала с тях, но ме натоварват по различен начин т.е. доволно  Peace

Отчитам днес Chalean Extreme - Lower Body Extreme Zone (41 min) с 5кг. гири и 11кг. дъмбел
Ако имах още един нямаше да е зле...
Тренировката е добра, но увеличавах повторенията, тежеста ми бе малка.
Довърших с 15мин. кардио - https://www.youtube.com/watch?v=fKGmGhU6NNk
Същата работа, вкарах по-бързо темпо и тежести, за да натоваря допълнително. С тези модификации съм прилично тренирана за днес  Grinning
През целия ден имах енергия в излишък, чудо  Wink

# 58
  • UK
  • Мнения: 1 938
Добре завърнала се, Фея! Кажи как ти се стори в България, отдавна не се беше прибирала...   bouquet

Nuclear, California dreamin', а? Голяма мечта ми е да видя Западното крайбрежие на Щатите, била съм в Ню Йорк, Чикаго и още няколко места, но на запад - не. Къде ще ходите?

Аз от опит мога да споделя, че работа, която угнетява духа на човека, не трябва да се пази с цената на всичко. Бобчето я разбирам, има семейство и малки деца, но Фъстъчката може само да спечели и да си намери по-хубава, където ще се развива Wink

D_ana, стана ли гранолата? Мирише супер, нали?

И да се отчета - 4 км. бягане, след това тренировка за гръб и трицепс + 3 серии тяга. Накрая с МП правихме пак упражнения за баланс върху швейцарска топка, които освен че са доста натоварващи, са и доста забавни.

Вечерята ми е протеинов шейк, а за утре сутрин варя яйца да са готови. Ще боря летаргията, няма как.

# 59
  • UK
  • Мнения: 600
Фея, добре дошла! Липсваше в темата, не бе така цветно без теб! Hug

Ванвел, и аз загледах йогата на Нора, ще се пробва! За сега си карам с Adriene! Party

Нуклеър, почти ме нави за жабуренето с кокос! Ще се поровя да прочета повече и ще го мятам!

Да ви се похваля - махнах шампоана! Тоест смених го за натурален и то успешно! Преди все се връщах към Head&Shoulders Menthol, но сега успях да намеря такъв, който ми понася добре, малко ми е кофти без балсам, но ще мажа с shea butter малко след баня и ще видя как ще. Освен Анник има ли други които се къносват?!?!?

Преди малко метнах ден 3 йога - 20 мин доволно за лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт