Нашата сватба през 2015 - тема 4

  • 27 066
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ред  Hug най после де се яви някой с втора сватба иначе само аз си бях в темата .

Мис Б да дантела и момини сълзи е  Simple Smile Такава е и темата ми като цяло дантела и момини сълзи.

Не мога да немеря онзи сайт но намерих този http://www.xn--brllopsdekorationer-r6b.com/en

# 31
  • Мнения: 18 562
One 11 какъв е този сайт? От там си взела идеята за темата ли?
Иначе темата ти е прекрасна, нежна и класическа, супер е.
Моята тема ще е "Пепеляшка". В танца ще вмъкнем бални елементи, тортата ще е с бяла карета, подаръците-стъклени обувки с панделка, поканите пак на такава тематика, разпределително талбло-под формата на зъмък. Искам приказна сватба, роклята ми ще е принцеска, визията ми ще е такава.
И това засега е замисъла ми.
И аз умувам за перлите, но ще реша като си взема рокля.  Simple Smile

# 32
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ами не знам просто сайт намерих го като търсих онзи където първо видях панделките за столовете.

Нееее идеята за темата си ми дойде натурално преди време защото харесвам и дантела и момини сълзи. Букета ще ми е от момини сълзи и синът ми и мм ще са с такива бутониери  Simple Smile .



# 33
  • Мнения: 208
Aladi Благодаря и аз за новата тема Simple Smile .Относно децата:На никой не му се иска сватбата му да бъде провалена от деца.Колкото и да не си признава.Включинелно и аз се притеснявам,защото имам дъщеричка на почти 3г.Но бабите ще имат грижата.А и тя е кротка.Ще има още около 5деца,но те са големи.Някой приятелки изрично казаха,че няма да ги водят защото искат да се насладят на вечерна.А ако някое дете ке разреве или търчи като изтървано смятам,че един мой лош поглед и съскане към родителите е достатъчен за да ги изведът на вън да ги укротянат Simple Smile.Надявам се да няма издънки никой.Сигурна съм,че в деня на сватцатя дяже няма и да ги забелязваме Simple Smile

# 34
  • Мнения: 245
Здравейти,дами и благодаря на Алечка за новата тема Simple Smile
Виждам че има разногласия по темата с децата. Аз съм за и против деца, но на моята сватба ще има доста дечица, защото си ги обичам като свои и не си представям да съм на този ден без тях. А до деца на приятели... няма да има. Не намирам логека да каня двама души на сватба ( двама приятели) и те да си вземат детето и да не са с нас цяла вечер, защото ще бягат покрай тях. На приятелите ни с деца ще ге попитам дали ще има на кой да ги оставят.... А и до колкото знам те самите не искат да идват с тях...
Та... за бюджета... Ние сами ще си покриваме сватбата, затова сме в Англия все пак хахахахха Родителите ни напират и те да се включат, но ние сме твърдо против.
За украсата... Чакам агентката дами прати финална оферта със всиииичките глупости които поръчах хахаха... Лошалото е че Април ще разбера дали ще има промяна в лесторанта, че стават едни неща... И ако април го променим...всичко наново, защотот е коренно различен!!!!! И така... Grinning

# 35
  • Мнения: 528
  Хайде ЦОП на новичко! Благодарности, Алечка! Hug

   Да се включа и аз по наболялата тема с дечицата по сватбите. Ужасно ми е мъчно, че няма да доведат прелестната ми племенница на сватбата най-вече защото е много палава, гласовита и успя почти да съсипе ритуала на чичо си миналото лято (беше изведена със скоростта на светлината от сестра ми и ми я доведе директно вкъщи, за да е мирна сватбата) ...с рев, желание да пипа всичко и голяма доза инат  Naughty Просто на сватба извън града няма кой да стои с нея като й се доспи, а и ще има да вършее, плюс това както казах е голяма дивотия. Сестра ми е достатъчно разумна, за да предложи да не я водят, за да няма неудобство, а и за да могат тя и бабите да се насладят на сватбата също. Дори кумовете ни няма да вземат 2 годишните си принцеси-близначки и предпочитат да изживеят празненството, оставяйки ги на бабите. На последната сватба на която бях, кумовете бяха с две малки деца и кумата в 21:00 изчезна, а влязохме в ресторанта в 19:00...Малката моя фурия обаче заслужава единствено за нея да си облека отново сватбената рокля  и да се наснимаме Heart Eyes
    Иначе ще има три деца вероятно- на 6,8,10 г.- мисля, че няма на кого да ги оставят (а и са много възпитани). Колкото до останалите мъници, деликатно ще обясним на родителите, че сватбата започва в 18:00 и просто няма да е подходящо за деца под 6-7 г. Надявам се никой да не се сърди, а да опитат да разберат.
    Мисля, че ще успеем сами да си платим цялата сватба-каквото не достигне ще ни помогнат родителите. Те ще ни купят роклята и костюма, защото много държат!
    Ще пропусна вероятно перлите като бижута, въпреки, че имам страхотен класически комплект и би бил подходящ за "нещо старо", но няма да съм класическа булка, нито с класическа сватба....представям си се единствено с пищни обеци!
     Поканата на One е много нежна!  bouquet
     Привет на новите моми и бъдещи булки!!!

Последна редакция: ср, 25 фев 2015, 14:53 от З_A_Я

# 36
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,

няколко дни нямам време да вляза във форума и сега едвам наваксах с четенето.

За сметка на това вече имаме ресторант за 15 август и сме много щастливи! Идеята да си правя планове за украса и тема преди да запазим заведение не беше от най-добрите ми, тъй като вариант сватба в синьо отпадна при червения интериор на ресторанта и сега започвам наново.

Но пък си харесах рокля и сега търся кой да ми я ушие ихихи Simple Smile

Да се включа и аз за темата с децата - на нашата сватба ги броим да са около 8, като си имаме двегодишни, 6 годишни и каки и батковци и честно казано изобщо не ми беше минало през ума, че могат да развалят нещо...

Пък и като бях малка знам колко много се радвах, че ще ходим с родителите ми на сватба на някоя кака GrinningVery Happy

# 37
  • Мнения: 1 446
Aз и рокля си имам вече, купих си я миналата година още.  Mr. Green

# 38
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Red с каква рокля ще си ?

# 39
  • София
  • Мнения: 545
Имам въпрос към булките от София- Избрахте ли си гримьор? Моята фотографка ми каза от сега да си запазя добър гримьор и аз почнах да търся и да чета разни отзиви, някой ако има мнение по въпроса може да сподели

# 40
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен. Благодаря на Алечка за прекрасната нова тема.

Да се включа и аз с темата за децата на нашата сватба ще има около 6 деца от които има на 2г , 4г, 8г, 11 и една кака на 17г. много си ги обичам всичките най малката ни гостенка е страхотна и не мисля че ще имам проблем с тях. Не съм си и помисляла да не каня дечица все пак има хора, които няма на кого да оставят дечицата си и нямам нищо против да ги доведат.Дори и да се случи някое от хлапетата да се разреве съм сигурна че майка му или баща му ще го изведат на вън.

Относно сватбата ние ще платим по-голямата част моите родители много настояват да помогнат и то с доста голяма част не бях съгласна, но със сърдене от тяхна страна се съгласих да се включат, но в никакъв случай с цялата или половината сума.Роклята те ще ми я купят (вече е поръчана и дано да дойде нещо нормално).Simple Smile

# 41
  • Мнения: 2 467
Алечка, благодаря за новата темичка.   bouquet

Все повече булки се събрахме. Simple Smile

Ние вече и ди джей си имаме. Значи си имаме най-важните неща, сега наред са поканите. Все още нямам тема и цвят, но ще ги мисля.

Относно танците мисля, че ще имаме танц на младоженците, кумовете и родителите. Не знам как точно ще протекат, но наистина, ако се съберат един след друг сигурно ще дойдат малко в повече.

Зая, аз ще имам предсватбена фотосесия, но това не означава, че ще бъда с роклята. Няма шанс да я облека преди това...... Simple Smile

Като чета какви пари давате за украса направо ми стават ето такива очите  Shocked

seangelova
, колко ще ви излезе зарята?

Петя__Димитрова, аз не мисля, че е необходимо да се пишат имената и на децата. Поне засега съм на това мнение. Може пък като стигна до надписването на поканите, друго да мисля. Simple Smile Това не означава, че няма да искаме деца на сватбата ни.
Аз също не мисля да се съобразявам с всеки. Няма как да се угоди на толкова хора. Това си е нашият ден и смятам да бъде така, както на нас ни се иска. Недоволни винаги ще има, но това не ме бърка.
 

# 42
  • Мнения: 7
Здравейте!
Нашата сватба ще е на 26.06.2015г. в Монтесито Hall.
Имам нужда от помощ, търся си добър сватбен DJ!!! Ще ми предложте ли някой добър?! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 93
Е как може да кажете, че реално децата нямат място на вечерните сватби  newsm78 Кофти е да, да ти оцапат воала, да ти провалят един ритуал, но е изключително грубо да каните гостите си без децата им. Не знам, но се поставям на мястото на някой родител и искам да дойда много на сватбата... е сори ама няма да ви дойда и ще се почувствам доста гадно. Децата са дар въпреки белите и не си заслужава да обидите някой, само заради един танц или прочие. Лично мнение, да не се засегне сега някоя булка  Wink

# 44
  • Мнения: 1 446
Red с каква рокля ще си ?



Ами бяла с черна дантела. До коляното е, аз не си падам по типични сватби и т.н.

И предния път бях с рокля цвят бордо.  Mr. Green

Трябва да си намеря гримьор и фрозьор в Царево, но кумата ми ще ми помага, тя е оттам. Тя ще ни е главното движещо лице за дребните неща.

Общи условия

Активация на акаунт